20 مدل از بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی [فردار و طرح فر]

تولید مجموعه متنوعی از هود زیرکابینتی (مدل سنتی و قدیمی)، هود شومینهای (قیف معکوس)، هود مورب (45 درجه بالای گاز)، هود مخفی (داخل کابینت) و هود جزیرهای (مناسب برای سبک آشپزخانه جزیرهای) از مجموعه هود آشپزخانه اخوان سبب شده است تا دست مشتری برای انتخاب هود مورد نظر باز باشد. تصفیه هوای آشپزخانه و خانه، مکش رطوبت و چربی و بوی بد و در نهایت لذت بخش کردن فرایند آشپزی از جمله ویژگیهای این محصول از مجموعه محصولات اخوان است. اجاق گازهای مبله از گنجینه محصولات اخوان همچنان در بازار مصرف، طرفداران خود را حفظ کردهاند و در مقایسه با گازهای رومیزی، عملکرد بهتری دارند. با ظهور گازهای رومیزی (صفحهای)، انقلاب مهمی در عرصه فرهای گازی یا برقی یا ترکیبی ایجاد شد. فرهای توکار به دلیل اینکه فضای بسیار اندکی را اشغال میکنند و داخل کابینت جاسازی میشوند، نمای چشمگیر و زیبایی به آشپزخانه میبخشند. فر توکار گازی: فرهای گازی با گاز شهری کار میکنند. اگر به هر دلیلی فر روشن نشد، یک دقیقه صبر کنید و بعد دوباره به سراغ ولوم شیر ترموستات بروید و همین مراحل را تکرار کنید. در این شیرها در وسط محور چرخش شیر سوراخی وجود دارد و در آن پیچ قابل تنظیمی است که دسترسی به آن با پیچ گوشتی باریکی امکانپذیر است.

ارتقا و حفظ کیفیت محصول متناسب با نیاز بازار مدرن، مهمترین اتفاقی است که شرکتهای ایرانی تلاش قابل توجهی برای وقوع آن میکنند. تولید حرارت و گرما در این مدل با وجود تعدادی المنت اتفاق می افتد که تنظیم حرارت فر کاملاً بستگی به سلیقه و نیاز مصرف کننده دارد ضمن اینکه حرارت به میزان مساوی در بخشهای مختلف غذا، توزیع میشود. بهترین اجاق گاز فردار باید حتما این امکان را داشته باشد تا بتوان دمای اجاق را نسبت به نوع پخت و همینطور مدت زمان مورد نیاز برای پخت تنظیم کرد. شما می توانید انواع مدل های اجاق گاز فردار ، طرح فر ، رومیزی و فر توکار را به تفکیک دسته بندی در صفحه اجاق گاز های فروشگاه اینترنتی آنلاین کالا با جزئیات کامل، مشاهده و خریداری نمایید. خوشبختانه اجاق گاز فردار در انواع مدلهای مختلف تولید میشود و تمام سلیقهها و نیازهای افراد را پوشش میدهد. اولین محصولی که در این کارخانه فرآیند تولید را طی نمود، سینک ظرفشویی بود که از همان ابتدا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت. این آیتم از جمله موارد ضروری هر آشپزخانهای به شمار میرود که با رواج زندگی آپارتمان نشینی، اهمیت وجود آن به مراتب بیشتر شده است. اجاق گاز یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم موجود در هر خانه است و معمولاً چند بار در روز مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از آنها المنت پختن است که در پایین اجاق قرار دارد و دیگری المنت تست کردن در بالای اجاق است. در صورتی که اشکالی در عملکرد شعله فر وجود داشته باشد، یعنی بیش از اندازه داغ شود و یا حرار آنن از حالت معمول خیلی کم تر باشد ترموستات فر احیتاج به تنظیم دارد. اگر موقع تست متوجه شدید که بعضی از قسمت ها بیش از جاهای دیگر تست می شود، پخت فر شما یکنواخت نمی باشد. شرکت تولیدی و صنعتی سینجر نیز همگام با تولید محصولات به روز و از طریق جدیدترین تکنولوژی ها ، اقدام به فروش محصولات خود با روش های نوین نموده است .در کلیه روش های جدید محصولات با قیمتی پایین تر از قیمت بازار به مشتریان ارائه می گردد. با ظهور فناوریهای نوین در صنعت تجهیزات آشپزخانه، بسیاری از برندهای داخلی موفق شدهاند در راستای جلب رضایت مشتری و حفظ ماندگاری او، گامهای امیدوارکنندهای بردارند. توصیه میکنیم که از تامیر داخلی فر برای پخت و پز استفاده کنید.

برخورداری از آیتم فر در کنار گاز باعث شده است این محصول جایگاه خود را از نظر کارایی و همه فن حریف بودن همچنان داشته باشد. انقلابی که در فرایند طراحی و تولید این محصول اتفاق افتاد، سبب شد تا در کنار اهمیت شست و شوی ظروف، آیتمهای دیگری همچون طراحی و جنس بدنه، عمق لگن و حتی چند لگنی بودن توجه مصرف کننده را برای انتخاب بهترین نمونه جلب کند. مهندسان و طراحان همه انواع محصولات اخوان از ابتداییترین مرحله فرایند تولید محصول، به ویژگی مساحت هر آشپزخانه توجه دارند. بااینحال توجه داشته باشید این اجاق گازها فر ندارند و اگر به شیرینیپزی و پختن کیکهای خوشمزه علاقه دارید، باید فر یا تُستر را جداگانه خریداری کنید. این از یک سنسور دمای معیوب یا سنسور دمایی که به دیوارهی فر متصل شده ممکن است رخ دهد. اگر یک مولتی متر دارید می توانید از آن برای بررسی فر استفاده کنید اما در اکثر موارد ، باید برای تعمیر یا تعویض سنسور خود با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. اما ته نشین شدن اضافات مواد غذایی روی المنت پایینی، رایجتر است. اما روشن شدن پیلوت، فن و چراغهای این مدل با جریان برق است. وجود ترموکوپل در اجاق گاز فر دار دوو مدل ایمپریال DGC5-210 این دستگاه را به اجاق گازی ایمن تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید