12نکته اساسی درباره گاز مبله که شما در هنگام خرید کمک می کند!

سینک ظرفشویی سالیان سالیان است که به پرکاربردترین عضو هر آشپزخانهای تبدیل شده و دیگر صرفاً برای شست و شوی ظروف کارایی ندارد. برخی دیگر نیز دارای قطره چکان هستند و باعث ریخته شدن چربی به درون گاز میشوند. برای رفع مشکل خشکی غذا یک فنجان آب را داخل ظرف ریخته و داخل فر قرار دهید. فرهای توکار به دلیل اینکه فضای بسیار اندکی را اشغال میکنند و داخل کابینت جاسازی میشوند، نمای چشمگیر و زیبایی به آشپزخانه میبخشند. 2- فضای آشپزخانه را فراموش کنید ! مثلا در یک خانواده 3 الی 4 نفره یک اجاق گاز دو شعله نیازهای خانواده را برطرف میکند. علامت خراب شدن ترموکوپل با سرد شدن آن و خاموش شدن فر اجاق گاز بروز داده میشود. تنوع برنامه پخت در فر توکار برقی بیشتر از نوع گازی است. این آیتم از جمله موارد ضروری هر آشپزخانهای به شمار میرود که با رواج زندگی آپارتمان نشینی، اهمیت وجود آن به مراتب بیشتر شده است. تولید حرارت و گرما در این مدل با وجود تعدادی المنت اتفاق می افتد که تنظیم حرارت فر کاملاً بستگی به سلیقه و نیاز مصرف کننده دارد ضمن اینکه حرارت به میزان مساوی در بخشهای مختلف غذا، توزیع میشود.

اجاق گاز خارجی یا گاز طرح فر ایرانی؟ خیالتان راحتتر باشد. اگر در انتخاب بین برند خارجی گمنام و برند ایرانی شک دارید قطعا برند ایرانی انتخاب بهتری خواهد بود. در حالت عادی برای اینکه بتوانید غذاهای متنوع و خوشمزه ای درست کنید ، به یک اجاق گاز و فر نیاز دارید . اگر زیاد شیرینی یا کیک میپزید یا بچههایتان عاشق پیتزا و غذاهای پختهشده در فر هستند، بهتر است اجاق گاز فردار داشته باشید. محفظه فر در این مدل، مجهز به دو شعله پخش کن در بالا و پایین برای تأمین انرژی گرمایی یکسان است. این نکته در مورد تولید سینکهای ظرفشویی اخوان هم رعایت میشود و مصرف کننده میتواند بدون دغدغه و با اطمینان از یکسان نبودن ابعاد سینک، متناسب با مساحت آشپزخانه و ابعاد محل نصب سینک ظرفشویی مورد نظر خود دست به انتخاب بزند. فر توکار اخوان با سه کارایی جداگانه برقی، گازی و ترکیبی وارد بازار میشود و ضمن راه اندازی آسان، تنوع بیشتری هم به برنامههای آشپزی سالم و باکیفیت میبخشند. با ظهور گازهای رومیزی (صفحهای)، انقلاب مهمی در عرصه فرهای گازی یا برقی یا ترکیبی ایجاد شد.

جنس صفحات این محصول متنوع است و مشتری میتواند از بین صفحات شیشهای، استیل یا ترکیبی از هردو انتخاب کند. اما این امکان برای هر کسی فراهم نیست که بصورت جدا فر خریداری کند زیرا فرها قیمت نسبتا بالایی دارند . پخت خیلی از غذاها و شیرینیها در گاز رومیزی ممکن نیست. گاز صفحهای یا رومیزی اخوان یکی از پنج محصول گنجینه محصولات اخوان به شمار میرود. وجود اجاق گازهای رومیزی با طرح های متنوع نیز انتخاب را خیلی سخت تر کرده و بسیاری را در انتخاب مردد می کند. این مدل به دلیل مقاومت بالای شیشه در برابر ضربه و حرارت هنگام آشپزی موفق شده است نظر مشتریان محصولات اخوان را جلب کند. انقلابی که در فرایند طراحی و تولید این محصول اتفاق افتاد، سبب شد تا در کنار اهمیت شست و شوی ظروف، آیتمهای دیگری همچون طراحی و جنس بدنه، عمق لگن و حتی چند لگنی بودن توجه مصرف کننده را برای انتخاب بهترین نمونه جلب کند.

مجموعه اخوان به دلیل تنوع بخشیدن در خط تولید و حفظ اهمیت سلیقه مصرف کننده، همواره در تلاش است تا جایگاه مصرف کننده را در فرایند تولید محصول، از انتخاب مواد اولیه تا طراحی و توزیع کالا در بازار، حفظ کند. عیب ۶- شعله وزش دارد و صدا می کند. المنت ها ی مارپیچی با باز کردن آن ها و تست با مولتی متر قابل عیب یابی است. برای بررسی هر گونه عیب یابی و تعمیر اجاق گاز پین ورک در خدمت شماست. کاربران گرامی؛ در صورت استفاده از اجاق گاز های لوفرا و بروز خرابی در این اجاق گاز ها می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لوفرا در شهر خود استفاده کنید. برخی از اجاقهای موجود در بازار با استفاده از برخی تکنولوژیها به صورت خودکار تمیز میشوند. خیلی از فرها برای جلوگیری از این تصورات ترسناک، یک سیستم تمیزکاری خودکار دارند که با کمک آن میتوانید از شر ذرات غذایی ک به کف فر چسبیدهاند و البته چربیهای همیشه مزاحم، خلاص بشوید. با این قابلیت شما میتوانید زمان آشپزی را تنظیم نمایید تا پایان زمان را به شما اطلاع دهد. اخوان استور با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه خریداران، اقدام به تاسیس این فروشگاه اینترنتی نموده است و خریداران محصولات اخوان به آسانی میتوانند کالای موردنظر خود را با ضمانت اصالت کالا تهیه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید