10 تا از پرفروش ترین و بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار

و با استفاده از نظرات و تجربیات کاربران به این سوال رایج موقع خرید سینک ظرفشویی بپردازیم که سینک ظرفشویی چه مارکی مناسب شما می باشد. برای خرید یک سینک ظرفشویی مناسب باید به معیارهایی مانند نوع نصب (توکار ، روکار ، کورین.) ، جنس سینک (استیل ، شیشه ای ، گرانیتی.) ، ضخامت ورق (0.6 ، 0.8 ، 1 میلیمتر.) ، شکل ظاهری ، ابعاد سینک ، عمق لگن ، راست لگن یا چپ لگن بودن ، حسن شهرت و خدمات پس از فروش تولید کننده ، توجه داشت. سینک کلاسیک پرنیان استیل مدل PS 3104 در ابعاد 120 در 50 سانتی متر بوده و دارای ضخامت ورق 0.4 میلی متر می باشد. سینک گرانیتی دو لگن بدون سینی همان طور که از نام ش پیداس دیگر قسمت سینی کنار سینک را ندارد و تنها دارای دو لگن به هم چسبیده می باشد که بصورت کار نیز نصب می شود. قبل از آن که در مورد سینک گرانیتی صحبت کنیم به معرفی انواع سینک ظرفشویی از لحاظ جنس می پردازیم.

هنگام خرید، به چپ یا راست بودن سینی و لگن سینک آشپزخانه دقت فرمایید. در گذشته جنس سینک های ظرفشویی عموما از استیل ضدزنگ بود اما همانطور که دیگر تجهیزات خانه و آشپزخانه در این سالها دستخوش تغییر و پیشرفت شده است، سینک های ظرفشویی نیز از این قائده مستثنی نبودند. روشن است هرچه ضخامت ورقه استیل بیشتر باشد کیفیت و به دنبال آن قیمت محصول بیشتر خواهد بود. هرچه عمق لگن بیشتر باشد، کیفیت سینک، بالاتر خواهد بود. هم زمان با اینکه به دنبال یک سینک ظرفشویی جدید و زیبا هستید باید به مواردی که در کیفیت محصول نیز تاثیر دارد توجه کنید. سینک ظرفشویی سرامیکی با توجه به ویژگی هایی که دارد، یک گزینه مناسب برای آشپزخانه است. این شما هستید که انتخاب میکنید، متناسب با فضایی که در آشپزخانه در اختیار دارید، اقدام به خرید سینک ظرفشویی تک لگنه یا دو لگنه کنید. این شما هستید که انتخاب میکنید، متناسب با فضای در اختیار خود اقدام به خرید سینک ظرفشویی تک لگنه یا دو لگنه کنید. هنگام خرید سینک ظرفشویی به عمق سینک توجه کنید؛ زیرا انواع مدل سینک ظرفشویی موجود در بازار عمقهای متفاوتی دارند و خوب است بدانید هرچه عمق سینک بیشتر باشد، تجربه بهتری هنگام ظرف شستن خواهید داشت.

سیفون اتوماتیک این امکان را به شما می دهد که بوسیله ی دکمه مخصوص آن، مسیر خروج آب را ببندید. این سینک ها همچون دیگر سینک های شرکت اخوان، دارای سیفون و زیر آب می باشند و از لگن ها عمیق، قطعات و لوازم جانبی پلاستیکی و دوام و ماندگاری بسیار، بهره می برند. سینک ظرفشویی جز لوازم ضروری آشپزخانه می باشد. مدل های فانتزی سینک های روکار طرفداران بسیاری دارد و جلوه ی شکیلی به آشپزخانه ی شما می دهند. سینک ظرفشویی گرانیتی زیبایی و جلوه خوبی دارد و از نظر بهداشتی نیز بهتر عمل میکند ، قیمت سینک ظرفشویی سنگی کمی از قیمت سینک ظرفشویی معمولی به دلیل جنس آن بالاتر است. قیمت سینک گرانیتی ایرانی نسبت به دیگر سینکهای خارجی مقرون به صرفهتر است. روشن است هرچه ضخامت ورقه استیل بیشتر باشد کیفیت، دوام و به دنبال این دو مورد، قیمت محصول بیشتر خواهد شد. از خصوصیات این سینک ظرفشویی گرانیتی می توان به دوام زیاد و نگهداری آسان آن اشاره کرد.

سینک ظرفشویی گرانیتی به وسیله سنگ های گرانیتی خرد شده و ترکیب آن با چسب رزین ساخته می شود که معمولا نسبت آنها 80 درصد رزین و 20 درصد سنگ است. این سینک از جنس گرانیت (کورین) ساخته شده است و با طراحی زیبا و جذاب خود جلوه چشم گیری را به آشپزخانه شما می دهد. سینک، گاز و یخچال سه ضلع مثلث کار یا مثلث طلایی آشپزخانه هستند. به این روش که باید مطابق با اندازه ی سینک، کابینت را برش داد و سینک را داخل کابینت نصب کرد. برای نمونه در برخی آشپزخانه ها سینک در کنار گاز قرار دارد که در این صورت بهتر است سینی سینک به طرف گاز باشد. دقت کنید، انتخاب سمتی که لگن ظرفشویی قرار میگیرد، بستگی به راحتی کار و سمت قرارگیری تجهیزات آشپزخانه دارد. ظاهر سینک مرمر بسیار زیبا است اما باید به نوع دکوراسیون منزل نیز دقت کرد. آیا تا به حال به ضخامت سینک ظرفشویی دقت کرده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید