10 تا از پرفروش ترین و بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار

تنوع قابل توجهی از سینک آشپزخانه روکار وجود دارد. در این مدل سینک، دو لگن که معمولا عمق و سایز آنها یک اندازه است، وجود دارد. درواقع کورین یک سنگ مصنوعی است، و با ترکیب موادی مانند اکرلیک، پلیاستر، اپوکسی و رنگدانهها تولید میشود. معمولا یکی از آنها برای کفمال کردن و دیگری برای آبکشی ظروف استفاده میشود. علاوه بر این لذت کار کردن در آشپزخانه چند برابر می شود. تمیز کردن سینک ظرفشویی شیشه ای سخت می باشد. این سینک ها نیاز به مراقبت بیشتری دارند، زیرا در صورت برخورد جسم سخت با ان ها، احتما شکستگی آن وجود دارد. تنوع رنگ بالایی در این نوع سینک وجود دارد. نوع دیگری از سینک ظرفشویی آشپزخانه که تولید آن رایج و پرطرفدار است، سینکهای تولیدشده با سنگ کورین است. زمانی که تصمیم به تعویض سینک ظرفشویی آشپزخانه دارید، کار خیلی پیچیده و دشواری نخواهید داشت و تنها کافی است، اندازه سینک قبلی را در نظر بگیرید و بین گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید.

نکته ای که باید در موقع خرید سینک استیل به آن توجه کنید این است که نحوه نصب و بستن انواع ظرفشویی ها با هم متفاوت است. برای خرید سینک ظرفشویی مناسب باید به عوامل: اندازه، جنس، ضخامت ورق ، نوع دستگاه پرس و خمهای ایجادشده در سینک، امکانات جانبی، چپ و راست بودن لگن و نوع سینک ظرفشویی دقت کنید. معمولا سینک ها در انواع مختلف یک لگنه و دو لگنه و حتی سه لگنه تولید و ساخته می شوند و باید با توجه به نوع نیاز خریداری شوند. قیمت نسبت بالاتری نسبت به مدل استیل ضد زنگ دارد. امکان خراشخوردگی روی آن وجود دارد. به دلیل سختی بالای سنگ مرمر، احتمال شکستن ظروف بلوری و چینی وجود دارد. امکان خراشخوردگی روی آن وجود ندارد. بر خلاف بعضی از سینک ها که رد لکه های آب روی آنها باقی می ماند، گرانیت این خاصیت را دارد که تقریبا ردی روی آن باقی نمی ماند و با گذر سال ها کدر نخواهد شد و به درخشندگی روز اول باقی می ماند. سینک آشپزخانه، مانند شیر ظرفشویی، علاوه بر تأثیری که در دکوراسیون دارد بسیار پرکاربرد نیز هست. بسیار بادوام و محکم است.

در تولید آن از ترکیب استیل ضد زنگ در لایه زیر و شیشه در لایه رویی استفاده شده است. شاید قیمت سینک های گرانیتی نسبت به سینک های استیل بالاتر باشد ولی زیبایی این نوع سینک ارزش این قیمت را دارد. هنگام خرید به ایمنی سینک نیز توجه کنید. بهویژه اگر آن را زیر پنجره آشپزخانه نصب کنید. و اما یکی دیگر از سینکهای ظرفشویی که در بسیاری از خانهها بهویژه آپارتمانهای امروزی آن را مشاهده میکنید، سینک ظرفشویی صفحهدار است. جدیدا سازندگان سینک های ظرفشویی آشپزخانه برای پوششدادن سلیقه تمامی مصرفکنندگان، هماهنگی هود و گاز شیشهای با سینک ظرفشویی و همچنین طراحی و زیبایی بیشتر آشپزخانهها سینک های ظرفشویی شیشهای را وارد بازار کردهاند. ضخامت ا میلیمتر تا 1.5 میلیمتر ورق های استیل استفاده شده در تولید سینک اکسلنت به آن استحکام و کیفیتی دوچندان بخشیده است. در ادامه به معرفی انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه براساس طراحی و سبک میپردازیم.

تولید کم سینک چند لگنه نسبت به سایر سینک های ظرفشویی. کوچک بودن لگنها به دلیل تعدد لگن. هر چقدر تنوع سینک ها بالا باشد تعداد لگن های سینک، در یکی از 4 دسته ی سینک تک لگنه، سینک یک و نیم لگنه، سینک دو لگنه و سینک دو ونیم لگنه قرار می گیرد. در این مدل سینک، لگن در یک طرف و صفحهای که سوراخدار است یا به اصطلاح زهکشی شده، در طرف دیگر قرار دارد. به تمام ویژگیهای گفته شده برای انواع سینک ظرفشویی در هنگام انتخاب و خرید، دقت کنید. انتخاب یک سینک ظرفشویی مناسب، از مهمترین انتخابها برای هر آشپزخانهای است. مناسب برای شستوشوی ظروف کوچک و نامناسب برای شستوشوی ظروف بزرگ. اگر شما در آشپزخانه خود ماشین ظرفشویی دارید و قابلمه ها را در آن می شویید، و سینک ظرفشویی را فقط برای شستن میوه و سبزی و ظروف کوچک تر می خواهید، سینک های کوچک برای آشپزخانه شما کافی است و می توانید از بقیه فضای آشپزخانه استفاده بهتر و بهینه تری ببرید. زیرا ظروف کوچک ترین برخورد را که با سینک داشته باشند آسیب می بینند. سینک ظرفشویی آشپزخانه با درنظر گرفتن متریال تولیدی، در طرحها و سبکهای مختلف نیز تولید میشود.

دیدگاهتان را بنویسید