چطور بهترین سینک ظرفشویی را برای آشپزخانه مان بخریم؟

مثلا قیمت سینک گرانیتی ایرانی با لوازم جابنی نسبت به سینک ظرفشوئی بدون لوازم جانبی ممکن است حتی یک میلیون هم اختلاف داشته باشد. جنس شیشهای این محصول مورد علاقه آن گروه از مصرف کنندگانی است که تمایل به استفاده از لوازم خانگی شیشهای یا به اصطلاح ست کردن آنها از نظر شیشهای بودن، دارند. برای تهیه محصولات اخوان بهتر است به نمایندگی های رسمی این برند ایرانی مراجعه نمایید. یکی از بهترین نمایندگی ها و عاملیت های فروش محصولات اخوان که به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام به فروش محصولات اخوان میکند، فروشگاه اینترنتی اخوان استور میباشد. تمیز کردن هر قسمت از آشپزخانه را در یک روز انجام دهید بدین صورت طی یک هفته آشپزخانه خود را تمیز کردهاید و زمان زیادی هم از دست ندادهاید. همان طور که گفته شد سینک های ظرفشویی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند که هر کدام خواص خاص خود را دارند بنابراین در هنگام خرید باید به نکاتی توجه شود تا طبق نیاز خرید انجام شود و بعد از خرید مشکلی ایجاد نشود که در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

سینک ظرفشویی ساخته شده از این کامپوزیت بسیار محکم و بادوام است و در برابر خوردگی و خراش مقاوم است. دوام بالای سینک، مقاومت بالا، عدم نمایش لکه های آب و جای خراش روی سینک از ویژگی های سینک مدل گلوریا می باشند و هم چنین این سینک آنتی باکتریال (ذرات نانو سیلور) است و لذا مقاوم در برابر آلودگی می باشد و تغییر رنگ نیز نمی دهد. یک اسفنج را در محلول آغشته کنید، سپس تمام سطوح یخچال را پاک کنید و مطمئن شوید که لکه های چسبنده پاک شده است. پس بهتر است سینک هایی تهیه کنید که در کف آنها مسیری شیبدار به منظور تخلیه آب به سمت راه آب در نظر گرفته شده باشد. 6. ایمنی سینک یکی از موارد مهمی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. با ظهور گازهای رومیزی (صفحهای)، انقلاب مهمی در عرصه فرهای گازی یا برقی یا ترکیبی ایجاد شد. مزیت اشغال فضای کمتر در گازهای صفحهای باعث شد تا آیتم جدیدی با عنوان فر توکار وارد آشپزخانهها شود تا علاوه بر حفظ نقش اجاق گاز به تناسب فناوریهای نوین، به جذابیتهای بصری فضای آشپزخانه هم افزوده شود. در صورت امکان، قبل از رفتن به خرید مواد غذایی این کار را انجام دهید تا اقلام قدیمی تاریخ مصرف گذشته دور ریخته شوند و در نتیجه فضایی برای مواد غذایی جدید ایجاد شود.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و با تولید مواد اولیه نو و جدید دیگر شما مجبور نیستید فقط از یک نوع سینک استفاده کنید. تمام کشوها و قفسهها را پاک کنید، نه فقط قسمت اصلی یخچال را. سینک های ظرفشویی با عمق لگن بیشتر این مزیت را دارد که اولا در هنگام شستشو ظروف ، آب کمتری به بیرون از فضای سینک ریخته شود و ثانیا ظروف بیشتری درون لگن قرار می گیرد. سینک های فانتزی اخوان که دارای مدل های توکار و روکار هستند، در اندازه های 80 ، 100 و 120 سانتی و با لگن های عمیق تولید می شوند. در سال های اخیر استقبال زیادی از سینک ظرفشویی مسی به عنوان جایگزینی برای سینک های استیل و چینی شده است. شرکت شریف سنگ آذین(گرانیکو) با آرمان ارتقاء سطح کیفی زندگی و با در نظر داشتن اصول زیبایی شناسی فعایت خود را از سال ۱۳۹۲ با رویکرد تولید سینک های پلیمری و از سال ۱۳۹۵ بعنوان اولین تولیدکننده سینک گرانیتی در ایران آغاز کرده است.

کارخانه تولید محصولات اخوان به همت جناب آقای محسن اخوان جم در سال 1348 تاسیس گردید. مهندسان و طراحان همه انواع محصولات اخوان از ابتداییترین مرحله فرایند تولید محصول، به ویژگی مساحت هر آشپزخانه توجه دارند. این نکته در مورد تولید سینکهای ظرفشویی اخوان هم رعایت میشود و مصرف کننده میتواند بدون دغدغه و با اطمینان از یکسان نبودن ابعاد سینک، متناسب با مساحت آشپزخانه و ابعاد محل نصب سینک ظرفشویی مورد نظر خود دست به انتخاب بزند. آشپزخانه قلب هر خانهای است، دقت در انتخاب وسایل و دکوراسیون آن از اهمیت فراوانی برخوردار است. این محصول از جمله قدیمیترین نمونه اجاق گازها به شمار میرود که هر آشپزخانهای، زمانی هرچند کوتاه، با آن خاطره داشته است. این نمونه ها هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند که می توانند نیازهای گوناگون و سلایق متنوع مشتریان را برطرف نمایند. برای مثال ضخامت ورقه و جنس آن در سینک های استیل از موارد بسیار مهم است. به طور مثال در مدل توکار، روکار و زیر کار تولید شده اند که در مدل توکار سنگ یا چوب را برش داده و داخل آن قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید