ویلاجات – سینک ظرفشویی روکار یا توکار – 109

استفاده از سینک ظرفشویی مرمر میتواند زیبایی آشپزخانه را چند برابر کند. اما اگر دیزاین آشپزخانه اتان را تغییر دادید، بهتر است، ایده آلتان از اندازه یک سینک آشپزخانه دل خواه را در نظر بگیرید. اولین فاکتوری که هنگام خرید بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار باید در نظر بگیرید، فضای قرارگیری سینک ظرفشویی است. سینک های ظرفشویی کاربرد متفاوتی دارند و باید با توجه به چیزی که در آن می شویید، سینک خود را انتخاب کنید. به همین علت، بهتر است قبل از خرید سینک جدید، اطلاعاتی از انواع آن و راهنمای خرید آن داشته باشیم تا بتوانیم به سادگی بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار را تهیه کنیم. این تنوع محصول و همینطور کیفیت بالا سبب شده تا سینک اخوان به یکی از پر طرفدارترین سینک های بازار داخلی تبدیل گردد. بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار کدام است؟ سینی و لبه های سینک توکار در سطح پیشخوان قابل مشاهده است امّا تنها گردی لگن سینک زیرکار از بالای پیشخوان دیده می شود. در مدل روکار سینک چهار چوب دارد و مدل زیرکار سطح را برش داده و لگن سینک را در زیر آن نصب می کنند. افرادی که به دنبال سینکی بسیار شیک و مدرن هستند باید سینک ظرفشویی مرمر را انتخاب کنند.

چدن ماده ای بسیار محکم می باشد که برای ساخت بعضی از سینک ها از این ماده استفاده می کنند. نحوه ی کار سیفون اتومات سینک به این صورت است که از زیرآب سیفون تا دکمه ای که روی سینک قرار میگیرد با یک سیم وصل شده است وقتی دکمه را میچرخانید یا فشار می دهید با کمک این سیم فلزی، زیرآب بسته شده و راه خروج آب مسدود می شود که میتوانید لگن را از آب پر کنید. در زیر میتوانید تعدادی از این محصول در برندهای معروف این صنعت را تماشا نمایید. به طور مثال در مدل توکار، روکار و زیر کار تولید شده اند که در مدل توکار سنگ یا چوب را برش داده و داخل آن قرار می دهند. سینک توکار اخوان دارای 3 نوع مختلف است. لگن این نوع از سینک استیل می باشد و فقط سینی آن از جنس شیشه سکوریت است. این نوع نصب باعث شده تا سینک توکار ظراهر زیباتر و مدرنی را در آشپزخانه به وجود آورد. اگر این نوع از سینک با سنگ کوارتز تولید شده باشد در صورتی که خراش بخورد به راحتی قابل مشاهده است. در صورتی که ظاهر سینک برای شما اولویت داشته باشد و رسیدگی به سینک و خشک کردن کابینت ها پس از هر بار استفاده از سینک برای شما امری دشوار نباشد، سینک های توکار انتخاب مناسبی برای شما می باشند.

این سینک که از مرغوب ترین مواد اولیه خارجی یعنی ترکیب پودر سنگ گرانیت و رزین اکرلیک ایجاد شده، با ظاهر زیبا و جدید خود و هم چنین کیفیت بالای خود توانسته جایگاه ویژه ای در میان خریداران پیدا کند. معمولا بین عمق لگن و ضخامت ورق رابطه مستقیم وجود دارد یعنی سینک با ضخامت بیشتر دارای عمق لگن بیشتر و بالعکس سینک با ضخامت کمتر دارای عمق لگن کمتری است. این سینک دارای یک لگن با عمق 12 سانتی متر است که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. این مدل از سینک از سرامیک ساخته شده است و برای وان حمام و روشویی از سینک ظرفشویی سرامیکی استفاده میکنند. قیمت سینک ظرفشویی سرامیکی در حدود سینکهای شیشهای و گرانیتی است. برای مثاب قیمت سینک ظرفشویی معمولی با قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز یا سینک کورین متفاوت است. استفاده می شود، با سینکی که برای شست و شوی قابلمه های بزرگ لازم می شود، متفاوت است. البته عوامل مختلف دیگری نیز بر قیمت سینک گرانیتی تاثیر گذار هستند مثل تعداد لگن سینک، ابعاد سینک، رنگبندی و حتی لوازم جانبی همراه سینک همچون تخته گوشت، سبد ریلی یا سبد میوه شوی و حتی تجهیزات طلایی سیفون می باشد.

سینک گرانیتی دو لگن بدون سینی معمولا دارای دو لگن یک اندازه بوده و ابعاد سینک سانتیمتر75 تا 80 سانت است. سینک روکار اخوان نیز دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشند و استفاده از آن ها در آشپزخانه های مختلف با مساحت های متنوع امکان پذیر می باشد. سینک کلاسیک پرنیان استیل مدل PS 3104 در ابعاد 120 در 50 سانتی متر بوده و دارای ضخامت ورق 0.4 میلی متر می باشد. باعث می شود تا زمان قابل توجهی از روز را در آشپزخانه و استفاده از سینک ظرفشویی بگذرانیم. اگر برای شما زیبایی آشپزخانه تان الویت اصلی را دارد، انتخاب سینک زیرکورینی استیل البرز بسیار برایتان مناسب است. این سینک از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است و با طراحی زیبا و جذاب خود جلوه چشم گیری را به آشپزخانه شما می دهد. این مدل سینک برای آشپزخانههای با متراژ کم مناسب است و صفحه محل خوبی برای قراردادن ظروف شستهشده و تخلیه آب آنها است. به سبب همین نوع سینک به آنها سینک زیرکابینتی یا سینک زیر کار می گویند.

دیدگاهتان را بنویسید