ویلاجات – سینک ظرفشویی روکار یا توکار – 109

این سینک ها هم به صورت دست ساز و هم به صورت ماشینی تولید می شود. کارشناسان ما به طور رایگان، مشاوره تخصصی محصولات را به شما ارائه می دهند. سینک ظرفشویی یکی از قسمت های مهم هر آشپزخانه ای است و همه ما هر روز با آن تعامل داریم. یکی دیگر از وسایل بسیار مهم و کاربردی در آشپزخانه که در طول شبانه روز بارها مورد استفاده اعضای خانواده قرار می گیرد و یک وسیله بسیار ضروری در آشپزخانه هر منزلی می باشد سینک ظرفشویی است این وسیله یکی از نقش های اصلی را در آشپزخانه ما ایفا می کند و وجود یک سینک با کیفیت در آشپزخانه از ضروریات خانه است. تفاوت اصلی بین سینک توکار و روکار به روش نصب آنها بر میگردد. در نوع روکار، سینک لبه دارد و کاملا روی پیشخوان نصب میشود. بر خلاف سینک روکار، سینک توکار و زیر کار کل عرض کابینت را نمی پوشانند و برای نصب آن ها نیاز به تعبیه چارچوبی در سطح پیشخوان است.

بر خلاف بعضی از سینک ها که رد لکه های آب روی آنها باقی می ماند، گرانیت این خاصیت را دارد که تقریبا ردی روی آن باقی نمی ماند و با گذر سال ها کدر نخواهد شد و به درخشندگی روز اول باقی می ماند. سینک های معمولی اغلب دارای سطحی صاف و بدون شیب هستند و اما در صورتیکه آشپزخانه شما دارای کمی شیب باشد و اگر این شیب در خلاف جهت عبور آب برای ورود به راه آب باشد، همیشه مقدار کمی آب در کاسه سینک می ماند و در طی زمان موجب رسوب و ایجاد خطوط سفید روی بدنه استیل لگن میشود. دو معیار زیبایی و عملکرد در هنگام خرید سینک مورد توجه است، اگر زیبایی وظرافت برای شما حرف اول را نمی زند بهتر است از سینک های روکار استفاده کنید. پس مهم است که در هنگام خرید سینک ظرفشویی بدانیم که چه نوع سینک را برای آشپزخانه مان برگزینیم. لگن سینک نگین الماس بزرگ تر و یک تکه می باشد و در این سینک از بهترین ورق استنلس استیل استفاده شده است. در هر مدل طرح سینک با یک نمای ظاهری چندین کیفیت را میتوان داشت پس قبل از انتخاب حتما به ضخامت ورق , عمق لگن , نوع زیراب و استیل دقت فرمایید.

این سینک که از مرغوب ترین مواد اولیه خارجی یعنی ترکیب پودر سنگ گرانیت و رزین اکرلیک ایجاد شده، با ظاهر زیبا و جدید خود و هم چنین کیفیت بالای خود توانسته جایگاه ویژه ای در میان خریداران پیدا کند. هم چنین این سینک که از مرغوب ترین مواد اولیه خارجی یعنی ترکیب پودر سنگ گرانیت و رزین اکرلیک تولید شده، با ظاهر زیبا و جدید خود و هم چنین کیفیت بالای خود توانسته جایگاه مناسبی در میان خریداران پیدا کند. سینک اکسلنت علاوه بر دوام بالا، طراحی مدرن و به روز با لبه هایی با شعاع کم و عمق 21 سانتیمتری لگن، تصویری چشم نواز به آشپزخانه شما میدهد و هارمونی مناسبی با سایرلوازم آشپزخانه گروه اکسلنت ایجاد میکند. هزینه آن مناسبتر است، اما وجود لبه روی پیشخوان، باعث میشود که کمی تمیز کردن آن مشکل شود. برای کابینتهای چوبی سینک ظرفشویی روکار انتخاب بهتری است، زیرا آب به اطراف بخصوص پشت سینک نفوذ کرده و باعث خرابی کابینت میشود.

در آشپزخانه های امروزی با توجه به سلیقه های متفاوت ایرانیان و با توجه به سینک های مشابه، رفته رفته میل به خرید سینک های گرانیتی (سنگی) به جهت ظاهر شیک و خصوصیات سینک های سنگی که 80 درصد از مواد معدنی و 20 درصد از مصنوعات سنگی استفاده شده است، پیشتر شده و هم چنین در ساخت این نوع سینک ها، استفاده از گرانیت، باعث ضد باکتریال بودن، ضد رسوب، مقاوم در برابر حرارت و ضربه و .. می شود. این سینک با کیفیت را می توان در گروه بهترین سینک ظرفشویی موجود در بازار قرار داد. با توجه به نوع قرار گیری سینک در آشپزخانه تان و محل شیر آب، جهت لگن را باید با دقت تمام انتخاب کرد. جهت خرید سینک ظرفشویی با کیفیت می توانید به وبسایت تاسیسات نوبهار مراجعه کنید. در این صورت باید به عمق لگن ها توجه کنید. در واقع فضای آشپزخانه در انتخاب سینک ظرفشویی بسیار مهم است و معمولا در آشپز خانه های کوچک به دلیل فضای کم و استفاده بهینه از آن، سینک های بزرگ نصب نمی شود. سینک ظرفشویی روکار دارای چهارچوب جهت نصب است و می تواند به راحتی بر روی محل مورد نظر قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید