همه چیز درباره علت روشن نشدن فر اجاق گاز – امدادکاران

در خیلی از مدلهای فردار، گریل و سیخ جوجه گردان هم وجود دارد. اما چند علت ساده که چرا این اتفاق افتاده وجود دارد. هر کدام از این مدلها با توجه به تعداد فرهای مختلفی که دارند، کارکردهای متفاوتی را معرفی میکنند. هزینه خرید اجاق گاز فردار به عوامل مختلفی بستگی دارد. پیش از خرید گاز رومیزی به نبودن فر در کنار آن توجه کنید، چرا که در صورت نیاز به فر در آشپزخانه خود، به یک فر توکار جدا نیز نیاز پیدا میکنید. فروشگاه اینترنتی زنبیل یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور می باشد که هدف اصلی آن ایجاد یک تجربه خوب از خرید اینترنتی برای تمام مشتریان می باشد. ایجاد هماهنگی میان اجزا و قطعات مختلف فر گاز، از مهم ترین وظایف تایمر تلقی می گردد. کثیف بودن مشعل ها و معیوب شدن شیر کنترلی اجاق گاز، از مهم ترین دلایل کم شدن شعله فر محسوب میشود.

نبودن جریان گاز کافی در فر، خاموش شدن دستگاه را رقم می زند. در مواقعی علت کم بودن شعله به معیوب شدن شیر کنترلی دستگاه مربوط می شود. با کنترل و ارزیابی وضعیت مشعل ها، می توان از باز بودن و عدم گرفتگی مسیر خروجی شعله، اطمینان حاصل نمود. در نتیجه، شعله فر تشکیل نشده و گاز خاموش می ماند. کنترل فشار گاز توسط این قطعه صورت می گیرد. اگر اجاق گاز شما دارای ویژگی ترموکوپل باشد، هنگامیکه گاز قطع شود و یا شعله بر اثر باد یا سر رفتن غذا خاموش گردد، گاز ورودی به شعله به صورت اتوماتیک قطع میشود. اگر از آن دسته خانوادههایی هستید که در مدتزمان طولانی اجاق گاز خود را تعویض میکنید، پیشنهاد میکنیم بهترین نوع آن را متناسب با نیاز و بودجه خود خریداری نمایید. بررسی این موارد در هنگام خرید، به شما کمک میکند تا بتوانید یک اجاق گاز خوب و باکیفیت را برای منزل یا محل کار خود خریداری نمایید. از این رو میتوان اجاق گازها را بر حسب چندین خصوصیت مختلف بررسی کرد. یک روز سرد بارانی را تصور کنید که خسته از محل کار به خانه بازمیگردید؛ حالا به این تصورتان عطر کیک خانگی گرم را هم اضافه کنید؛ حالا چه حسی دارید؟

اجاق گاز از وسایل مهم و ضروری هر خانه به شمار میرود و معمولا چندین مرتبه در روز مورد استفاده قرار میگیرد. شما نیز با توجه به نیاز خود میتوانید اجاق گاز مورد نیاز خود را تهیه کنید. شده است که این امر به نوبه خود در کالاهای تولیدی برودتی منحصر به فرد است.در حال حاضر این شرکت با تکمیل سبد محصولات تولیدی خود اقدام به تولید لوازم متنوع خانگی شامل انواع اجاق گازهای فر دار،انواع یخچال فریزرهای ساید بای ساید،دوقلو،کمبی،اجاق گازهای رومیزی،فر توکار،هود و … همچنین، شیشه کشویی داخلی درب فر، پوشش لعاب خود تمیز شونده (Self Clean)، بدنه عایق حرارت و رتبه انرژی A، از دیگر مزایای این محصول میباشد. گفتنی است، فر گازی آن بزرگتر (58 لیتر) و فر برقی آن نیز کوچکتر (28 لیتر) میباشد. این نوع از اجاق گازها در سایز کوچک تولید شده و معمولاً تعداد شعلههای آن 2 الی 5 عدد میباشد. ظرفیت فرها بستگی به نوع طراحی اجاق دارد. اجاق گاز مبله امرسان نمایشگر دیجیتال دارد تا شما بتوانید تنظیمات را با وضوح بیشتری ببینید ولی به یک ولوم تایمردار نیز مجهز است که کارکردن با آن بسیار راحت شده است.

مصرف انرژی آن هم بیشتر از مدلهای بدون فر است، بهخصوص اگر از فر استفاده بیشتری شود. اگر صدای اشتعال گاز را نمیشنوید و صدای کلیک متوقف میشود، فر را خاموش کنید و تعویض جرقهزن را بررسی کنید. علت: مانند فری که روش نمیشود یا به دمای مناسب نمیرسد، اول باید شعلهها در فر گازی و یا المنتهای گرمایی در فر برقی و سنسور دماسنج را بررسی کنید. تعمیر: فر را گرم کنید و یه بررسی چشمی سریع برای اینکه ببینید شعلهها و یا المنتهای حرارتی به طور کامل سرخ میشوند انجام دهید و مقاومت سنسور دمایی را بررسی کنید که آیا با افزایش دمای فر بالا میرود. در مدلهای جدید به جای ولومها از صفحه لمسی و هوشمند برای تنظیم دمای شعلهها استفاده میشود. استفاده از یک اجاق گاز غیر فردار مثل اجاق گاز صفحهای یا رومیزی به همراه یک فر توکار مشکل این نوع آشپزخانهها را حل میکند. اجاق گازهای مبله آلتون در دو نوع طرح فر و اجاق فردار تولید و عرضه میشوند. امرسان برای شما اجاق گاز دو فر امرسان را خلق کرده تا در پخت و پز همهجور تمام باشید. طبقهبندیهای داخل فر و سینی آن به شما اجازه میدهد تا به شکل بهتر و راحتتری آشپزی کنید.

0 دیدگاه دربارهٔ «همه چیز درباره علت روشن نشدن فر اجاق گاز – امدادکاران;

دیدگاهتان را بنویسید