همه چیز درباره علت روشن نشدن فر اجاق گاز – امدادکاران

اجاق گاز صفحه ای جدیدترین نوع اجاق می باشد، این اجاق ها به دلیل این که توکار هستند فضای کمتری اشغال می کنند، تنها بدی این اجاق ها این می باشد که دارای فر نمی باشند، و شما باید گاز و فر را به صورت جداگانه خریداری کنید. تعمیر: باید مطمئن شوید دمایی با دیواره در تماس نمی باشد، که این در دقت اندازه گیری درست تاثیر می گذارد. یکی از لوازم ضروری برای آشپزخانه، اجاق گاز می باشد که باید کیفیتی مطلوب داشته باشد و همچنین بتواند نیازهای کاربر از یک اجاق گاز را تامین کند. تعمیر ترموستات به علت فنی و تخصص بودن، نیازمند استفاده از تخصص و تبحر تعمیرکاران حرفه ای می باشد. اگر روشن نماندن شعله فر اجاق گاز به علت خرابی ترموکوپل باشد باید آن را تعویض کنید. از این طریق میفهمید که چقدر باید درجه حرارت فر را تنظیم کنیم. این سیستم کمک می کند که هنگام قطع و وصل شدن گاز، گاز اصلی قطع شده و به داخل آشپزخانه نشت نکند، همچنین در صورت سر رفتن غذا روی گاز به صورت خودکار خاموش شود. برقق را قطع کنید، پوشش ها را در آورید، پیچ های نگهدارنده المنت های گرمایی را باز کنید، المنت معیوب را در آورید و المنت های جدید را قرار دهید و پیچ ها را ببندید و پوشش ها را قرار بدهید.

مجهز به ترموکوپل است و در مواقع اضطراری گاز را به طور اتوماتیک و خودکار قطع میکند. فر اجاق گاز دوو مدل DGC5-210 دارای ظرفیت 90 لیتر بوده و مجهز به سیستم یخ زدایی است. اجاق گاز مبله امرسان یک فر ۴۴ لیتری و یک فر ۳۰ لیتری دارد که همین تفاوت ابعاد بر شکیل شدن ظاهر اجاق گاز هم تاثیر دارد. طراحی بسیار زیبا و منحصربهفرد آن، در کنار ظاهر محدب و قوسی شکل درب فر توجه زیادی را به خود جلب میکند. چنانچه متوجه شدید که غذا زمان زیادی برای پخت نیاز دارد یا به صورت نپخته از فر خارج می شود، شاید فر به دمای مورد نظر نرسیده است که چند دلیل دارد. و حرارت فر شما به سانتی گراد نمایش داده می شود، دقت کنید که در هنگام استفاده حتما واحد ها را تبدیل کرده و سپس استفاده کنید. مجموع دماهای خوانده شده را به تعداد دفعات تقسیم کنید و ببینید که این میانگین چقدر به 180 درجه سانتی گراد نزدیک است. ۷ ولوم حرفهای مسئول هدایت شعلههای مختلف این گاز امرسان هستند. بهتر است چند ثانیه ولوم را نگه دارید تا شعله پیلوت گرم شود. دکمههای ولوم آن با وجود اینکه ایتالیایی نیست، اما در برابر حرارت مقاوم هستند.

ﻣﺴﺌﻠﻪ اى ﮐﻪ ﺑﺮاى ﺑﺴﯿﺎرى از ﺧﺎﻧﻢ ﻫﺎ ﻣﻬﻢ اﺳــﺖ، ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﻨﻈﻮر در ﻃﺮاﺣﻰ ﻣﺤﺼﻮل آن را ﻟﺤﺎظ ﮐﺮده اﯾﻢ. اجاق گاز از وسایل مهم و ضروری هر خانه به شمار میرود و معمولا چندین مرتبه در روز مورد استفاده قرار میگیرد. اجاق گاز از مهمترین ملزومات و وسایل هر آشپزخانه ای به حساب می آیند. پس از جمع آوری اطلاعات ذکر شده، با ارسال اطلاعات به شماره ۰۹۱۰۱۹۶۰۳۹۹، متخصصین تیم تعمیرچی در اسرع وقت موجودی و قیمت شیشه مناسب را به شما اعلام می کنند. این موضوع یعنی در صورت خرابی جایی برای مراجعه ندارید و از خدمات پس از فروش نیز محروم هستید. تعمیر: مطمئن شوید که سنسور دمایی با دیواره در تماس نیست، که این در دقت اندازهگیری صحیح تأثیر خواهد گذاشت. این موضوع به آن معناست که ذرات موادغذایی که به دیواره فر چسبیده، با افزایش حرارت از دیواره جدا میشود. این از یک سنسور دمای معیوب یا سنسور دمایی که به دیواره فر متصل شده است ممکن است رخ بدهد. شبکههای این گاز تماما از چدن ساخته شده، همین امر طول عمر آن را افزایش میدهد. در صورت قطعی برق همچنان به فعالیت خود ادامه میدهد. اگر شما نیز دغدغه خرید بهترین و مناسبترین مارک اجاق گاز و فر را دارید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

در این بخش بهترین مدلهای اجاق گاز ایرانی فردار را معرفی خواهیم کرد. از دیگر ویژگیهای آن میتوان به شیشه سه جداره مقاوم در برابر حرارت، طبقه ریلی داخل محفظه فر، شیشه، جداشونده داخل، پایه های قابل تنظیم، فن سیرکوله داخلی محفظه فر و دارای ریل تلکسوپی اشاره کرد. معمولا داخل محفظه فر سیخ جوجه گردان و گریل هم وجود دارد. دارای سیخ جوجهگردان، شلف و سینی فر است. به دلیل داشتن فر از ویژگیهایی چون سیخ جوجهگردان، فن انتقال حرارت و دو موتور جوجهگردان برخوردار است. از دیگر ویژگیهای آن میتوان به جوجهگردان، ریل تلسکوپی، فندک، فن داکتی و… اگر این طور بود، آن را جابجا کنید تا تماسی نداشته باشد. این اجاقگاز در رده Aقرار دارد. این اجاقگاز دارای ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲۰ ماه خدمات پس از فروش است. اما قیمت این نوع اجاق گازها از دیگر مدل ها بیشتر است. بدنه تمام استیل این اجاق گاز به همراه شبکههای چدنی، کیفیت بسیار بالایی دارد و در برابر خط و خش مقاوم است.

دیدگاهتان را بنویسید