نکات مهمی که برای خرید اجاق گاز باید بدانید – درجه

خواه یک آشپز حرفهای هستید یا مبتدی، تنها زندگی میکنید یا در خانوادهای پرجمعیت، نوع اجاق گاز انتخابی شما پاسخگوی انتظاراتتان باشد. در این حالت، لازم است که دکمه تایمر را دوباره فشار دهید. این دکمه را فشار میدهید و دما را وارد میکنید. دکمه را فشار دهید و فر غذا را گرم میکند و تا زمان سرو آن را گرم نگه میدارد. همچنین، سوختن ذرات غذا داخل فر بوی خانه را بد میکند، بنابراین وقتی حالت خود-تمیزکاری فعال است، پنجرهها را باز کنید. یا میتوانید غذا را در قفسههای پایینتر قرار دهید تا خیلی به المنتها نزدیک نباشند. یک جوجه گردان در میان فر قرار گرفته که جوجه را به صورت چرخشی در میآورد به این ترتیب همه قسمتها حرارت را به صورت یکسان دریافت میکنند البته فضای فر گرمای یکنواختی دارد اما این چرخش برای خوش طعم شدن بیشتر جوجه است. ما این را با با موضوع خاموش شدن فر اجاق گاز ترتیب داده ایم تا دلایل روشن نماندن شعله فر اجاق گاز را بررسی کنیم و سوالات شما در رابطه با خاموش شدن فر گاز را پاسخ دهیم. اگر قصد خرید بهترین اجاق گاز مبله را دارید، در هنگام خرید بررسی نمایید که این ویژگی در آن تعبیه شده باشد.

در این مقاله به بررسی قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان ، اجاق گاز طرح فر ، قیمت اجاق گاز طرح فر و قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان قیمت خواهیم پرداخت. طراحی شیک و مدرن، تمیز شدن راحت و بدون دردسر، اتصالات قوی، حرارت استاندارد و مناسب و قیمت قابل قبول از جمله ویژگیهای اجاق گازهای بلانتون به حساب میآیند. اجاق گازهای بلانتون، همانند دیگر محصولات خانگی تولید این شرکتِ ایرانی، بخشی از بهترین اجاق گازهای بازار به حساب میآیند. از دیگر ویژگیهای آن میتوان به جوجهگردان، ریل تلسکوپی، فندک، فن داکتی و… از طرف دیگر باید بدانید که بسیاری از برندهای خارجی اجاق گاز در ایران نمایندگی ندارند. و اجاقی که از هر دو سوخت استفاده میکند. هر گونه خرابی اجاق گاز و فر خطرناک است چرا که احتمال آتش سوزی وجود دارد. در اینجا ما اطلاعات اولیه در مورد هر دکمهای که در یک فر ساده وجود دارد و اینکه چرا باید از آنها استفاده کنید را به شما آموزش میدهیم.

دکمه گرم کردن همان کاری که باید انجام میدهد. البته بلانتون تاکنون اجاق گاز فردار تولید نکرده و بیشتر بر روی اجاق گازهای صفحهای یا همان رومیزی تمرکز کردهاست. حتی؛ بعضیها ترجیح میدهند با خرید اجاق گاز فردار دست دوم، از بهترین برندهای خارجی در آشپزخانه خود داشته باشند. به همین دلیل قبل از خرید اجاق گاز میزان بودجه برای خرید اجاق گاز را مشخص کنید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از خرید اجاق گاز، در مورد مارک های مختلف تحقیق اساسی انجام دهید. وقتی تنظیم تمام شد، دکمه شروع را فشار دهید. وقتی که در فر غذایی را پختهاید فر همچنان گرم است، و فشار دادن دکمه گرم نگهدار دمای فرا به صورت آنی تا دمای مطلوب پایین نخواهد آورد. وقتی برق قطع میشود یا دوشاخه از پریز برق خارج میشود، ساعت به ساعت ۱۲ بازخواهد گشت و لازم است که دوباره تنظیم شود. دکمهی تایمر را با دکمه ساعت اشتباه نگیرید. برای تنظیم ساعت، دکمه ساعت را فشار دهید، از دکمههای فلشدار یا صفحهکلید برای تنظیم ساعت درست استفاده کنید و سپس دکمه ساعت را دوباره فشار دهید.

این روند حدود ۳ ساعت طول میکشد بنایراین هیچ نقشهای برای استفاده از فر در این مدت زمان نکشید. دکمه ساعت برای تنظیم ساعتی که وقتی فر کار نمیکند نمایش داده میشود، استفاده میشود. وقتی صدای بوق آمد، یا دکمهی تایمر را دوباره فشار دهید یا دکمه پاک کردن/خاموش را برای قطع کردن صدای بوق فشار دهید. پس از این کار، باید اجازه دهید که فر سرد شود، سپس دستمال مرطوب داخل فر را تمیز کنید. دوستان توجه داشته باشید به دنبال اجاق هایی باشید که شعله های آنها در اندازه های مختلف باشد، زیرا این شعله ها دارای گرماهای مختلف هستند و بسته به اندازه آنها می توانید ظروف کوچک و بزرگی را روی آنها قرار دهید. برای اندازه گیری عرض شیشه باید متر را در زیر زوار قرار داده و تا محل مورد نظر (بالاترین نقطه ای که شیشه به ولوم های شعله گیر نکند) اندازه گیری کنید. از آنجایی که در این حالت فقط المنتهای بالایی استفاده میشوند، قسمت بالایی غذایتان قهوهایی خواهد شد در حالی که قسمت پایینی نمیشود. برخی از انواع گاز طرح فر جدید وجود دارند که در آنها محفظه فر به دو قسمت مختلف تقسیم شده است. چرا که ممکن است از نظر اتصالات دچار مشکل باشد و خدای ناکرده حوادث بدی را بعدا برایتان رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید