نکات مهمی که برای خرید اجاق گاز باید بدانید – درجه

سپس به وسیله کلید جرقه زن مشعل را روشن نمود . محفظه فر به وسیله ۲ مشعل که یکی در پایین فر قرار دارد و دیگری در بالای فر گرم میشود. در صورتی که عملیات مربوط به روشن شدن فر را انجام دادید و فر روشن نشد باید حداقل ۱ دقیقه صبر کنید و بعد عملیات مذکور را مجددا تکرار نمائید . در این قسمت به فاکتورهای مهمی که هنگام خرید باید در نظر داشته باشید اشاره میکنیم. احتمالا تا الان متوجه شده باشید که استفاده از گاز رومیزی روز به روز در حال افزایش است. در ادامه این مطلب با آی پی امداد همراه باشید. اجاقهای القایی دستگیره و ولوم ندارند و با استفاده از یک صفحه لمسی دیجیتال کنترل میشوند. این اجاقها در رنگهای متنوعی تولید میشوند، مجهز به دستگیرههای با کیفیت هستند و یک صفحه دیجیتال برای کنترل دما دارند. این مدل اجاقها دارای ویژگیهمرفت هستند که سرعت پخت و پز را با استفاده از یک فن برای گردش و افزایش انتقال گرما افزایش می دهند. همچنین تایمر لمسی بسیار زیبایی بر روی جا کلیدی آن قرار گرفته است و دارای یک کشوی و یک درب است.

اجاق گاز مبله امرسان یک فر ۴۴ لیتری و یک فر ۳۰ لیتری دارد که همین تفاوت ابعاد بر شکیل شدن ظاهر اجاق گاز هم تاثیر دارد. همانطور که از اسمشان نیز پیداست این مدل اجاق گاز با نیروی برق و الکتریسیته راه اندازی می شود. از آنجایی که اجاق گاز مبله با گاز طبیعی و پروپان راه اندازی میشود، هنگام پخت و پز شما با دود، بخار، بود و … در اجاق گازهایی که توان حرارتی بالاتری دارند گرمای بسیار بیشتری به غذا میرسد و بنابراین مدت زمان پخت غذا کمتر میشود، اما کنترل گرما هم در این اجاق گاز های خیلی سخت تر است؛ چون معمولا شعله این اجاق گازها را نمیتوان به اندازه کافی کم یا به اندازه دلخواه تنظیم کرد. اجاق گازهای برقی در کنترل حرارت نیز بسیار دقیق عمل میکنند. تنها نکته منفی این است که شما باید آنها را در حین ساخت و ساز یا بازسازی دوباره نصب کنید زیرا دهانه کابینت و پیشخوان باید متناسب با اجاق باشد. بعضی دلایل. منبع ورودی نیز باید قطع شود و به دلیلی پخش شدن گاز نباید خطر آتش سوزی وجود داشته باشد. قبل از استفاده از فر از عدم وجود کاغذ و مواد آتش زا در ناحیه گرمخانه مطمئن شوید.

پس در هنگام خرید حتما به در محفظه فر توجه نمایید. این محصولات در اندازههای مختلف 20، 30، 36، 48، 60 اینچ تولید میشوند و شما میتوانید با توجه به ابعاد آشپزخانه محصولی کاربردی انتخاب کنید. این محصولات دارای پایه هستند و به راحتی بدون نیاز به تکیهگاه روی سطح زمین قرار میگیرند. سطح صاف و هموار این مدل اجاق گاز به شما این امکان را میدهد تا به آسانی پخت و پز را انجام دهید. به منظور بالا بردن رضایت شما هموطنان عزیز و ارتقاء سطح ایمنی اجاق گاز یک میکروسوئیچ در ناحیه پیشانی کابین فر تعبیه شده است. تعمیر اجاق گاز در تهران آریاسرویس آماده ارائه خدمت به هموطنان عزیز در زمینه تعمیر اجاق گاز می باشد. خوشبختانه اجاق گاز مبله در طرحهای مختلف ساخته میشود. در روی پنل دیجیتالی آن که در قسمت جلویی اجاقگاز قرار گرفته، ویژگیهای گرمکن، قفل کودک و فعال بودن ترموکوپل نشان داده نمیشود. این محصولات استاندارد هستند و با استفاده از صفحه دیجیتالی که بر روی دستگاه وجود دارد میتوانید به سادگی حرارت را کنترل کنید. این محصولات مجهز به قفل کنترل هستند، دارای کشوهایی برای گرم نگه داشتن غذا بوده و پاکسازی آنها نیز بسیار آسان است.

این محصولات به جای تولید گرما از فناوریهای مغناطیسی برای تولید انرژی استفاده میکنند. این مدل از اجاق گاز مبله کمی عریضتر از مدل قبلی است، این محصول به راحتی در بین دو کابینت جای میگیرد و نمایی زیبا و شیک برای آشپزخانه ایجاد میکند. قفسههای تعبیه شده در اجاق گاز به شما این امکان را میدهد تا به آسانی لوازم مورد نیاز خود را در آن جای دهید. این مدل اجاق گاز برای افرادی که به گاز طبیعی دسترسی دارند بهترین گزینه است. این مدل اجاقها از گازهای کویلی عملکرد بهتری دارند. به دلیل ایجاد گرمای مستقیم پخت و پز با این مدل اجاقها آسانتر است. به عبارتی دیگر گرمای یکنواخت را به تمامی قسمتهای غذای شما می رساند. ضمن اینکه به ولوم ها و پیشانی اجاق گاز نیز آسیب می رساند. اجاق گاز شما فردار است یا طرح فر؟ حال می توان درب فر را بست. با این حال این محصولات قیمت بالاتری نسبت به دو مدل قبلی دارند. این محصولات اگر چه کمی گران هستند اما به شما این امکان را میدهند که غذاهای خود به صورت همزمان در دمای مختلف طبخ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید