نحوه پخت کیک در فر گاز – چطور

صفحه ی نمایش برای این است که، اگر شما قصد بیرون رفتن از منزل را دارید در حالی که غذای شما بر روی اجاق است، زمان خاموش شدن شعله را بر روی صفحه ی نمایش مشخص می کنید تا در همان لحظه اجاق خاموش شود و از سوختن غذای شما جلوگیری به عمل آورد. البته، شما بر اساس بودجهای که کنار گذاشتهاید و انتظاراتی که از محصول دارید، میتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که جنس بدنه محصول شما تأثیر مستقیمی در تمیز کردن آسان ، مقاومت در برابر ضربه و طول عمر دارد. سرامیکی: کاشی و سرامیک مقاومت در برابر حرارت خود را افزایش می دهد. البته به خاطر داشته باشید همه شعلههای روی اجاق گاز توان و خروجی برابر ندارند. این نوع اجاقها، به خاطر داشتن چند شعله در اندازههای مختلف و یک فر با حرارت بسیار بالا، شرایط پخت سریع همه غذاها را دارند. شبکه های گاز باید از جنس فولاد و روکش لعاب یا چدن باشند تا هنگام روشن بودن شعله ها و تماس با حرارت، به راحتی آسیب نبینند. برای روشن ماندن شعله لازم است ولوم شیر را در همان حالت چند ثانیه نگه دارید. ولومها جنس euro type دارند که حرفهای ترین نوع ولوم است.

هر دو نوع سوخت گاز یا برق برای اجاق گازها می تواند مزیت های خود را داشته باشد. میزان مصرف سوخت این اجاقها نسبت به اجاق های دیگر کمتر است و همچنین میزان تنوع در میان آن ها بسیار که به انتخاب ساده تر کمک شایانی می کند. ساعتی که می توان تنظیم نمود و با هشدار آن به سراغ غذای در حال پخت رفت و همچنین امکان تنظیم دما و میزان مصرف انرژی نیز در هنگام خرید اجاق گاز فردار باید مورد توجه قرار گیرد. در اجاق گازهای مبله جدید از ترموکوپل استفاده می شود. از گرمای شعله های طعبیه شده در داخل اجاق برای تامین گرما استفاده می شود. یا این که اگر در خانواده پرجمعیتی هستید، از تعداد شعله بیشتر در اجاق گاز استفاده کنید. این اجاق ها می توانند جهت یخ زدایی گرم شده و سپس بعد از خاموش شدن شعله به یخ زدایی غذای شما به صورت آرام کمک کنند. نوع دیگر اجاق گازهایی هستند که با برق کار می کنند. از گرم نکردن تا پخت غیریکنواخت، فر ها میتوانند فرسوده شده و از کار بیافتند. این مدل همانطور که از نامش پیداست با اتصال به گاز کار میکند. غذا به سطح این اجاق نمی چسبد و به راحتی تمیز می شود.این اجاق به دو مدل کلی تقسیم می شود.

معمولا از همین تست به جهت بررسی نحوه کارکرد ترموکوبل استفاده می شود. هر چند پیشنهاد می شود از یخ زدایی برای باز کردن یخ غذاها استفاده نشود. همچینین قفسه ها و سینی های پخت این فرها نیز بزرگتر می باشد. وجود تایمر برای خاموش شدن نیز بر روی این اجاق گازها وجود دارد. باید دقت نمایید می توانید اجاق گاز فردار می تواند مستقل باشد و بر روی پایه های خود به روی زمین قرار گیرد. اجاق گاز یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه است که دقت به کیفیت و کارایی آن اهمیت بسیار بالایی دارد. در صورتی که معمولا غذا را دیرتر از زمان پخت سرو می نمایید لازم می باشد دقت نمایید بهترین اجاق گاز فردار برای شما یک اجاق گاز مجهز به گرمکن می باشد. اجاق گازها را تقریبا یک سطح مسطح با مشعل های برقی یا گازی احاطه شده می نامند که برای پختن و جوشاندن یا سرخ کردن استفاده می شوند. برای پخت غذای بیشتر می توان از این اجاقها استفاده نمود و خانواده های پر جمعیت از این اجاق ها استقبال بیشتری می کنند. همچنین بهتر است برای استفاده از جوجه گردان، فر دارای گنجایش بالایی باشد، مانند اجاقگاز هاردستون مدل میلتون که دارای ۲ جوجهگردان با ۸۷ لیتر گنجایش می باشد.

در مقالهای از چارسو درباره نحوه استفاده از فر میخوانیم: در میان ولومها، یکی از آنها به تنظیم درجه فر اختصاص دارد. شبکه های چدنی و فولادی که به سبب استحکام بیشتر و همچنین وزن بالاتر، باعث حفظ تعادل در هنگام قرارگیری ظروف سنگین در یک سمت آنها می شود، گزینه مناسب تری برای انتخاب می باشند. تعداد طبقات، نحوه قرار گیری و یا حتی تعداد سینی ها از مواردی هستند که به هنگام خرید باید به آنها توجه کرد. نیز خریداری کرد اما برای آشپزهای حرفه ای خرید اجاق گاز فر دار انتخاب مناسب تری می باشد. وجود اجاق گازهای رومیزی با طرح های متنوع نیز انتخاب را خیلی سخت تر کرده و بسیاری را در انتخاب مردد می کند. با توجه به نوع فر نکات بسیاری در خرید فر وجود دارد. امروز تنوع بسیاری در میان اجاق گازها دیده می شود که انتخاب را سخت تر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید