نحوه پخت کیک در فر گاز – چطور

گرم نگهدار یا warm: یک مهمانی بزرگ دارید و نمیتوانید همهی غذاها را چند ساعت قبل از آماده مهمانها آماده کنید؟ این اجاق ها معمولا دارای موقعیت و قفسه ها و سینی های مختلفی می باشند که به پخت انواع غذاها کمک می کنند. از گرمای شعله های طعبیه شده در داخل اجاق برای تامین گرما استفاده می شود. آن دسته از اجاق گازهایی که دارای شعلهپخشکن و بدنه چدنی نیستند (منظورم اجاق هایی است که مادرانمان برای پختن آش از آنها استفاده میکنند) نیاز به مراقبت بسیار بیشتری دارند و باید حواسمان جمع باشد تا غذای سر ریز شده به درون لوله شعله ها نریزد. در مقابل قیمت گاز طرح فر ایرانی به نسبت کیفیت و طراحی آن مقرون به صرفه است. به منظور بالا بردن رضایت شما هموطنان عزیز و ارتقاء سطح ایمنی اجاق گاز یک میکروسوئیچ در ناحیه پیشانی کابین فر تعبیه شده است. یا به صورت کشویی بوده و بین کابینت ها و بالاتر از سطح آشپزخانه قرار گیرد.

سطح صاف و هموار این مدل اجاق گاز به شما این امکان را میدهد تا به آسانی پخت و پز را انجام دهید. بهترین اجاق گاز فردار باید حتما این امکان را داشته باشد تا بتوان دمای اجاق را نسبت به نوع پخت و همینطور مدت زمان مورد نیاز برای پخت تنظیم کرد. توان حرارتی بالاتر گرمای بیشتری به غذا میرساند و بنابراین مدت زمان پخت غذا کاهش مییابد، اما کنترل گرما هم در این شعلهها دشوارتر است؛ زیرا معمولا این شعلهها را نمیتوان به اندازه کافی کم یا به اندازه دلخواه تنظیم کرد. گاهی اوقات مثلا قرار است برای 6 نفر پیتزا درست کنید اما محفظه فر تنها برای 3 ظرف پیتزا فضای کافی دارد؛ در این حالت میتوانید از محفظه گرم نگه دار فر استفاده کنید و هر 6 پیتزا را داغ و تازه سر سفره ببرید. بعضی از اجاق گازها نیز فضای دو فر را در اختیار قرار می دهند که می توان برای پخت چندگانه از آن ها استفاده نمود.

یک تایمر و ولوم فر در وسط قرار دارند و دو ولوم سمت چپ شعلههای چپی گاز را در دست دارند. و با خرید یک وسیله هر دو وسیله را در کنار هم دارید. در صورتی که معمولا غذا را دیرتر از زمان پخت سرو می نمایید لازم می باشد دقت نمایید بهترین اجاق گاز فردار برای شما یک اجاق گاز مجهز به گرمکن می باشد. در این بخش می پردازیم به معرفی 10 مدل عالی برای انتخاب و خرید. برای مشاهده قیمت می توانید به سایت مرجع مراجعه کنید. اگر از بابت هزینه مشکلی مد نظر شما نیست و یک گاز صفحه ای هم در منزل خود دارید می توانید یک فرگازی توکار هم برای منزل خود تهیه کنید. بهترین اجاق گاز فردار برای منزل شما باید بر اساس چیدمان آشپزخانه و تنظیمات مورد نیاز شما انتخاب شود. امروز اجاق گازهای فردار تنظیمات مختلفی را برای کنترل پخت و پز نیز در خود جای داده اند. اجاق گازهای برقی در کنترل حرارت نیز بسیار دقیق عمل میکنند. این اجاقها در رنگهای متنوعی تولید میشوند، مجهز به دستگیرههای با کیفیت هستند و یک صفحه دیجیتال برای کنترل دما دارند. امکان تنظیم دما به شما این امکان را خواهد داد تا فر را سریعتر از مایکروویو گرم کنید.

ساعتی که می توان تنظیم نمود و با هشدار آن به سراغ غذای در حال پخت رفت و همچنین امکان تنظیم دما و میزان مصرف انرژی نیز در هنگام خرید اجاق گاز فردار باید مورد توجه قرار گیرد. امروز این اجاق گازها در جزیره وسط آشپزخانه نیز نصب می شوند. برای تأمین انرژی برق، معمولا دسترسی به پریز برق در آشپزخانه کافی خواهد بود، اما بعضی از طراحیهای این گازها به گونهای هستند که باید به برق اصلی خانه وصل شوند و در این حالت، باید از یک برقکار حرفهای کمک بگیرید و هرگز خودتان دست به کار نشوید. اجاق گاز رومیزی فضای کمتری در آشپزخانه را به خود اختصاص میدهد و گزینهای مناسب برای خانوادههای کم جمعیت است. فراموش نکنید اجاق گاز فردار نیاز به فضای بزرگتری خواهد داشت. در هنگام خرید اجاق گاز فردار باید دقت نمایید که این اجاق گازها سایز بزرگتری داشته و نیاز به نگهداری دقیق تری دارند. باید دقت نمایید می توانید اجاق گاز فردار می تواند مستقل باشد و بر روی پایه های خود به روی زمین قرار گیرد. این اجاق ها می توانند جهت یخ زدایی گرم شده و سپس بعد از خاموش شدن شعله به یخ زدایی غذای شما به صورت آرام کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید