نحوه پخت کیک در فر گاز – چطور

اجاق گاز فر دار که در بازار به آن اجاق گاز مبله نیز میگویند ، کار فر و گاز را به طور همزمان برایمان انجام میدهند و نسبت به خرید اجاق گاز و فر بصورت جدا نیز قیمت مناسب تری دارند . ولی امروزه در نسل جدید اجاق گاز فر دار ، تایمر های دیجیتالی موجود در روبروی گاز این کار را برایمان انجام میدهند. با استفاده از این تایمر ها به شکل بسیار بهتری میتوان بر روی پخت کنترل داشت. دارای تایمر دیجیتالی و برنامه پخت است. این انوع اجاق گازها معمولا دارای پنج شعله در بالای خود برای پخت و پز هستند و در زیر آن نیز یک فر وجود دارد . پخت (Bake) این دکمه برای پخت و پز راحت استفاده می شود. همچنین جهت تامین نیاز سایر هموطنان عزیز، ارسال شیشه های سکوریت مقاوم به حرارت، به صورت روزانه، توسط تیم تعمیرچی، به تمامی نقاط ایران صورت می گیرد و سایر هموطنان عزیز نیز می توانند با ارسال اطلاعات مربوط به شیشه مورد نظر خود به شماره ۰۹۱۰۱۹۶۰۳۹۹، نسبت به تهیه شیشه مورد نظر خود، اقدام نمایند. در هنگام خرید اجاق گاز فردار باید دقت نمایید که این اجاق گازها سایز بزرگتری داشته و نیاز به نگهداری دقیق تری دارند.

در هنگام خرید گاز مبله به جنس بدنه آن دقت کنید. به این مسئله خوب دقت کنید. ویژگی خوب بعدی، امنیت بالای آنهاست. برای کسانی که در خرید اجاق گاز به امنیت خود و خانواده فکر میکنند، این قابلیت بسیار کاربردی است . در بسیاری از اجاق گاز های مبله موجود در بازار، در آن به صورت شیشه ای و تخت میباشد. قابلیت گریل که در بعضی از مدلهای اجاق گاز فر دار وجود دارد و جزو یکی از فاکتورهای خرید اجاق محسوب میشود ، در واقعی نوعی روش سرخ کردن میباشد . اجاق گاز فر دار با بدنه استیل جزو مرغوبترین نمونههای بازار میباشد. یکی از فاکتورهای مهم خرید اجاق گاز ، جنس سرشعله آن میباشد .از سرشعله برای پخش شعله استفاده میشود و همچنین برای جلوگیری از برگشت شعله به لوله گاز نیز کاربرد دارند . اولین قطعه آن دری شیشه ای میباشد که برای جلوگیری از کثیف شدن گاز (هنگامی که از آن استفاده ای نمیشود) ، تعبیه شده است .

ویژگی ریل تلسکوپی برای بسیاری از مصرف کنندگان در خرید گاز مبله اهمیت دارد . وقتی فاکتور فضای آشپزخانه مطرح نباشند ، سر و کله اجاق گاز مبله پیدا میشود . 2- فضای آشپزخانه را فراموش کنید ! اگر شما هنگام خرید به دنبال بهترینها هستید این اجاق گاز را انتخاب و روی خرید کلیک کنید که پشیمان نخواهید شد. حتماً شما هم دنبال بهترین برند اجاق گاز ایرانی هستید. اگر به دنبال یک اجاق گاز فردار هستید، بهتر است مشخصات این قسمت از اجاق مورد علاقه خود و مواردی مانند: تعداد کف ، تعداد سینی های مخصوص فر، قابلیت چرخش مرغ، نحوه تنظیم دمای داخلی آن، توجه ویژه به درب شیشه ای را نادیده نگیرید، توانایی چرخش مرغ و مهمتر از همه- ظرفیت داخلی فر توجه داشته باشید. نکته ای که در مورد گریل کردن باید به آن توجه داشته باشید ، این که لایه ضخیمی از گوشت ، مرغ یا ماهی را گریل نکنید زیرا وسط آن خام باقی میماند . میخواهیم درباره نوع در شیشه ای فر صحبت کنیم. برای اینکه درباره قطعات اجاق گاز مبله برایتان بگوییم ، از بالا به پایین شروع میکنیم .

اگر هنگام خرید اجاق گاز مبله (اجاق گاز فر دار)با ویژگی سیخ جوجه گردان مواجه شدید ، بهتر است بدانید که در بازار در بیشتر مدلهای خود دارای سیخ جوجه گردان میباشند . گاز آن معمولا دارای پنج شعله است. در روبروی گاز ولوم تنظیم شعله ، برنامه پخت فر ، فندک و کلید لامپ وجود دارد . ساعت (Clock) این دکمه ساعت را نشان می دهد و هر بار که برق فر قطع شود روی ساعت 12 برمیگردد و باید آن را تنظیم کنید. غذایی که در آرامش و راحتی کامل پخته شود لذت بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد و می تواند یاری دهنده خوبی در زمینه طبخ غذا باشد. نکاتی که لذت شما از خرید را دوچندان میکند ! با استفاده ریل تلسکوپی دیگر لازم نیست برای بیرون آوردن غذا دست خود را به طور کامل درون فر ببرید. کافی است کمی ریل را به سمت بیرون بکشید و غذا را بردارید بدون اینکه دستتان بسوزد. خرید اجاق گاز مبله نوعی سرمایه گذاری محسوب میشود؛ بنابراین برای اینکه خریدی عالی داشته باشیم، باید با ویژگی های مختلف آن آشنا باشیم . از بین این اجاق گازها برندهای اسنوا، رز گاز و سینجر گاز محصولات باکیفیت از نوع اجاق گاز ایستاده یا مبله را طراحی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید