مشاوره خرید سینک راهنمای انتخاب سینک آشپزخانه – لوازم آشپزخانه و بهداشتی بیژه

در فروشگاه آنلاین سینک گرانیتی می توانید سینک های تک لگن با ابعاد مختلف و رنگبندی های متنوع بیشتری را مشاهده نمایید. معمولا این مدل سینک را به پیشخوان گرانیتی متصل میکنند، چرا که باید حتما کانتر ضد آب باشد. سینک های روکارِ عرض 50، جزو سینک های استاندارد قدیم یا مکانهایی که محدودیت فضایی دارند و بر روی کابینت با عرض 45 یا 50 سانتی متر نصب می شود. درواقع سینک روی سطح کانتر نصب شده و سازنده سینک، اندازه و قالب آن را به نصاب میدهد، تا فضایی خالی برای قرارگیری سینک روی کانتر ایجاد شود. هنگام شستوشوی ظروف، سروصدای بیشتری نسبت به انواع دیگر سینکها ایجاد میشود. یکی دیگر از انواع سینک ظرفشویی از لحاظ طراحی، مدل پیشخوان است. از دیگر ویژگی های سینک ظرفشویی اخوان که آن را از دیگر برند ها متمایز می سازد، عمق سینک ظرفشویی اخوان است. ساخت و عرضه این مدل سینک نسبت به مدلهای دیگر به دلیل تقاضای کم مصرفکننده، کمتر است. به دلیل روشن بودن رنگ سینک، پس از مدتی استفاده کدر میشود. درواقع کورین یک سنگ مصنوعی است، و با ترکیب موادی مانند اکرلیک، پلیاستر، اپوکسی و رنگدانهها تولید میشود. به دلیل سختی بالای سنگ مرمر، احتمال شکستن ظروف بلوری و چینی وجود دارد.

به همین دلیل برای خرید بهترین سینک ظرفشویی باید ویژگی های ظاهری سینک را در کنار کاربرد مورد نظر خود و فاکتورهای تعیین کننده کیفیت در نظر بگیرید. گروه صنعتی میلاد با به کارگیری از به روزترین فناوری های دنیا اقدام به تولید سینک های استیل و شیشه ای با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت کرده است. در این مدل سینک، لگن در یک طرف و صفحهای که سوراخدار است یا به اصطلاح زهکشی شده، در طرف دیگر قرار دارد. و اما یکی دیگر از سینکهای ظرفشویی که در بسیاری از خانهها بهویژه آپارتمانهای امروزی آن را مشاهده میکنید، سینک ظرفشویی صفحهدار است. این دسته از محصولات از لحاظ نصب توکار است اما جنس آن (به جز لگن که استیل است) کریستالی (شیشه ای) است که نهایت زیبایی و ظرافت را در محیط ایجاد میکند و نمایی بشدت مدرن و زیبا به ارمغان می آورد. این سینک ها تا حدودی مورد توجه علاقهمندان به طراحی مدرن و منحصربهفرد قرار گرفته است.

گروه سنگ سیانی (سفارش یاکاموز) با تولید سینک های مدرن و طراحی متفاوت سعی در فراهم کردن هر چه بهتر محصولات سنگی با کیفیت بالا که مواد اولیه و رویه آن از ترکیه وارد و استفاده شده که عمر سینک رو به بیش از 10 سال ارتقا داده است تا رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آورد. معمولا ضخامتهای ۱۶ میلیمتر به بالا، کیفیت بسیار خوبی دارند و در مقابل سنگینی ظروف و خشهای احتمالی، مقاوم هستند. خوشبختانه گروه صنعتی اخوان کیفیت سینک های ظرفشویی خود را بالا برده که موجب شده تا در برابر خط و خش مقاوم باشد. اگر این نوع از سینک با سنگ کوارتز تولید شده باشد در صورتی که خراش بخورد به راحتی قابل مشاهده است. تعداد لگن، هرچه تعداد لگن بیشتر باشد، شستوشوی ظرف آسانتر است. هرچه استیل به کار رفته در سینک ظرفشویی استیلی مرغوب تر باشد، سینک براق تر و زیباتر خواهد بود. یکی دیگر از سینکهای ظرفشویی که بیشتر در آشپزخانههای با متراژ کم نصب میشود، سینک تک لگنه است. سنگ ماده دیگری است که در ساخت انواع سینک های ظرفشویی از آن استفاده میشود. این نوع کالا در انواع مختلفی نظیر استیل ، سنگی و شیشه ای عرضه میشود که با 1 ، 2 و 3 لگن موجودند و جلوه زیبا تری نسبت به نوع روکار داشته اما نصب سخت تری دارند.

در برابر انواع لکه و آلودگی بسیار مقاوم است و به راحتی تمیز میشود. مثلا قیمت سینک گرانیتی ایرانی با لوازم جابنی نسبت به سینک ظرفشوئی بدون لوازم جانبی ممکن است حتی یک میلیون هم اختلاف داشته باشد. این سینک ظرفشویی را از کانیهای مقاوم سنگهای گرانیتی مانند کوارتز میسازند. از این رو تمیزکاری آن راحت است. در برابر خوردگی نسبتا مقاوم است. سینک ظرفشویی، محلی برای شست و شوی ظروف و حتی برخی مواد غذایی می باشد، و دقت در انتخاب سینکی مقاوم با طراحی کارآمد و متریال مرغوب، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. سینک ظرفشویی آشپزخانه با درنظر گرفتن متریال تولیدی، در طرحها و سبکهای مختلف نیز تولید میشود. این سینکها هم به صورت دستساز و هم به صورت ماشینی تولید میشود. تولید محتوا میکنم. الان هم در درجه در خدمتتون هستم. این سینک در طرحها و اشکال مختلفی تولید میشود. در قسمت اتصال استیل و شیشه جرم ایجاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید