مشاوره خرید سینک راهنمای انتخاب سینک آشپزخانه – لوازم آشپزخانه و بهداشتی بیژه

یکی از این اساسی ترین کالاها سینک ظرفشویی است. دو معیار زیبایی و عملکرد در هنگام خرید سینک مورد توجه است، اگر زیبایی وظرافت برای شما حرف اول را نمی زند بهتر است از سینک های روکار استفاده کنید. از جمله ویژگی های این سینک ها می توان به تمیزکاری راحت و آسان و همچنین مقاومت بالا در برابر ضربه و خراش اشاره کرد. هر یک از این سنگ ها دارای ویژگی ها و رنگ های خاص خود هستند. از مهمترین ویژگی های سینک ظرفشویی اخوان، مقاومت بسیار بالای آن در برابر گرما و سرما و در واقع تغییر دما است. سینک ظرفشویی استیل ضد زنگ است و از پرطرفدارترین سینک های ظرفشویی محسوب می شود. سینک ظرفشویی دولگنه بین سینکها متداولتر است. بین سینکهای گرانیتی هم بعضی از برندها کیفیت بالاتری دارند که با انتخاب یک برند معتبر میتوانید از کیفیت عالی آن مطمئن شوید. بین سینک توکار و کانتر هیچ نوع برآمدگی وجود ندارد و سطح کار یکدست و کاملاً منظم دیده می شود.

سینک طرفشویی توکار و سینک ظرفشویی روکار در اندازه های مختلف تهیه و تولید می شوند. سینک ظرفشویی توکار به دلیل طراحی خاص و جذابیتی که دارد، در آشپزخانه های مدرن بیشتر استفاده می شود و جوان پسند است. لبه های سینک توکار به هیچ عنوان دیده نمی شود. لبه های سینک ظرفشویی روکار، روی کانتر هستند و دیده می شوند. شیرآلات دیواری بر روی دیوار در بالای سینک ظرفشویی نصب می شود و شیرآلات ایستاده بر روی کانتر و یا سینک ظرفشویی. براق یا مات بودن سینک: لکه های آب روی سینک های براق کمتر از مات مشاهده می شوند و به راحتی پاک میشوند. لکه های چربی و لکه های قطرات آب را به راحتی می توان از روی آن تمیز کرد. اما این قیمت بالا برای جاهایی که آب سنگین و سختی دارند ارزش هزینه را دارد زیرا مقاومت این محصولات در برابر آسیب آب های سخت بالاست. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، استفاده از محصولات مدرن و جذاب برای دکوراسیون آشپزخانه رواج زیادی یافته است. سینک های دو لگنه و چند لگنه کاربرد های بسیار زیادی در محیط آشپزخانه دارند. عمق لگن: دارای عمق های متفاوت 14، 18، 20 و 22 سانت می باشد. این نوع سینک دارای ظاهری زیباتر نسبت به نوع روکار می باشد.

کورین در برابر حرارت مستقیم مقاومت کمتری به نسبت گرانیت دارد و اثر سوختگی روی آن باقی خواهد ماند. این نوع سینک ظرفشویی به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد، در اثر استفاده طولانی مدت براقیت خود را از دست نمی دهد و همانند روز اول جلا بخش است. معمولاً طرح های توکار به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارند گرانتر از طرح های روکار هستند. سینک ظرفشویی گرانیتی دارای طرح های توکار و روکار هستند. سینک توکار را هم به صورت تک لگنه و هم به صورت دو لگنه و چند لگنه می توان همراه به کانترهای استاندارد و ضد آب نصب کرد. این برندها هم دارای کیفیت و مدل های زیبا هستند و هم دارای ضمانت نامه های معتبری هستند. سینک های ظرفشویی را به دو صورت مات و براق تولید می کنند. در نصب سینک های توکار توجه به آب بندی درست سینک بسیار حائز اهمیت است. سینک ظرفشویی معمولاً در میان کابینت های موجود در آشپزخانه نصب می شود. سینک ظرفشویی عضو فعال آشپزخانه است و تمیزی و زیبایی بیش از هر وسیله دیگری در آشپزخانه به چشم میآید و مهم است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سینک گرانیتی ایرانیان، سینک گرانیتی جدیدا عضوی در هر آشپزخانه مدرن ایرانی شده است و تمیزی، زیبایی و مراقبت از آن بیش از هر وسیله دیگری در آشپزخانه مهم است. آیا از سینک برای موارد دیگری غیر از شستشوی ظروف غذا، استفاده میکنید؟ اگر شما برای شستشوی ظروف یا میوه و سبزی لگنِ سینک را پر از آب می کنید سینک دارای سرریز لگن بخرید، در غیر اینصورت سینک با لگنِ بدون سرریز، رضایت شما را جلب خواهد کرد. سرریز لگن باعث میشود وقتی لگن را پر از آب میکنید ارتفاع آب را کنترل کند و آب از لگن به بیرون از سینک سرریز نشود، آب اضافی از سوراخ ها وارد سیفون می شود. مواد اولیه این سنگ ها از مواد طبیعی و مصنوعی هستند. گرانیت یک سنگ آذرین طبیعی است که در عمق زمین ساخته شده است و از مواد معدنی تشکیل شده است. این نوع سینک ظرفشویی کیفیت و قیمت بالاتری دارد و معمولا از 70 تا 80 در صد سنگ گرانیت ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید