لیست قیمت، نمایندگی و خرید سینک ظرفشویی – فروشگاه مستر ماکان

شاید باورتان نشود، ولی ظرفشستن زمانی که یک سینک ظرفشویی مناسب، استاندارد و مرغوب داشتهباشید، آنقدرها هم خستهکننده و بد نیست. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل روابط عمومی فروشگاه و نمایندگی مرکزی اخوان(اخوان سنتر)، بهتر است تا اطلاعاتی در مورد برندهای موجود در کشور و سینکهای تولیدی هر برند داشته باشید و درنتیجه انتخاب درستی را برای خرید این محصول انجام بدهید.حدوداً میتوان گفت که 7 برند فعال در کشور سینک ظرفشویی تولید کرده که از مهمترین این برندها میتوان به اخوان، میلاد(میلان)، استیل البرز، بی مکس و .. اشاره کرد. سینک ظرفشویی استیل در برابر رطوبت مقاوم است و زنگ نمیزند. به دلیل این که باید در برابر آب مقاوم باشد و زنگ نزند آن را بدون آلیاژ میسازند. مقاوم در برابر حرارت؛ طول عمر طولانی؛ به خانه شما ارزش می افزاید. با ما همراه شوید تا شما را با انواع سینک ظرفشویی آشنا کنیم. با ما همراه باشید. در فروشگاههای لوازم خانگی انواع سینک ظرفشویی وجود دارد که میتوانید با توجه به کاربرد و سلیقه و ابعاد و همچنین با توجه به مدل کابینتهای آشپزخانه خود باید انتخاب کنید. لبه پهنای اطراف سینک آن را در بالای صفحه پشتی پشتیبانی می کند و سپس در جای خود با سیلیکون برای قرار گرفتن در آب محکم بسته می شود.

سینک های باکسی اخوان، که دارای مدل های توکار و زیر صفحه ای هستند، با ورقه های 1 و 1.1 میلی متری و با لگن هایی به عمق 20 الی 22 سانتی متر تولید می شوند. معمولا بین عمق لگن و ضخامت ورق رابطه مستقیم وجود دارد یعنی سینک با ضخامت بیشتر دارای عمق لگن بیشتر و بالعکس سینک با ضخامت کمتر دارای عمق لگن کمتری است. یکی از مهم ترین نکات و مواردی که لازم است در زمان انتخاب هر یک از انواع سینک اخوان به آن توجه داشت، ضخامت ورق های به کار رفته برای آنها اشاره نمود. انواع سینک گرانیتی در بازار وجود دارد که در ادامه به برسی مدل های بیشتر آن می پردازیم. این نوع سینک ظرفشویی به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد، در اثر استفاده طولانی مدت براقیت خود را از دست نمی دهد و همانند روز اول جلا بخش است. دو معیار زیبایی و عملکرد در هنگام خرید سینک مورد توجه است، اگر زیبایی وظرافت برای شما حرف اول را نمی زند بهتر است از سینک های روکار استفاده کنید. سینک ها در عمق های مختلفی تولید میشوند و با توجه به راحتی بیشتر برای شستشوی ظروف در سینک هایی با لگن های عمیق، اغلب خانم ها این گزینه ها را ترجیح می دهند.

به همین دلیل، اغلب خانم ها ترجیح می دهند سینک ظرفشویی دو یا سه تکه در آشپزخانه استفاده شود تا شستشوی ظروف راحت تر شود. اگر لگن این سینکها کوچک باشد، ممکن است شستشوی ظروف بزرگ مانند قابلمه در آنها سخت باشد. سینک ها در انواع مختلف یک، دو و سه لگن تولید میشوند که نوع تک لنگه آن، کوچک بوده و فضای زیاید برای قرار دادن ظروف در آنها وجود ندارد. سینک های سنگی، مانند گرانیت و سنگ مرمر (حتی می توانید آنها را از جنس چوب کوچک ساخته شده پیدا کنید!). زیرا جنس سینک صابونی و صفحه کابینت را را به یک شکل به کار میبرند. به همین دلیل لازم است ابتدا با انواع جنس سینک آشنا شوید تا بتوانید بهترین سینک ظرفشویی را انتخاب کنید. همان طور که اشاره شد، اخوان از معتبرترین برندهای تولید کننده انواع سینک آشپزخانه می باشد که به دلیل کیفیت بالا در محصولات، از جایگاه ویژه ای در بازار برخوردار است. مدلهای متنوع و برندهای گوناگونی در بازار وجود دارند که انتخاب را برای شما مشکل میسازند. برندهای ایرانی با کیفیتی مشابه بهترین محصولات خارجی، خدمات پس از فروش عالی و قیمت مناسب انتخاب بهتری هستند و ما به شما توصیه میکنیم خرید از برندهای ایرانی را در اولویت خود قرار دهید.

افراد کمی از آن در آشپزخانه خود استفاده میکنند. همانطور که از نام آن پیداست، سینک های زیرین به زیر میز یک کانتر متصل شده اند، در جایی که گیره های مخصوص اطمینان می دهند که سینک در جای خود باقی بماند یا سینک از زیر ساختار کابینت پایه پشتیبانی شود. سینک ظرفشویی شیشه ای تمیز و نگهداری آن آسان است که یک مزیت بزرگ است. از آنجا که آنها رایج ترین نوع سینک ظرفشویی هستند، به راحتی پیدا می شوند و به طور معمول با قیمت پایینتری فروخته می شوند. استیل بدون آلیاژ و ضد زنگ محبوب ترین ماده برای سینک های آشپزخانه مدرن است، ظاهری براق و به خصوص در هنگام جفت شدن با گرانیت، سنگ یا میزهای چوبی بهترین انتخاب است. هرچه استیل به کار رفته در سینک ظرفشویی استیلی مرغوب تر باشد، سینک براق تر و زیباتر خواهد بود. در حالت معمول ضخامت این ورق ها 6، 8 و 2.1 میلیمتر می باشد و بدون شک با افزایش ضخامت، قیمت سینک نیز گران تر خواهد بود. انواع ضخیمتر این سینک ها، نسبت به نوع نازک تر مقاوم تر و بادوام تر می باشد، و هنگام شستشو سر و صدای کمتری ایجاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید