قیمت سینک ظرفشویی اخوان با 22.5 درصد تخفیف – فروشگاه اینترنتی ساختمون

از شستن جارو دستی و کیسه جارو برقی در سینک خودداری کنید. سینک ظرفشویی دو لگنه معمولا کارآمدتر است، شستن ظروف داخل سینکهای دو قلو آسانتر انجام میگیرد. جنس سینک و سروصدایی که هنگام ظرف شستن ایجاد میشود را مد نظر داشته باشید. سینک ظرف شویی گرانیتی در رنگهای متفاوتی وجود دارد که به طراحی دکوراسیون آشپزخانه کمک میکند. همچنین نوع طرح، فانتزی یا ساده بودن ان هم می تواند بر روی قیمت سینک های ظرف شویی تاثیر بگذارد. اما شما با توجه به جنس کابینتها باید نوع روکار یا توکار بودن سینک را مشخص کنید. سینک ظرفشویی یکی از تجهیزات آشپزخانه است که به دلیل پرکاربرد بودن و اهمیت تاثیر آن در زیبایی محیط باید در انتخاب و خرید آن دقت کرد. نسبت ترکیب مواد تشکیل دهنده این نوع سینک بسته به برند آن و شرکت تولید کننده متفاوت است که اگر از انواع با کیفیت آن تهیه شود، زیبایی و استحکام زیادی دارد. این سنگ مقاومت بسیار زیادی در برابر قارچها و باکتریها و آلودگیها دارد. اگر فضایی که در اختیار دارید بزرگ و به اندازه کافی است یک سینک دو لگنه میتواند بسیار مناسب شما باشد اما در فضاهای کوچکتر بهتر است از سینک های تک لگنه استفاده شود.

سینک ظرفشویی شیشه ای در بین تمام سینک ها دارای بیشترین جلوه و زیبایی است . سخت تمیز شدن، باقی ماندن لک آب و مواد شوینده روی آن، ایجاد جرم بین شیشه و استیل، احتمال شکستن و ترک برداشتن شیشه سینک در اثر فشار از معایب سینکهای شیشهای است. البته قیمت های سینک آشپزخانه اخوان نیز بسیار مناسب و خوب است. این سینکهای زیبا و البته گران قیمت زیبایی خاصی به آشپزخانه میبخشد، استحکام زیادی دارند و در برابر خوردگی نسبتا مقاوم هستند. همچنین در برابر خراش و خوردگی مقاوم است. از مزایای این سینک می توان به زیبایی، استحکام، مقاومت بالا در برابر خوردگی و شکستن، و از معایب آن به کدر شدن رنگ روشن آن پس از مدتی اشاره کرد. سینکهای ظرفشویی چدنی را می توان در طیف گستردهای از رنگها ساخت که رنگ آنها به آسانی تغییر نمیکنند. سنگ مرمر یکی دیگر از زیباترین سنگهای طبیعی در ساخت سینکهای ظرفشویی است. این نوع سینکها به راحتی و به طرحهای مختلف قابل برش است. به این شکل که ابتدا سنگ برش داده میشود و سینک ظرفشویی از زیر آن نصب میشود. سنگ مصنوعی کورین از موادی شامل اکریلیک، پلی استر، اپوکسی و رنگدانهها ساخته شده اند. سنگهای طبیعی مانند سنگ صابونی و سنگ مرمرو از سنگهای مصنوعی به سنگ کورین میتوان اشاره کرد.

اما مزیت سینک ظرفشویی کورین آن است که لکهها کمتر در آن نفوذ میکنند چرا که مواد آکریلیک خاصیت نفوذ ناپذیری دارند. نصب این نوع کالا کمی سخت تر از انواع دیگر است و ظرافت و مهارت بالاتری را می طلبد اما نمای زیبا و مدرنی به آشپزخانه میدهد. در تولید این نوع از سینک ها از سنگ صابون استفاده می کنند و سینک هایی با طراحی فوق العاده زیبا تولید میشود. از دیگر ویژگی های سینک ظرفشویی اخوان که آن را از دیگر برند ها متمایز می سازد، عمق سینک ظرفشویی اخوان است. این سینک که بیشترین توجه را به خود اختصاص داده، دارای ضخامت ورق 1 و 1.1 ML است و عمق لگن 20 CM. با توجه به مزایا و معیاب هرکدام نتیجه بگیرید کدام یک را برای آشپزخانه خود تهیه کنید. یک سینک ظرفشویی با مشخصات معین و استاندارد، دارای برندهای شناخته شده و موفق تری هستند. اکنون معروفترین و معتبرترین برندهای انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه را شما معرفی می کنیم.

انواع مختلف سینک از برندهای مختلف و با ویژگیهای مختلف همراه با اطلاعات کامل در فروشگاه اینترنتی چارسو وجود داشته و امکان انتخاب راحتتر برای شما فراهم آمده است. از جمله معایب این سینکها وزن بالای آنها و قیمت بالاتر نسبت به سینکهای استیل است. هنگام خرید سینک ظرفشویی به عمق سینک توجه کنید، سینک های موجود در بازار عمقهای متفاوتی دارند و خوب است بدانید هرچه عمق سینک بیشتر باشد، کیفیت سینک ظرفشویی شما بیشتر است. نصب و تعویض آن نسبت به مدل توکار آسانتر است. اگر از سینک به خوبی نگهداری میکنید، به این زودی نگران تعویض آن نباشید. درحال حاضر مدلهای مختلف سینک ظرفشویی که تناسب خوبی با دکوراسیون و سلیقههای مختلف دارند در بازار وجود دارد و خبری از یکنواختی سابق در این بازار نیست. این سینکها به خوبی تمیز میشوند و لک روی آنها باقی نمیماند، وزن و قیمت بالایی دارند. همچنین نصب آن ها از باقی سینک های ظرفشوئی راحت تر است.

دیدگاهتان را بنویسید