سینک میلان – قیمت سینک ظرفشویی – خرید سینک بدون واسطه از کارخانه

مدل های دیگری از سینک ظرفشویی چینی وجود دارد که هسته اصلی آنها چدن یا فولاد است و با لایه ای از چینی پوشیده شده اند. این سینک ها در اشکال و دیزاین های فانتزی و معمولی مثل سینک لگن گرد (دایره ای)، لگن مستطیلی (مربعی) و .. ساخته می شوند. هرچند که نصب سینک ظرفشویی توکار مستطیلی نیز وجود دارد. جدا از اینکه، از چه نوع سینک ظرفشویی استفاده می کنید، سینک های ظرفشویی بصورت سینک تک لگن، دو لگن، ۱.۵ یا ۲.۵ لگنه همراه با سینی یا بدون سینی در بازار وجود دارد. و همچنین تنوع بسیاری در انتخاب سینک های تک سینی، دو سینی یا بدون سینی وجود دارد. علاوه بر موارد گفته شده به دلیل تنوع موجود در بین انواع شیرآلات، رعایت تناسب بین شیرآلات و سینک از واجبات است. علیرغم کیفیت بالا و رعایت استانداردها در طراحی این نوع سینک، لازم است در زمان انتخاب و خرید سینک اخوان به چند نکته مهم توجه داشته باشید که در ادامه به آنها اشاره خواهیم داشت و همچنین با مزایا و معایب سینک های اخوان بر اساس جنس آنان می پردازیم.

سینک گرانیتی علاوه بر این که خط و خش رو نشون نمیده مشکل ته نشین شدن رسوبات در سینک های استیل ضد خش رو هم بر طرف کرده . زیرا انتخاب سینک با ابعاد اشتباه ممکن است در آینده شما را با مشکل چکه کردن آب، فرسودگی سینک و کابینت یا کمبود فضا مواجه کند. سینک براق راحتتر تمیز میشود و شکل و شمایل اولیه خودش را با یک شستوشوی ساده دوباره بهدست میآورد. به این شکل که ابتدا سنگ برش داده میشود و سینک ظرفشویی از زیر آن نصب میشود. در خرید سینک ظرفشویی نکاتی که باید در نظر بگیریم به صورت خلاصه وار به شرح زیر می باشد جنس ورق ، ضخامت ورق ، اندازه سینک ، شکل ظاهری ، عمق لگن ، چپ لگن یا راست لگن بودن. سینک مسی از یک ورق مس چکش کاری شده، ساخته می شود و با قرار گرفتن در معرض هوا و اکسیده شدن سطح آن، ظاهری زیرخاکی پیدا می کند. به طور مثال هرچه ضخامت ورق به کار رفته در سینک بیشتر باشد کیفیت آن بالاتر و بالطبع قیمت آن نیز از قیمت سینک ظرفشویی معمولی با ضخامت کمتر و متوسط بیشتر است یا هرچه عمق سینک بیشتر باشد ، قیمت آن افزایش میابد.

این سینک از جنس گرانیت (کورین) ساخته شده است و با طراحی زیبا و جذاب خود جلوه چشم گیری را به آشپزخانه شما می دهد. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده از رنگها اهمیت زیادی دارد. ابتدا با توجه به فضا، دکوراسیون و سبک آشپزخانهتان نحوه نصب را انتخاب کرده سپس به خرید سینک ظرفشویی مناسب اقدام کنید. 2. با لمس سینک گرانیتی با کیفیت حس لمس سنگ را خواهید داشت اما با لمس نوع مصنوعی و بیکیفیت، احساس میکنید پلاستیک را لمس کردهاید. در گذشته جنس سینک های ظرفشویی عموما از استیل ضدزنگ بود اما همانطور که دیگر تجهیزات خانه و آشپزخانه در این سالها دستخوش تغییر و پیشرفت شده است، سینک های ظرفشویی نیز از این قائده مستثنی نبودند. سینک ظرفشویی استیل ضد زنگ است و از پرطرفدارترین سینک های ظرفشویی محسوب می شود. این سینک سال های زیادی است که در بازار وجود دارد و در طی این سال ها ثابت کرده که یکی از سینک های ظرفشویی قابل اعتماد می باشد.

از ویژگی های این سینک ها، می توان به مدل های مختلف و متنوع ان اشاره کرد. این ترکیب باعث می گردد که سینک ظرفشویی تولید شده دارای همان زیبایی سنگ گرانیت باشد. سینک های کورین که زیر صفحه کابینت نصب می شوند ، نسبت به سینک های توکار دارای ظرافت بیشتری هستند و زیبایی منحصر به فردی به آشپزخانه شما می دهند. سینک های آشپزخانه ای که دارای سینی هستند در دو مدل تولید می شوند. سینک ظرفشویی توکار به دلیل طراحی خاص و جذابیتی که دارد، در آشپزخانه های مدرن بیشتر استفاده می شود و جوان پسند است. طراحی و زیبایی فوقالعادهای به آشپزخانه میبخشد. سینک ظرفشویی یکی از تجهیزات آشپزخانه است که به دلیل پرکاربرد بودن و اهمیت تاثیر آن در زیبایی محیط باید در انتخاب و خرید آن دقت کرد. همزمان با اینکه به دنبال انواع سینک ظرفشویی جدید و زیبا هستید، باید به مواردی که در کیفیت محصول نیز تاثیر دارد توجه کنید. روشن است هرچه ضخامت ورقه استیل بیشتر باشد کیفیت، دوام و به دنبال این دو مورد، قیمت محصول بیشتر خواهد شد. روشن است هرچه ضخامت ورقه استیل بیشتر باشد کیفیت و به دنبال آن قیمت محصول بیشتر خواهد بود. بیشتر بخوانید: قیمت شیرآلات آشپزخانه در چه بازه است؟

دیدگاهتان را بنویسید