سینک ظرفشویی ☀️ سینک (SINK) ✔️ کمترین قیمت

تفاوت اینجاست که سینک توکار از بالا داخل چارچوب تعبیه شده در پیشخوان قرار می گیرد؛ در حالی که سینک زیرکار از زیر سینک در محل چارچوب برش داده شده به پیشخوان متصل می شود. در خرید سینک ظرفشویی نکاتی که باید در نظر بگیریم به صورت خلاصه وار به شرح زیر می باشد جنس ورق ، ضخامت ورق ، اندازه سینک ، شکل ظاهری ، عمق لگن ، چپ لگن یا راست لگن بودن. این نوع سینک دارای ظاهری زیباتر نسبت به نوع روکار می باشد. گروهی از سینک اخوان نیز، به صورت زیر صفحه ای و بدون داشتن سینی طراحی شده اند و برای استفاده در بسیاری از آشپزخانه های کوچک و برخی استودیوها و اماکن تجاری، اداری، فرهنگی هنری مناسب می باشند. پس از انجام این مرحله لازم است بست های زیر سینک سفت شوند. در این بخش انواع سینک را از نظر روش نصب، ظاهر، جنس و طرح مورد بررسی قرار داده ایم.

انتخاب تعداد لگن سینک در وهله اول به میزان فضایی که در آشپزخانه برای سینک اختصاص داده شده، بر می گردد. نصب این نوع کالا کمی سخت تر از انواع دیگر است و ظرافت و مهارت بالاتری را می طلبد اما نمای زیبا و مدرنی به آشپزخانه میدهد. تفاوت اصلی سینک توکار و روکار در نوع نصب آنهاست. سینک روکار به روی کابینت نصب میشه و به دیوار پیچ میشه و وضعیتش اینه که آب ناشی از شستشو درون سینک و اطراف کابینت پخش نمیشه . بعضی از سینکهای گرانیتی جایی برای نصب شیر آب ندارند و برای نصب باید آن را سوراخ کرد که ممکن است باعث شکستن آن شود،. بهتر است سینکی را خریداری کنید که در کارخانه جای شیر سوراخ شده و یا مشخص باشد. دقت کنید که محل نصب شیرآلات در سینک ظرفشویی با جایگاه شیرآلات در آشپزخانه هماهنگ باشد. شیرآلات آشپزخانه در مدل ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود و از نظر محل نصب در دو دسته کلی ایستاده و دیواری قرار می گیرد. سینک کورین (زیرصفحه ای) : سینک های کورین یا زیرصفحه ای ، فاقد سینی می باشند و فقط دارای یک یا دو لگن هستند. مهمترین نکته در انتخاب یک سینک خوب توجه به نوع نصب سینک می باشد.

به این منظور کابینت ها طوری طراحی می شوند که بتوانید سینک را در داخل کابینت نصب کنید. شیب و مسیر عبور آب: یکی از مهمترین مسایل درباره ی خرید سینک که کمتر کسی به آن توجه می کند، شیب و مسیر عبور آب است. یکی از مهم ترین وسایل آشپزخونه که میتونه نگاه مهمون های شما رو به خودش جذب کنه سینک ظرفشویی هستش از طرفی بهداشت محیط آشپزخونه به اندازه مهم هستش که اگر در آن کوتاهی کنید میتونه به آلوده ترین مکان های خونه تبدیل بشه که محل جمع شدن میکروب ها و باکتری های گوناگون باشه . سینک ظرفشویی استیل البرز با اصالت ترین و با سابقه ترین سینک ظرفشویی ایرانی در کشور است. اخوان بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده سینک ظرفشویی در ایران است. تولید کنندگان سینک های ظرفشویی با مطالعه بازار و نیاز سنجی از مشتریان همواره به دنبال طراحی های جدید در محصولاتشون هستند .

کورین یک سنگ مصنوعی است، و با ترکیب موادی مانند اکرلیک، پلیاستر، اپوکسی و رنگدانهها تولید میشود. پس اگر شما یک خانواده پرجعیت هستید و استفاده روزانه تان از سینک زیاد است، سینک شیشه ای اصلا مناسب آشپزخانه تان نیست. این سینک ها بیشتر برای افرادی مناسب است که کمترین استفاده را از سینک ظرفشویی دارند. لگن های ظرفشویی دارای عمق متفاوت هستند 14 سانت ، 18 سانت ، 20 سانت ، 22 سانت ، 24 سانت که هرچی عمق سینک بیشتر باشه کیفیت سینک بالاتر خواهد رفت . به طور مثال هرچه ضخامت ورق به کار رفته در سینک بیشتر باشد کیفیت آن بالاتر و بالطبع قیمت آن نیز از قیمت سینک ظرفشویی معمولی با ضخامت کمتر و متوسط بیشتر است یا هرچه عمق سینک بیشتر باشد ، قیمت آن افزایش میابد. مدل های اقتصادی سینک معمولی است و مدل های با کیفیت در دسته های دیگر قرار دارد. همچنین در این نوع سینک ها، دمای آب داغ داخل سینک دیرتر به حالت معمولی میرسد. از ویژگیهای این نوع سینک میتوان به تنوع در رنگ، استحکام و دوام بالا، ضدخش بودن، وزن و قیمت بالای آن اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید