سینک ظرفشویی اخوان توکار – خرید اینترنتی + قیمت روز

لولههای سینک در گذشته فلزی بودند که مشکلات فراوانی مانند زنگ زدگی و ترک برداشتن در اثر سرما و گرما داشتند. ممکن است به علت تجمع چربی و یا مواد غذایی ریز در لوله و اتصالات سینک باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده سینک گرانیتی، کوارتز یا گرانیت، رزین و سایر مواد پلیمری است. این مواد بیشتر برای یک مخزن کوچک حمام سفید مورد استفاده قرار می گیرد؛ که منحصر به فرد بودن آن را ارائه می دهد. از این سینک ها بیشتر در آشپزخانه هایی که فضای بزرگی دارند، استفاده می کنند. میباشد که در سایز , تعداد لگن , عمق لگن و نوع نصب با هم متفاوت هستند و این تفاوت میتواند بسیار آشکار باشد به حدی که به طور مثال در سینک استیل از عمق لگن حدود 12 سانتی متر با ضخامت ورق 0/6 میلیمتر شروع و تا عمق 24 سانت و ضخامت ورق 1/2 میلمتری متفاوت باشد. طبق سلیقه شما و اینکه سینک چه کارایی برای شما داشته باشد و همچنین فضایی که در اختیار دارید، باید تصمیم بگیرید که سینک با چه تعداد لگن برای آشپزخانه شما مناسب است. از شستن جارو دستی و کیسه جارو برقی در سینک خودداری کنید. معمولا سینک های توکار از ظرافت بیشتری برخوردار هستند ولی باید آب بندی آن ها به درستی انجام شود تا از نفوذ آب به داخل کابینت جلوگیری شود و بهتر است بعد از هر بار استفاده اطراف آن به طور کامل خشک شود پس سینک های توکار به مراقبت بیشتری احتیاج دارند.

از مزایای این سینک می توان به زیبایی، استحکام، مقاومت بالا در برابر خوردگی و شکستن، و از معایب آن به کدر شدن رنگ روشن آن پس از مدتی اشاره کرد. پس از هر بار استفاده از سینک، آن را با دستمال خشک کنید. سینک ظرفشویی روکار را به دو صورت تک لگنه، دو لگنه و چند لگنه می توان از بازار تهیه کرد. موادی که برای ساخت این سینک ظرفشویی بکار می رود شامل خاک رس، شیشه، کوارتز و فلز است. به همین دلیل، اغلب خانم ها ترجیح می دهند سینک ظرفشویی دو یا سه تکه در آشپزخانه استفاده شود تا شستشوی ظروف راحت تر شود. سینک استیل براق است و با مواد ضد عفونی کننده بسیار تمیز و براق می شود. این کار سخت اما امکان پذیر است فقط باید زیرسازی مناسب انجام شود و از مواد و ابزار مخصوص این کار استفاده شود. اگر سر و صدای ایجاد شده در اثر برخورد ظرف با سینک برای شما غیر قابل تحمل است پیشنهاد می شود که از سینکهایی که دارای پدهای ویژهای برای خفیفتر کردن این صداها هستند استفاده نمایید.

قیمت سینک گرانیتی با توجه به مواد اولیه ای که در تولید آن استفاده شده، لوازم جانبی کنار سینک همچون تخته گوشت، سبد و نوع سیفون سینک متفاوت می باشد. این سینکها به خوبی تمیز میشوند و لک روی آنها باقی نمیماند، وزن و قیمت بالایی دارند. اگر از سینک به خوبی نگهداری میکنید، به این زودی نگران تعویض آن نباشید. سنگ مرمر یکی دیگر از زیباترین سنگهای طبیعی در ساخت سینکهای ظرفشویی است. این سینکها، ساخته شده از ورق استیل هستند و هر چه ورق بهکار رفته در آن، ضخیمتر باشد، از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار بوده و بالطبع قیمت بیشتری نیز دارد. و از جنس استیل ضد زنگ، گرانیتی و … سینکهای ظرفشویی از جنسهای مختلفی مانند استیل ضد زنگ، سرامیک، شیشهای، گرانیت و… اگر علاقمند به استفاده از این مدل سینک هستید باید احتیاط های لازم را در خصوص استفاده از آن رعایت نمائید. برند استیل البرز نیز یکی از دیگر از نام آشنا ترین برند هایی است که در ایران وجود دارد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ شروع کرده و نزدیک به ۳۰ سال، در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه تجربه دارد. باعث می شود تا زمان قابل توجهی از روز را در آشپزخانه و استفاده از سینک ظرفشویی بگذرانیم.

این نمونه ها هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند که می توانند نیازهای گوناگون و سلایق متنوع مشتریان را برطرف نمایند. اما امروزه این لوله و اتصالات از پلاستیک ساخته شدهاند که ارزانتر بوده و این مشکلات را ندارند. برخی سینکهای ضد خش در بازار موجود است که برخلاف دیگر مدلها که سطحی صیقلی دارند، پر از دانههای ریز است که مانع از خش برداشتن سطح سینک میشود. زمانی که تصمیم به تعویض سینک ظرفشویی آشپزخانه دارید، کار خیلی پیچیده و دشواری نخواهید داشت و تنها کافی است، اندازه سینک قبلی را در نظر بگیرید و بین گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید. در ابتدای مقاله به انواع سینک ظرفشویی از نظر طراحی و نوع نصب اشاره میکنیم، پسازآن سراغ جنسهای مختلف موجود در بازار میرویم و مزایا و معایب هرکدام را ذکر میکنیم. این نوع سینکها نمایی فوقالعاده به آشپزخانه میدهند، اما متاسفانه با گذشت زمان، زیبایی و درخشش اولیه خود را از دست میدهند. انتخاب نوع سینک اول به نوع دکوراسیون آشپزخانه و بعدا به سلیقه فردی بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید