سینک ظرفشویی اخوان توکار – خرید اینترنتی + قیمت روز

این سینک های را به صومرت معمول از سنگ کوارتز تولید می کنند. در هنگام خرید سینک ظرفشویی استیل باید به ضخامت ورق استفاده شده در آن توجه کنید زیرا هرچقدر ضخامت بیشتری داشته باشد در مقابل سنگینی ظروف قدرت بیشتری دارد. سینک استیل از فلز ضد زنگ ساخته می شود و مقاومت و دوام بسیار بالایی دارد. این نوع سنگ دوام و مقاومت بالایی دارد اما به دلیل رنگ روشن آن خیلی زود کدر می شود و لک بر می دارد. از جمله معایب این نوع سینک این است که به دلیل سختی زیاد احتمال شکستن ظروف شیشه ای و چینی در آن ها بسیار بالاست. بزرگ ترین عیب سینک ظرفشویی سرامیکی احتمال شکستن آن است، از این رو هنگام شستن ظروف باید بسیار احتیاط کرد. از جمله معایب این نوع سینک این است که به دلیل سختی زیاد احتمال شکستن ظروف شیشه ای و چینی در آن ها بسیار بالا می باشد. از ویژگی های این نوع سینک، برش به صورت منحنی یا اریب با لبه های نرم و انحنادار می باشد. سینک ها اصولاً با موادی نظیر سنگ، استیل ضد زنگ، برنج و مس ساخته می شوند.

سینک روکار اخوان نیز دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشند و استفاده از آن ها در آشپزخانه های مختلف با مساحت های متنوع امکان پذیر می باشد. این نوع سینک با انواع دکوراسیون همخوانی دارد و تعویض آن نیز ساده و کم هزینه است. یکی از انواع سینک ظرفشویی، است که از نوع شیشه سکوریت نشکن ساخته میشود. سیفون اتوماتیک یکی از نشانه های یک سینک ظرفشویی لوکس محسوب می شود. قیمت سینک به عوامل مختلفی مانند جنس سینک، نوع و شکل آن، رنگ و طرح، مدل سینک، توکار یا رو کار بودن، ابعاد و ضخامت، نوع سیفون و تعداد لگن ها (یک قلو، دوقلو یا سه قلو) بستگی دارد. برای انتخاب و خرید بهترین و صد البته مناسبترین سینک ظرفشویی آشپزخانه ، باید به فاکتورهایی مانند طراحی و رنگ بندی وسایل آشپزخانه ، سبک چیدمان ، فضای آشپزخانه ، ابعاد ظاهری سینک (طراحی و شکل ظاهری ، عمق لگن ، راست لگن یا چپ لگن بودن ) ، نوع نصب سینک (توکار ، روکار ، کورین) ، ضخامت ورق سینک (0.6 ، 0.8 ، 1 میلیمتر) ، جنس سینک (استیل ، شیشه ای ، گرانیتی) ، حسن شهرت و خدمات پس از فروش تولید کننده ، توجه داشت.

جنس سینک های گرانیتی معمولا از سنگ گرانیت و اکرولیک و در رنگ بندی و طرح های مختلف تولید می شود. به عنوان مثال، اگر لگن های سینک قبلی کم عمق بوده باشد، به احتمال زیاد مکان لوله کشی که معمولا توکار انجام شده با سینک ظرفشویی با لگن عمیق مطابقت نخواهد داشت و نیاز به اعمال تغییرات عمده ای می باشد. معمولا یکی از آنها برای کفمال کردن و دیگری برای آبکشی ظروف استفاده میشود. یکی از محدود عیب های سینک مسی، عدم مقاومت آن در برابر مواد اسیدی و شوینده های قوی است. سینک های بسیار کوچک و یا خیلی بزرگ از نظر بصری نوعی عدم تعادل در فضا ایجاد می کنند. این سینک یکی از ارزان قیمتترین انواع سینک ظرفشویی است و در انواع ساده یا ضدخش، مات یا براق در بازار موجود است. یکی از ضروری ترین وسایل آشپزخانه، سینک ظرفشویی آن است. نکته مهم دیگر در خرید سینک آشپزخانه توجه به ابعاد آن است. سینک ها از یک، دو و یا سه کاسه تشکیل شده اند و شما با توجه به میزان استفاده خود می توانید نسبت به خرید اقدام نمائید. به همین دلیل نمی توان برای شستن این سینک ها از مواد سفیدکننده ای که برای سینک های استیل به کار می روند، استفاده نمود.

شاید باورتان نشود، ولی زمانی که یک سینک ظرفشویی مناسب، استاندارد و مرغوب داشته باشید، ظرف شستن آن قدر ها هم خسته کننده و بد نمی شود و حتی باعث می شود تا دقایقی که صرف شستن ظرف های کثیف می کنیم، آسا نتر و سریع تر بگذرد. سنگ گرانیت سنگی مناسب برای ساخت سینک ظرفشویی است، زیرا این سنگ مقاومت بسیار بالایی دارد و به مرور زمان دچار سائیدگی، خراشیدگی و خط و خش نمی شود. اما این قیمت بالا برای جاهایی که آب سنگین و سختی دارند ارزش هزینه را دارد زیرا مقاومت این محصولات در برابر آسیب آب های سخت بالاست. هر چند از نظر زیبایی شناسی مدل سینک تاثیر بسزایی در زیبایی آشپزخانه می گذارد اما مهم ترین فاکتوری که هنگام خرید سینک باید حتماً مورد توجه قرار گیرد، مقاومت و استحکام آن است. در این مقاله قصد داریم شما را با انواع سینک ظرفشویی آشنا کنیم تا بهتر بتوانید سینک مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سینکی را انتخاب کنید که سال ها بدون آسیب در آشپزخانه شما باقی بماند و همواره تمیزی و زیبایی را به نمایش بگذارد. هریک از این طرح ها ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید