سینک ظرفشویی ؛ خرید سینک روکار , توکار با قیمت مناسب

این نوع سینک ها باعث تمیز کردن راحت تر و زیبایی شناسی مدرن می شود و فضای کمتری را نسبت به یک سینک بیش از حد با همان اندازه کاسه می گیرند. این محصول شبیه محصول بالایی است با این تفاوت که تنوع کمتری داشته و عموما از جنس استیل هستند. سینک ظرفشویی استیل توسط برند های معتبر مثل اخوان، کن، استیل البرز، بیمکث و لتو ساخته و تولید میشود. سینک های ظرفشویی، باید با کیفیت بالا تولید شوند و اگر یک برند این کار را به خوبی انجام ندهد، موفقیتی نخواهد داشت. در حالی که سینک های توکار بعد از برش صفحه کابینت بر آن نصب می شوند. یکی از اولین موضوعاتی که در مقایسه این دو برند باید به آن رسیدگی کنیم، تنوع محصولاتشان است. این را به یاد داشته باشید که گرانترین ظرفشویی و یا بزرگترین آن نمیتواند بهترین انتخاب باشد، بلکه عوامل سایز، عمق لگن، چپ و راست بودن آن ، تعداد لگن ظرفشویی و داشتن میوه شور یا غیره نیز میتواند گزینههای انتخاب را متمایز نماید.

اغلب افرادی که با عنوان نصاب سینک ظرفشویی شناخته می شوند با نصب انواع سینک های ظرفشویی آشنا هستند و لازم نیست نگران تنوع اجناس و خدمات مورد نظر باشید. این سینک های گرانیتی که به تازگی سوگلی آشپزخانه شده اند در رنگ بندی های مشکی، طوسی، سفید، کرم و رنگ های سفارشی تولید و به فروش میرسد. برخی از افراد نیز هستند که از خدمات پس از فروش اخوان راضی نبوده اند. درباره خدمات پس ار فروش این دو برند نیز باید گفت که استیل البرز یکی از بهترین برند ها در ایران در زمینه پشتیبانی است و برند اخوان نیز پشتیبانی معمولی و ساده دارد. داشتن آبریز سینی یک مزیت برای سینک ظرفشویی محسوب می شود پس بهتر است که سینک ظرفشویی با سینی آبریز دار خریداری کنیم. اما سینک های اخوان از نظر بسیاری از افراد به دو دسته سینک های ضعیف و ارزان و سینک های درجه یک و گران قیمت تقسیم بندی می شوند. سینک های ظرفشوئی با دو فاکتور اصلی جنس و نحوه نصب شناخته شده و بر این اساس دسته بندی می گردند ، در ادامه به انواع سینک ظرفشوئی می پردازیم.

سینک های گرانیتی ضد آب و ضد خراش هستند. سینک گرانیتی از گرانیت، مقداری رزین و مواد دیگری ساخته میشود این سینک ظاهر زیبا و لوکسی داشته و استحکام بیشتری نسبت به نوع شیشهای دارد. سینک ظرفشویی گرانیتی را با نام سینک ظرفشویی کامپوزیتی نیز می شناسند. اگر ماشین ظرفشویی دارید و معمولا ظرفها را در ماشین قرار میدهید، میتوانید از سینکهای خاص و کوچکتر یا تکلگنه استفاده کنید. از معایب سینک ظرفشویی توکار این است که در حین شستشوی ظروف، آب معمولا به دور سینک ریخته میشود و کابینت را خیس میکند. از محاسن قابل توجه این مدل از سینک ظرفشویی این است که باعث خیس شدن کابینت آشپزخانه نخواهد شد. این سینکها، روی کابینت قرار میگیرند و برای نصب آن، نیاز نیست کابینت را برش زد. این سینک ها در انواع مدل های تک لگنه و دو لگنه و در ابعاد و اندازه های متنوع طراحی و تولید می شوند و بسته به نیاز افراد و جمعیت خانوارها، در آشپزخانه نصب می گردند.

این سینکها در چند رنگ تولید میشوند و ظاهری بسیار زیبا و شیک دارند. این سینکها، ظاهر بسیار زیبایی دارند و بسیار مدرن به نظر میرسند. استیل بدون آلیاژ و ضد زنگ محبوب ترین ماده برای سینک های آشپزخانه مدرن است، ظاهری براق و به خصوص در هنگام جفت شدن با گرانیت، سنگ یا میزهای چوبی بهترین انتخاب است. سینک ظرفشویی استیل البرز (steelalborz) : امروز یکی از محبوبترین و پرفروشترین لوازم و تجهیزات آشپرخانه می باشند. یکی از پرکاربردترین وسایل و تجهیزات یک آشپزخانه کامل، سینک ظرفشویی است. بهتر است اندازه سینک ظرفشویی از یک سوم طول آشپزخانه بیشتر نشود. شما باید در میان این دو برند محبوب ایرانی، آن سینکی را خریداری کنید که بیشتر به کار شما می آیند و آن را بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید. اگر از این مدل سینک ظرفشویی برای آشپزخانهی خود تهیه میکنید، باید از کابینتهای خود مراقبت بیشتری کنید و دائما اطراف سینک ظرفشویی را با اسفنج یا دستمال خشک کنید که آب بر روی آن باقی نماند.

دیدگاهتان را بنویسید