سینک اخوان-سینک اخوان-سینک ظرفشویی-سینک ظرفشویی آشپزخانه

برای مثال می توانید از آخرین قیمت سینک ظرفشویی استیل البرز اطلاع پیدا کنید. داشتن این صفحه سوراخدار در خشک کردن ظروف و میوه و سبزی بسیار مناسب بوده و برای آشپزخانههای کوچک بهترین انتخاب است. در بازار انواع مختلف سینک ظرفشویی در مدلها و جنسهای مختلف وجود دارد، از سینکهای سنتی و قدیمیتر گرفته تا سینکهای مدرن و به روز، بنابراین بایستی این نکته را در نظر بگیرید که کدام نوع سینک ظرفشویی مناسب آشپزخانه و سلیقه شما است. سینک ظرفشویی روکار دارای چارچوبی است که از بالای پیشخوان کابینت وارد و نصب می شود و هنگام نصب انتهای آن به دیوار متصل میشود. در جلو سینک دارای لبه ای است که نیاز به صفحه ی روی کابینت ندارد، در عقب لبه ای دارد که مماس با دیوار پشت سینک می شود. این سینکها تا ۵۳۵ درجه فارنهایت(معادل ۲۸۰ درجه سانتیگراد) در برابر گرما مقاومت میکنند و به هیچ وجه تغییر رنگ نخواهند داد؛ البته باید در نظر داشت که برای طول عمر بیشتر، بهتر است ظروف خیلی داغ روی آنها قرار داده نشود. پودر ماشین لباسشویی و آب و صابون بهترین مواد برای تمیز کردن سینک هستند. از مزایای این سینکها چند منظوره بودن است و برای خانههای فاقد ماشین ظرفشویی بسیار مناسب است.

مدلهای مختلفی از سینکهای ظرفشویی در بازار وجود دارد به گونهای که برای هر نوع آشپزخانهای با هر طراحی و دیزاینی و همه نوع سلیقهای مدل مورد نظر را میتوان پیدا کرد. از معایب آن میتوان به خراشیده شدن و حتی کنده شدن سنگ اشاره کرد. کورین در اصل یک سنگ مصنوعیبوده که دارای ترکیباتی مانند اکلریک، پلی استر، اپوکسی و رنگدانه را در ترکیب خود قرار داده است. ایرادی که میتوان از این سینکها گرفت این است که وسعت سینی این سینکها به منظور قرار دادن قابلمه یا ظروف بزرگتر کمتر است. از معایب آنها نیز میتوان باقی ماندن لکه آب و امکان خراش خوردگی را نام برد. سینک ظرفشویی سنگی در برابر خراش و خوردگی مقاومت زیادی دارد. امکان خراش خوردگی روی آن وجود ندارد و در برابر حرارت نیز مقاوم است. سینکهای چدنی بسیار مقاوم و محکم و بادوام هستند. ماده بسیار محکم چدن نیز در ساخت سینک استفاده میشود. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سینک ظرفشویی اخوان، عدم تغییر رنگ در اثر درجه حرارت بسیار بالا و با درجه حرارت بسیار پایین، است.

قیمت مناسب آن نیز از دیگر ویژگیهای مثبت سینکهای سرامیکی است. سرکه و شیشه پاک کن نیز برای تمیز کردن طولانی مدت سینک ظرفشویی شیشهای مناسب است. سینکهای ظرفشویی توکار از ظرافت و زیبایی بیشتری نسبت به سینکهای روکار برخوردار هستند، امروزه در اکثر آشپزخانهها از سینکهای توکار استفاده می شود بنابراین اگر اولویت شما زیبایی است سینکهای ظرفشویی توکار میتواند مناسبترین گزینه برای شما باشد. اکثر کارخانجات سازنده سینکهای ظرفشویی، سینکهای ظرفشویی دو لگنه را در خط تولید خود دارند. از قدیم سینکهای تک لگنه موجود بوده و همچنان نیز تولید میشوند. این سینکها در کارایی بسیار انعطاف پذیر هستند و در انواع مختلف مانند تک لگنه، دو لگنه، با سینی یا بدون سینی و با جنسهای مختلف وجود دارند. کورین یک سنگ مصنوعی است، و با ترکیب موادی مانند اکرلیک، پلیاستر، اپوکسی و رنگدانهها تولید میشود. سنگ کورین نوعی سنگ مصنوعی است که برای ساخت سینک مورد استفاده قرار می گیرد. معمولترین مدل برای این نوع سینکها وجود دو لگن بزرگ و یک لگن کوچکتر است که معمولا لگن کوچکتر در بین دو لگن بزرگ قرار گرفته است و به منظور آبکشی مواد غذایی و یا شستشوی میوه و سبزی از آن استفاده میشود.

آشپزخانه قلب خانه است و یکی از بخشهای اصلی و پر کاربرد محسوب میشود. سینک های ظرفشویی از جنس استیل ضد زنگ یکی از پرطرفدار ترین انواع سینک ظرفشویی می باشند. مشخصات وقابلیت های محصول را مشاهده نمائید. در بین انواع سینک ظرفشویی استفاده از سینک استیل خیلی شایع است و مطمئنا بارها مدل های مختلف سینک استیل را مشاهده کردید. سینک اخوان مدل 332 یکی از سینک های با کیفیت و زیبا از برند به نام اخوان است و هم چنین این سینک دارای تخته برش، سبد میوه و جای مایع ظرفشویی می باشد. در رنگ های متنوع تولید می شوند که به راحتی می توان آن را با رنگ کابینت های موجود در آشپزخانه هماهنگ کرد. قسمتی که سینک ظرفشویی قرار دارد، مکانی ست که بیشترین وقت حضور شما در آشپزخانه را به خود اختصاص میدهد، بنابراین وجود یک سینک ظرفشویی که بتواند به راحتی نیاز شما را مرتفع کند، از واجبات یک آشپزخانه ایدهآل ست.

دیدگاهتان را بنویسید