سینک اخوان – خرید سينك ظرفشویی – قیمت سینک اخوان با تخفیف ویژه و ارزان

چیزی که همه ما تا کنون حداقل یک بار دیده ایم سینک رو کار است. این نوع شبیه توکار است با این تفاوت که به اندازه ضخامت سینک از رویه کابینت برداشته میشود تا سطح سینک و کابینت با یکدیگر یکی شود که زیبایی بیشتری دارد اما احتمال خرابی کابینت در صورت عدم نصب با دقت کافی وجود دارد. سینک ظرفشویی در واقع به لگن هایی گفته می شود که بر روی صفحه کابینت قرار داده می شود و شستشوی ظروف، میوه ها و سبزیجات در درون آن انجام می شود. همچنین از دو لگن میتوان به طور همزمان برای شستشوی ظروف یا میوه و سبزی استفاده کرد. به دلیل این که شستشوی ظروف و سایر مواد غذایی مانند میوه و سبزی همگی درون سینک ظرفشوئی انجام میشود بنابراین کیفیت سینک، استاندارد بودن و ابعاد آن نیز اهمیت بسیاری دارد. قالب های سینک ظرفشویی اخوان استاندارد و همین امر موجب می شود تا با قرار گیری درست آن بر روی کابینت و استفاده ان در دراز مدت، جرمی در اطراف آن بوجود نیاید. بهترین روش برای تمیز کردن سینک ظرفشویی استیل استفاده از آب و صابون است. در تولید سینک های استیل اکسلنت از بهترین استیل 302 مات، نیمه مات و براق استفاده میشود تا درطول مصرف درخشش و زیبایی خود را حفظ کند.

تفاوت سینک های فانتزی با نیمه فانتزی چیست ؟ سینک زیرکرین در انواع مختلف تک لگن و دو لگن تولید می شود، همچنین میتوان چند لگن با سایزهای کوچک یا بزرگ به دلخواه را کنار هم نصب کرد و تنوع بالایی به دکوراسیون آشپزخانه داد. ضخامت ورق: دارای ضخامت های مختلف 0/6، 0/8، 1، 1/2 میلیمتر هستند. نوع ورق: بهتر است از خرید استیل آجدار اجتناب کنید. بر اساس کارکرد و نیازتان سینکی با تعداد مناسبِ لگن را انتخاب کنید. الزامات نصب شیرآلات آشپزخانه ایستاده بر روی کانتر و سینک ظرفشویی یکسان است. سینک ظرفشویی از جمله ابزار و تجهیزاتی است که در تمام خانه ها و آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد وکیفیت زیبایی آن به طور هم زمان، نقش بسیار مهمی را در کیفیت محیط آشپزخانه ایفا می نمایند. این تنوع محصول و همینطور کیفیت بالا سبب شده تا سینک اخوان به یکی از پر طرفدارترین سینک های بازار داخلی تبدیل گردد. بعد از نصب زیبایی بسیار زیادی نسبت به مدلهای روکار دارند به این جهت که دور تا دور سینک از جنس صفحه رویه می باشد. انواع مختلف سینک ظرفشویی در بازار وجود دارند که شما میتوانید با توجه به سلیقه، بودجه، میزان و نوع استفادهای که از آن دارید، دست به انتخاب بزنید.

اخوان متناسب با فضایی که دارید، سینک ظرفشویی شما را طراحی کرده است. اگر می خواهید یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه تان تهیه کنید، لازم است تا ابعاد سینک و محل قرارگیری آن را به خوبی بدانید. اگر می خواهید با انواع قیمت های سینک های ظرفشویی با برند های مختلف آشنا شوید می توانید با ما تماس بگیرید. سینک ظرفشویی از مهم ترین اجزای آشپزخانه به شمار می آید، که با توجه به استفاده روزانه و مدوام آن در معرض استهلاک قرار دارد؛ از این رو کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن بسیار حائز اهمیت است. در هنگام خرید سینک گرانیتی به تعداد تک لگنه و یا دو لگنه بودن سینک، سایز سینک، عمق لگن ها، تنوع رنگبندی، کیفیت و شرکت سازنده آن دقت نمایید. سینک گرانیتی تک لگن سایز 100 با سینی و یا با یک لگن کوچک تر نیز وجود دارد البته بهتر است بگویم لگن میوه شوی. اگر فضای آشپزخانه یا ابعاد صفحه کابینت شما محدودیت نصب برای سینک ظرفشوئی دارد بهترین گزینه خرید سینک گرانیتی دو لگنه بدون سینی با قیمت مناسب می باشد.

سینک با سینی آبریز دار بخریم یا سینک با سینی معمولی؟ در نوع توکار، سینک لبه ندارد و همسطح با پیشخوان است. بنابراین نوع آن مهم است. از مزایای عمیق بودن سینک ظرفشویی این است که در هنگام کار کردن، هیچ آبی بر روی شما نمی ریزد، راحتتر می توان با آن ها کار کرد. تفاوت بین سینک ظرفشویی دو لنگه و سه لنگه اخوان در این است که در سینک سه لنگه علاوه بر دو لنگه بزرگ، یک لنگه کوچک در وسط قرار دارد. از یک جهت می توان سینک ها را به دو دسته ی سینک های فانتزی و سینک های نیمه فانتزی تقسیم بندی کرد. هر چقدر تنوع سینک ها بالا باشد تعداد لگن های سینک، در یکی از 4 دسته ی سینک تک لگنه، سینک یک و نیم لگنه، سینک دو لگنه و سینک دو ونیم لگنه قرار می گیرد. این سینک ها از نظر جنسی و انواع نصب به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و دارای مزایا و معایبی نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید