سفارش آنلاین تعمیر و نصب سینک ظرفشویی

خوشبختانه گروه صنعتی اخوان کیفیت سینک های ظرفشویی خود را بالا برده که موجب شده تا در برابر خط و خش مقاوم باشد. این سینکهای زیبا و البته گران قیمت زیبایی خاصی به آشپزخانه میبخشد، استحکام زیادی دارند و در برابر خوردگی نسبتا مقاوم هستند. سینک شیشهای و سنگی نسبت به استیل، ایمنی کمتری دارند و در صورت سقوط جسم سنگین، احتمال شکستن در آنها وجود دارد. سینک شیشهای چندان متداول نیست و مشکلاتی برای خریداران ایجاد میکند. سخت تمیز شدن، باقی ماندن لک آب و مواد شوینده روی آن، ایجاد جرم بین شیشه و استیل، احتمال شکستن و ترک برداشتن شیشه سینک در اثر فشار از معایب سینکهای شیشهای است. اگر از این مدل سینک ظرفشویی برای آشپزخانهی خود تهیه میکنید، باید از کابینتهای خود مراقبت بیشتری کنید و دائما اطراف سینک ظرفشویی را با اسفنج یا دستمال خشک کنید که آب بر روی آن باقی نماند. این سینکها به خوبی تمیز میشوند و لک روی آنها باقی نمیماند، وزن و قیمت بالایی دارند.

این نوع سینکها دارای تنوع رنگ بالایی هستند و نسب به سینک های دیگر از قیمت بالاتری برخوردارند. البته این مدلها قیمت بالاتری نسبت به سایر مدلها دارند. برخی سینکهای ضد خش در بازار موجود است که برخلاف دیگر مدلها که سطحی صیقلی دارند، پر از دانههای ریز است که مانع از خش برداشتن سطح سینک میشود. سینک گرانیتی در دو نوع تولید میشود یکی صاف، ساده وصیقلی و دیگری سطحی با دانههای ریز داشته تا بتواند پاسخگوی انواع سلیقهها باشد. سنگ مرمر یکی دیگر از زیباترین سنگهای طبیعی در ساخت سینکهای ظرفشویی است. سنگ طبیعی صابونی که در ساخت سینک از آن استفاده میشود زیبایی خاص و فوق العاده دارد. هر زمانی که چربی زیادی از سینک عبور کرد، آب داغ را به دنبال آن باز کنید تا باعث شسته شدن چربیها از لولهها شود. چربیها به مرور زمان باعث مسدود شدن لولهها و ایجاد بوی بد میشوند. این مواد به علت ترکیبات اسیدی موجود در آن باعث تیره شدن و از بین رفتن رنگ سینک میشوند. مدلهای براق به آسانی تمیز میشوند و کمتر لکههای آب را نشان میدهد.

آب بندی مناسب برای جلوگیری از خراش، لکه دار شدن و صدمه زدن به مواد تمیز کننده و سایر مواد شیمیایی به مراقبت نیاز دارد. از مواد تمیز کننده ملایم برای شستشوی سینک استفاده کنید. برای تمیز کردن سینک ظرفشویی گرانیتی میتوانید از سرکه سفید استفاده کنید. بعد از سینکهای استیل، سینکهای سفید به منظور ست شدن با طراحی و دکوراسیون آشپزخانه محبوب هستند. سینک ظرفشویی روکار دارای چهارچوب جهت نصب است و می تواند به راحتی بر روی محل مورد نظر قرار بگیرد. به هر دلیلی که سینک طرفشویی خراب یا فرسوده شود، به راحتی می توان سینک ظرفشویی روکار را تعمیر یا تعویض کرد. سینک روکار اخوان نیز دارای ابعاد و اندازه های متنوعی می باشند و استفاده از آن ها در آشپزخانه های مختلف با مساحت های متنوع امکان پذیر می باشد. سینکهای توکار از زیبایی و ظاهر بهتری برخوردار هستند اما به دلیل ریختن آب به مرور زمان باعث خرابی کابینتها میشود در صورتیکه سینکهای روکار این مشکل را ندارند.

در انتخاب سینک ظرفشویی علاوه بر شکل و ظاهر زیبای آن، دوام و مقاومت آن را نیز باید در نظر گرفته شود. ظاهر این سینک ها قدیمی به نظر می رسد اما زیبایی بی نظیری را به نمایش می گذارند. این کاملا طبیعی است که هر چه ورق ها ضخامت بیشتری داشته باشند، سینک در برابر ضربه و وزن سنگین ظروف مقاومت بالاتری داشته و کیفیت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. از ویژگیهای این نوع سینک میتوان به تنوع در رنگ، استحکام و دوام بالا، ضدخش بودن، وزن و قیمت بالای آن اشاره کرد. سینکهای آشپزخانه با توجه به نحوه نگهداری از آنها، بین ۱۵ تا ۳۰ سال دوام و ماندگاری دارند. از ویژگی مهم این سینکها دوام و مقاومت بالای آنها در برابر خراش و حرارت است. سایت سیتی سازه در زمینه فروش سینک ظرفشویی همواره با بالاترین خدمات و کیفیت و همچنین پایین ترین قیمت کار کرده است. سینک های آشپزخانه را می توان بر اساس فاکتورهای مختلف دسته بندی نمود که از مهم ترین عوامل، نحوه نصب و قرار گرفتن آنها بر روی کابینت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید