رفع مشکل روشن نماندن شعله فر

موضوعی که اهمیت دارد، این است که تمام مراحل نصب اجاقگاز را باید یک متخصص حرفهای انجام دهد و هرگز نباید خودتان سراغ نصب اجاق بروید. یکی از سوالات پر تکرار در زمان جست و جوی قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان این است که به سراغ تولیدات داخلی برویم یا قیمت اجاق گاز طرح فر gas cooker را بپردازیم. برای بررسی قیمت این محصولات می توانید اجاق گاز طرح فر دیجی کالا را جست و جو کنید تا حدود قیمت آن ها دستتان بیاید. اجاق گازها به چهار نوع رومیزی، صفحه ای، فردار و طرح فر تقسیم میشوند. گاز فردار به نوعی اجاق گاز گفته می شود که طرفداران بسیاری دارد. المنت کباب پز یک المنت گرمایی است که در بالای فر قرار دارد و گرمای خیلی زیادی تولید میکند تا بنتواند کباب پز کند . اگر المنت کباب پز کار نکند ، اول باید یک نگاهی به آن بیاندازید تا ببینید که المنت از هم جدا شده یا خیر . اگر میخواهید یک آشپز حرفهای باشید باید از امکانات یک اجاق گاز حرفهای استفاده کنید. برای اینکه کمک کنیم که تشخیص بدهید المنت پخت و پز معیوب است اول باید یک نگاهی به آن بیاندازید .

شاید با خودتان فکر کنید برای پخت تمام غذاها میتوانید از همان گاز رومیزی استفاده کنید. همچنین، اگر فرتان به طور یکنواخت نمیپزد شاید لازم باشد که جای قفسهها یا ظروف پخت و پز استفاده میکنید را تغییر دهید. کمتر از این مقدار نشان دهنده توان حرارتی کم گاز است که می تواند در هنگام پخت و پز، کار شما را سخت کند. یکی از مهم ترین موارد در انتخاب گاز، توان حرارتی شعله ها به خصوص شعله پلوپز می باشد. مشعل ها و جوجه گردان موجود در فر گاز می تواند تجربه ای بی نظیر از عطر و طعم یک مرغ سوخاری را برای شما به ارمغان آورد. با خرید گازهای فردار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید؛ هم برای پخت و پز انواع غذا از شعله های آن استفاده کنید و هم از فر برای سرخ کردن مرغ و جوجه یا درست کردن پیتزا و … اگر به نظر المنت طبیعی آمد، بعدش باید اتصالات را با یک مولتی متر بررسی کنید .

اگر در ظاهر المنت صحیح و سالم به نظر رسید ، جریان آنرا توسط یک مولتی متر کنترل کنید . یکی از خروجی های تست مولتی متر را به یک سمت از به ترموکوبل وصل کنید و سمت دیگر را به دریچه گاز متصل کنید. این صفحات سبب ایجاد تعادل در زمان قرارگیری ظروف سنگین در یک سمت آن ها می شوند. این امر سبب می شود تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود و غذای شما در زمان حداقلی پخته شود. صفحات نمایش زمانی اهمیت خود را بیشتر نشان می دهند که بخواهید از فر گاز استفاده نمایید؛ زیرا زمان پخت و اتمام کار را به شما نشان می دهند و سبب می شوند تا علاوه بر جلوگیری از سوختن غذا، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود. اجاق گاز از پر مصرف ترین المان ها در خانه و آشپزخانه محسوب می شود بنابراین توجه به درجه مصرف انرژی آن، از جمله نکات حائز اهمیت می باشد. تعداد شعله با توجه به تعداد افراد خانه در نظر گرفته می شود. پایههای این اجاق گاز قابل تنظیم در سطوح مختلف بوده و خیال شما را از این بابت راحت میکند. یک فیوز خراب و سوخته بیانگر این است که آن قطعه از کار افتاده و باید مشکل برطرف بشود .

ببینید که المنت گرم شده یا نه ، اگر هنوز سرد است پس از کار افتاده . اجاق های دو یا سه شعله برای خانواده های کم جمعیت مناسب است و نیازی به صرف هزینه زیاد بابت خرید اجاق های پنج و شش شعله نمی باشد. با استفاده از این صفحه نمایش می توانید برای پخت غذای خود زمان تعیین کنید و یا هشدار دهنده اتمام پخت آن را فعال نمایید تا هر موقع غذای شما پخت، اطلاع رسانی کند. این مشکل در زمان کار کردن فر اجاق گاز برقی می تواند باعث ارتعاشات کوچکی شود که در نهایت منجر به خراب شدن پنل یا شل شدن پیچ اطراف آن شود. انتخاب فر و گاز مناسب انتخاب سختی نیست. لازم نیست برای تعمیر اجاق گاز را جا به جا کنید. برق دستگاه را از آن جدا کنید قبل از اینکه بخواهید این تست را انجام بدهید.پنل پشتی را باز کنید و یک سری ترمینال برای المنت کباب پز قرار بدهید تا ببینید آن ترمینال بیش از حد گرم میشود و یا آسیب می بیند . حالا گیره بعدی را به پیچی متصل کنید که در یک سمت آداپتور قرار دارد و به بیرون کشیده شده است. اجاق گاز 5 شعله طرح فر مدل 511 TLSیک اجاق به صرفه، با ظاهری بسیار زیبا و کیفیت ساخت مناسب است که از فضای کابین آن میتوانیدبرای قرار دادن ظروف آشپزی یا هر چیزی به سلیقه ی خود استفاده کنید ،این گاز دارای شبکه ی چدنی و پایه های قابل تنظیم اشاره داشت اجاق گاز طرح فر تکنوهاوس مدلTLS511 یک محصول مقاوم و با دوام و با ظاهری زیبا و عامه پسند است .

دیدگاهتان را بنویسید