رفع مشکل روشن نماندن شعله فر

در برخی از مواقع با تعویض ترموستات یا سنسور دما شاهد بهبود شرایط و حل مشکل خواهیم بود. سنسور دما در بسیاری از برندهای معتبر و مشهور تعبیه شده و یکی از قطعات ایمنی در آن محسوب می شود. اگر سنسور به هر دلیلی عمل نکند سیگنال های لازم به برد الکترونیکی نیز ارسال نمی شوند. مانند المنت گرمای یا جرقهزن گاز، خودتان میتوانید سنسور را به آسانی تعویض کنید، ففط لازم است که سنسور جدیدی را خریداری کنید. از طرفی وقتی قیمت اجاق گاز طرح فر را با گاز رومیزی مقایسه کنید، حتما به فکر خرید یکی از این مدل اجاق گازها می افتید. مشخص کنید، چه نوع اجاق گازی قرار است بخرید، سه نوع اجاق گاز برای انتخاب شما وجود دارد که در قسمت بالا به توضیح کامل هر کدام از آن ها پرداختیم. آنها مثل هم کار میکنند، ولی تفاوتشان این است که تایمر پخت فقط زمانی کار میکند که حالت پخت انتخاب شده باشد و تایمر عادی برای هر کاری حتی کارهای غیر از آشپزی قابل استفاده است. هنگامی که تایمر دچار ایراد شده باشد قابلیت ارسال دستور را ندارد و قطعات در زمانی غیر از زمان مورد نظر خاموش می شوند.

بهترین راه حل و راهکار این است که قطعات مختلف را بررسی کنید تا اشکال و ایراد کار را بفهمید. شبکه از جنس چدن برای اجاق فر دار دوو مدل ایمپریال DGC5-210 به کار برده شده و 5 شعله در سایز های متنوع برای ظروف با اندازه های مختلف طراحی شده تا از اجاق گاز استفاده بهینه تری شود. یکی از مهمترین ویژگی های انواع اجاق گاز مبله سایز بزرگ آن است زیرا در خانه هایی که فضای اجاق گاز خالی است کابینت ها بر اساس سایز استاندارد طراحی شده است. ممکن است پس از چند لحظه شعله های فر خاموش شوند که این امری طبیعی می باشد و پس از چند لحظه نگه داشتن ولوم گاز شعله به طور کامل روشن باقی می ماند. مسدود شدن و گرفتگی پیلوت را نیز می توان دیگر علل روشن نشدن فر گاز به حساب آورد. بعضی از مدلها دارای یک فن برای ایجاد جریان همرفت نیز هستند. اگر اجاق گاز خود را از یک شرکت معتبر خریداری کرده باشید قطعا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و می توانید از آن استفاده کنید.

تنظیم درجه. اگر تمام عمرتان آشپزی نکردهاید و حالا تصمیم به این کار گرفتهاید ممکن است تنظیمات فر برایتان مبهم باشند. اجاق گاز پنج شعله تمام استیل آلیش. جنس استیل گاز صفحهای اخوان در مقایسه با مدل شیشهای یا ترکیبی، محبوبیت بیشتری دارد که مهمترین دلایل آن ماندگاری طولانی و عدم نیاز به تمیزکاری مداوم صفحه از گرد و غبار و کثیفی بعد از هر آشپزی است. همانطور که می بینید با وجود برندها و مدل های مختلف موجود در بازار این امکان برای شما فراهم است که برای خرید اجاق گاز مبله ، مدلی که متناسب با بوجه و معیارتان است را در ساختمان صنعت انتخاب کنید . پختن غذای خوش طعم فقط با یک اجاق گاز حرفهای امکان پذیر است که امرسان آن را به شما هدیه میدهد. معیوب شدن این قطعه می تواند منجر به عدم استفاده از این امکان در دستگاه شود. دلایل مختلفی در داغ شدن بیش از حد دستگاه دخیل است مانند خراب شدن سنسورها و ترموستات. فرها در انواع مختلفی تولید میشوند. همه چیز درباره انواع فر گاز مقایسه فر توکار. فر توکار درون فضای مخصوص (داخل دیوار) قرار میگیرد. در هنگام خرید و انتخاب اجاق گازهای توکار حتما باید علاوه بر شکل ظاهری به نکات ایمنی هم توجه کنید .

با بالاتر رفتن کیفیت تولیدات داخلی، دیگر برای پیدا کردن بهترین اجاق گاز فردار باید وقت زیادی صرف کنید. در بازار امروز کشور ما می توانید 3 مدل اصلی پیدا کنید: گازهای مبله (ایستاده)، گازهای داخلی و همچنین گازهای رومیزی. دلیل اصلی این اتفاق اغلب وجود نقص در لولاها گزارش میشود. معمولا درب محفظه فر و یا طرح فر این گازها از نوع شیشه است. تمام محفظه فر را با دقت بررسی کنید و باقی مانده مواد بستهبندی را خارج کنید. لامپ داخل محفظه فر ظرفیت محفظه فر کوچک و برزگ ۳۳/۵۳ لیتر. اینطور وقتها میشود خیلی سریع یک مایهی کیک کوچک را آماده کنیم و بفرستیمش داخل فر تا آماده بشود. تهویه مناسب را در محیط برقرار کنید تا شعله فر به طور ناگهانی خاموش نشود. بااینحال، معمولا اجاق گازها دارای شعلههایی با توان حرارتی یکسان نیستند و توان بعضی شعلهها از ۰,۸۷تا ۱,۴ کیلووات (معادل ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ BTU) است. سادهترین و معمولیترین اجاق گاز فردار، دارای یک فر است. همچنین در نوع گازی، از ظاهر شعلهها میتوان به داغ یا سرد بودن اجاق و میزان حرارت آن پی برد ولی در صفحههای برقی به این شکل نیست. همچنین می توانید برای تعویض و یا تعمیر آن با متخصصین نمایندگی تعمیرات ویرپول نیز ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید