راهنمای کاربردی مقایسه سینک ظرفشویی – شیرآلات کاویان

سنگینی سینک روی لبههای آن وارد میشود. هزینه آن مناسبتر است، اما وجود لبه روی پیشخوان، باعث میشود که کمی تمیز کردن آن مشکل شود. شستشو در این سینکها راحت است، زیرا امکان تقسیمبندی ظروف وجود دارد. نکته ای که در تهیه سینک ظرفشویی حائز اهمیت است این است که جنس آن باید بسیار مقاوم و کارآمد باشد. سینک ظرفشویی از ملزومات هر آشپزخانهای است. زیرا با تنوع تولید، میتوان سینک را متناسب با سایر تجهیزات آشپزخانه نظیر هود و اجاق گاز انتخاب کرد تا نتیجه آشپزخانهای زیبا شود که کار کردن و غذا پختن برای عزیزانتان در آن لذت بخش باشد. برای تمیز کردن این سینکها میتوان از آب و صابون استفاده کرد. این سینکها قیمت مناسبی دارند و تنها با اندکی آب و صابون میتوان به سادگی آنها را تمیز کرد. همچنین از دو لگن میتوان به طور همزمان برای شستشوی ظروف یا میوه و سبزی استفاده کرد. سینک گرانیتی در طرحها و رنگهای مختلفی تولید میشود که طرحهای منحنی یا اریب، از نمونههای رایج آن است. این محصول در برندهای بیمکث ، ایلیا استیل ، استیل البرز ، گوفر ، اخوان و برندهای دیگر در فروشگاه کارینوشاپ عرضه شده است. فروشگاه اینترنتی کارینوشاپ عرضه کننده سینک های توکار ، روکار و زیرکار در برندها و جنس های متنوع می باشد.

مهم ترین سینک ها از نظر جنس به سه دسته استیل، گرانیت و شیشه ای تقسیم بندی می شوند و از نظر طریقه نصب به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شوند که هر کدام کاربرد ها و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. از آن جایی که سینک های شیشه ای در برابر ضربه بسیار حساس هستند، ان ها را در ابعاد کوچک تولید می کنند تا احتمال برخورد اجسام سخت با آن را به حداقل برسانند. این موضوع موجب میشود تا احتمال نشت آب حتی الامکان کم شود. این روزها بیشتر طراحان مطرح در طرحهای خود از سینکهای گرانیتی به جای سینکهای استیل استفاده میکنند. برخی از مدل های سینک ظرفشویی در سینی خود سوراخ هایی برای خروج آب از سینی سینک دارند که آبریز سینی میگویند. سینک های توکار دارای ظاهر زیباتری در مقایسه با سینک های روکار هستند. پس دور سینک توکار و زیرکار از چهار طرف با کابینت محصور می شود. می توان سینک های ظرفشویی استیل را در لیست بهترین سینک ظرفشویی قرار داد.

سینک های ظرفشویی استیل را به صورت توکار، روکار و زیرکار بر روی کابینت نصب می کنند. از این سینک ها بیشتر در آشپزخانه هایی که فضای بزرگی دارند، استفاده می کنند. سینک ها ظرفشویی سرامیکی را به صورت معمول در رنگ های سفید تولید می کنند. سینک ها در ابعاد و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند که باید با توجه به اندازه آشپزخانه و فضای مورد نظر اندازه آن تعیین شود. اینکه سینک ظرفشویی شما چه اندازه و چه فرمی باشد هم به فضای آشپزخانه و هم به سلیقه شما بستگی دارد. این نوع نصب در میان فروشندگان چندین نام دارد: فلاش مونت، کورینی و هم سطح. این سینکها بسیار کاربردی بوده و حتی برای خانوادههای پرجمعیت هم مناسب هستند. برندهای ایرانی با کیفیتی مشابه بهترین محصولات خارجی، خدمات پس از فروش عالی و قیمت مناسب انتخاب بهتری هستند و ما به شما توصیه میکنیم خرید از برندهای ایرانی را در اولویت خود قرار دهید. برای خرید یک سینک ظرفشویی مناسب باید به معیارهایی مانند نوع نصب (توکار ، روکار ، کورین.) ، جنس سینک (استیل ، شیشه ای ، گرانیتی.) ، ضخامت ورق (0.6 ، 0.8 ، 1 میلیمتر.) ، شکل ظاهری ، ابعاد سینک ، عمق لگن ، راست لگن یا چپ لگن بودن ، حسن شهرت و خدمات پس از فروش تولید کننده ، توجه داشت.

سینک توکار دورتادور با کابینت احاطه شده اما در سینک روکار پشت سینک به دیوار متصل است. انتخاب سینک نیازمند تحقیق و توجه بسیاری است زیرا این محصول از مهمترین بخشهای آشپزخانه است. تفاوت بین سینک ظرفشویی دو لنگه و سه لنگه اخوان در این است که در سینک سه لنگه علاوه بر دو لنگه بزرگ، یک لنگه کوچک در وسط قرار دارد. سینک گرانیتی تک لگن سایز 100 با سینی و یا با یک لگن کوچک تر نیز وجود دارد البته بهتر است بگویم لگن میوه شوی. سینک ظرفشویی با لگنِ سرریز دار بهتر است یا لگن ساده؟ استیل به کار رفته در تولید سینک ظرفشویی استیل البرز ضد زنگ است. جنس سینک های ظرفشویی اخوان از استیل ضد خش است که البته درخشش بالا و چشم نوازی نیز دارد. جنس و رنگ سینک نیز مهم است ، مثلا قیمت سینک ظرفشویی مشکی یا قیمت سینک ظرفشویی سنگی از قیمت سینک ظرفشویی معمولی کمی بیشتر است ؛ یا قیمت سینک ظرفشویی مشکی کریستال نسبتا بالاتر از بقیه است. سینک های روکارِ عرض 50، جزو سینک های استاندارد قدیم یا مکانهایی که محدودیت فضایی دارند و بر روی کابینت با عرض 45 یا 50 سانتی متر نصب می شود. اگر می خواهید با انواع قیمت های سینک های ظرفشویی با برند های مختلف آشنا شوید می توانید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید