راهنمای کاربردی مقایسه سینک ظرفشویی – شیرآلات کاویان

سینک ظرفشویی PS 3104 یکی از محصولات شرکت پرنیان استیل که از تولید کنندگان مطرح در زمینه تولید لوازم آشپزخانه از جمله هود آشپزخانه، سینک های شیشه ای، فر توکار و اجاق گاز های صفحه ای می باشد، هست . فر توکار برقی: این مدل، پرطرفدارترین فر توکار است. فر توکار گازی/ برقی: جریان گاز در این مدل از فر توکار اخوان برای پخت غذا و جریان برق برای روشن کردن فن، چراغ و پیلوت است. در صورتی که ظاهر سینک برای شما اولویت داشته باشد و رسیدگی به سینک و خشک کردن کابینت ها پس از هر بار استفاده از سینک برای شما امری دشوار نباشد، سینک های توکار انتخاب مناسبی برای شما می باشند. سینک های ظرفشویی را می توان از سه منظر طبقه بندی کرد: اندازه، چگونگی نصب و جنس متریال. انقلابی که در فرایند طراحی و تولید این محصول اتفاق افتاد، سبب شد تا در کنار اهمیت شست و شوی ظروف، آیتمهای دیگری همچون طراحی و جنس بدنه، عمق لگن و حتی چند لگنی بودن توجه مصرف کننده را برای انتخاب بهترین نمونه جلب کند. طراحی سرشعله های استاندارد با راندمان حرارتی بالا در این نوع اجاق گاز، نه تنها باعث کاهش مصرف گاز و آلایش کمتر میشود که لذت آشپزی را دوچندان میکند.

سینک روکار برای آشپزخانه های به سبک قدیمی مناسب است و سینک توکار برای آشپزخانه های مدرن گزینه ای بسیار عالی محسوب می گردد. برند اخوان به مرور زمان با تکمیل امکانات و ماشین آلات، توانست فعالیت خود را گسترش دهد و علاوه بر سینک ظرفشویی در تولید انواع اجاق گاز، فر توکار و هود آشپزخانه نیز موفق ظاهر شود. یکی از سخت ترین انتخاب هایی که افراد در هنگام خرید سینک های ظرفشویی باید انجام بدهند، انتخاب بین دو برند اخوان و استیل البرز است. در طراحی مدل های خاص و مدرن از ایده های طراحان و کارشناسان کارآمدتری استفاده می شود. انواع سینک اخوان ، در سه مدل توکار، روکار و زیر صفحه ای تولید می شوند و افراد با توجه به سلیقه، بودجه و مساحت آشپزخانه ی خود می توانند، نسبت به خرید گزینه ی ایده آل برای خانه ی خود، اقدام نمایند. نسبت به بقیه انواع سینکها، نصب راحتتری دارد. جدا از اینکه، از چه نوع سینک ظرفشویی استفاده می کنید، سینک های ظرفشویی بصورت سینک تک لگن، دو لگن، ۱.۵ یا ۲.۵ لگنه همراه با سینی یا بدون سینی در بازار وجود دارد. سینک گرانیتی تک لگن که در سایز های 50،60،70،80 و 90 سانتیمتری با عمق لگن های بین 19 و 20 و طول 50 و 40 وجود تولید می شوند.

بدین صورت که سینک هایی که دارای عمق لگن کمتر (معمولا 13 الی 14 سانتیمتر.) و ضخامت ورق کمتر (معمولا 0.6 میلیمتر.) هستند ، به سینک های نیمه فانتزی و سینک هایی که دارای عمق لگن بیشتر (معمولا 17 تا 21 سانتیمتر) و ضخامت ورق بیشتر (معمولا 0.8 تا 1 میلیمتر) هستند ، به سینک های فانتزی معروف هستند. ضخامت، عمق و قیمت انواع سینک ظرفشویی متفاوت است و هر یک ظاهر و روش نصب خاص خود را دارند. محصولات اخوان را از کجا تهیه کنیم؟ تولید مجموعه متنوعی از هود زیرکابینتی (مدل سنتی و قدیمی)، هود شومینهای (قیف معکوس)، هود مورب (45 درجه بالای گاز)، هود مخفی (داخل کابینت) و هود جزیرهای (مناسب برای سبک آشپزخانه جزیرهای) از مجموعه هود آشپزخانه اخوان سبب شده است تا دست مشتری برای انتخاب هود مورد نظر باز باشد. ولی به منظور اطمینان یافتن، بعد از خرید یک بار سینک ظرفشویی را از آب پر و خالی کرده تا از باز بودن راه آب رو اطمینان حاصل کنید.

برخورداری از آیتم فر در کنار گاز باعث شده است این محصول جایگاه خود را از نظر کارایی و همه فن حریف بودن همچنان داشته باشد. یک هفته که کار کمتری دارید را انتخاب کنید. تمیز کردن هر قسمت از آشپزخانه را در یک روز انجام دهید بدین صورت طی یک هفته آشپزخانه خود را تمیز کردهاید و زمان زیادی هم از دست ندادهاید. این نکته در مورد تولید سینکهای ظرفشویی اخوان هم رعایت میشود و مصرف کننده میتواند بدون دغدغه و با اطمینان از یکسان نبودن ابعاد سینک، متناسب با مساحت آشپزخانه و ابعاد محل نصب سینک ظرفشویی مورد نظر خود دست به انتخاب بزند. اولین محصولی که در این کارخانه فرآیند تولید را طی نمود، سینک ظرفشویی بود که از همان ابتدا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت. اولین دارنده نشان استاندارد در ایران. با ظهور گازهای رومیزی (صفحهای)، انقلاب مهمی در عرصه فرهای گازی یا برقی یا ترکیبی ایجاد شد. گاز صفحهای یا رومیزی اخوان یکی از پنج محصول گنجینه محصولات اخوان به شمار میرود. اجاق گازهای مبله از گنجینه محصولات اخوان همچنان در بازار مصرف، طرفداران خود را حفظ کردهاند و در مقایسه با گازهای رومیزی، عملکرد بهتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید