انواع سینک ظرفشویی و چگونگی انتخاب سینک – مجله اینپین

تنوع رنگ بالایی در این نوع سینک وجود دارد. برای نصب سینک ظرفشویی سینی دار باید ابتدا فضای آشپزخانه را در نظر گرفت که آیا امکان نصب این سینک وجود دارد یا نه. اگر تعداد کاسه های سینک بیشتر باشد می توانید به طور همزمان ظرف ها را شسته، آبکشی نمایید یا می توانید کار دیگری در سینک انجام دهید. مقاوم در برابر حرارت؛ طول عمر طولانی؛ به خانه شما ارزش می افزاید. این سینکها تا ۵۳۵ درجه فارنهایت(معادل ۲۸۰ درجه سانتیگراد) در برابر گرما مقاومت میکنند و به هیچ وجه تغییر رنگ نخواهند داد؛ البته باید در نظر داشت که برای طول عمر بیشتر، بهتر است ظروف خیلی داغ روی آنها قرار داده نشود. برای تمیز کردن سینک کورین تنها از آب و صابون و یا محلول سرکه یا جوش شیرین استفاده کنید و به هیچ وجه از مواد شوینده قوی استفاده نکنید. شما میتوانید برای خرید انواع سینک ظرفشویی از وب سایت و یا به صورت تلفنی اقدام کنید.

اگر شما وسواس دارید و تمیزی برای شما بسیار مهم است بهتر است انواع دو قلو برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. اندازه سینک ظرفشویی باید با فضایی که در اختیار دارید هماهنگی داشته باشد و زیاد بزرگ یا کوچک نباشد. در صورت انتخاب هر کدام از آنها گزینه های زیادی را برای خرید در اختیار دارید. زیرا لکه های آب و مواد شوینده روی آن باقی می ماند و در قسمت اتصال شیشه و استیل، جرم زیادی ایجاد میشود. سینک ظرفشویی با عمق بیشتر ظرفیت بیشتری را برای ظروف به همراه دارد و از پاشیدن آب به شخص و اطراف سینک جلوگیری میکند. این روش نصب فضای آشپزخانه را زیبا تر میکند. در این سینک شما یک طراحی فوقالعاده و زیبا را شاهد خواهید بود که درواقع این قسمت از آشپزخانه را به مرکز کانونی تبدیل میکند. برای خرید سینک ظرفشویی مناسب باید به عوامل: اندازه، جنس، ضخامت ورق ، نوع دستگاه پرس و خمهای ایجادشده در سینک، امکانات جانبی، چپ و راست بودن لگن و نوع سینک ظرفشویی دقت کنید. استیل بودن و خنثی بودن رنگ سینک ظرفشویی استیل ، باعث سهولت در، هماهنگ شدن آن با دیگر وسایل آشپزخانه میشود.

سینک های دو لگنه به شما این قابلیت را می دهد تا در زمان شستن ظرف ها، آن هایی را که نشسته اید در یک لگن و ظرف هایی که با اسکاچ تمیز شده اند را در لگن دیگر قرار دهید. جدیدترین و مدرن ترین سينك اخوان در دسته ی سینک باکسی اخوان قرار می گیرد. این کار، به مرور زمان باعث ایجاد رسوب سفیدرنگ در لگن ظرفشوییتان خواهد شد و کارتان را برای تمیزکاری سخت خواهد کرد. فقط اینکه به مرور زمان درخشندگی اولیه خود را از دست داده و تیرهتر میشوند. سینکهای شیشهای باکیفیت، علاوه بر اینکه در برابر ضربه و خط و خش مقاومتر هستند، لک آب را هم کمتر نشان میدهند. سینکهای ظرفشویی از جنس استیل که از کیفیت پایینی ساخته شده باشند، علاوه بر اینکه بر اثر ضربه آسیب میبینند، دچار تغییرات ظاهری نیز میشوند. این سینک به خاطر داشتن سینی شیشه ای و حساس بودن این بخش به حرارت و ضربه شکننده بوده و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. کوچک بودن لگنها به دلیل تعدد لگن.

اگر ضخامت ورق کم باشد سینک به راحتی با کمی فشار یا ضربه ی کوچک فرم اصلی خود را از دست میدهد. برای نصب سینک زیر صفحه ای پس از برش محل نصب ( mdf یا سنگ کورین ) از زیر به محل مورد نظر با استفاده از چسب و پیچ های مخصوص محکم میشود. سینک های مدرن در انواع طرح و جنس ساخته می شوند و شما می توانید بر اساس سلیقه خود و سبک مورد نظر دکوراسیون نسبت به انتخاب مدل مناسب اقدام نمائید. نظرات در مورد سینک گرانیتی را مطالعه نمایید تا بهترین مارک سینکهای گرانیتی ایران را به شما معرفی نماییم. در واقع سینک باید با ابعاد کابینت آشپزخانه شما متناسب باشد. زیرا انتخاب سینک با ابعاد اشتباه ممکن است در آینده شما را با مشکل چکه کردن آب، فرسودگی سینک و کابینت یا کمبود فضا مواجه کند. سینک استیل بهتر است یا سینک گرانیتی ؟ جنس این سینک ها اغلب از استیل بوده و ضد زنگ و ضد خش میباشد. برند های تولید کننده ی این محصول شرکت های اخوان، استیل البرز، لتو، فرامکو، بیمکث و ایلیا استیل میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید