انواع سینک ظرفشویی و نکات مهم خرید آن – درجه

به همین دلیل انتخاب سینک ظرفشویی بسیار مهم است. به دلیل اینکه شستوشوی پسماند چربی و مواد غذایی و انواع آلودگیها، همگی درون سینک آشپزخانه انجام میشود، کیفیت و استاندارد بودن ابعاد آن بسیار مهم است. همانطور که اشاره کردیم بیشتر کالاهای اساسی که در آشپزخانه به کار میروند جزء دستهی کالاهای ساختمانی قرار دارند. اما مزیت سینک ظرفشویی کورین آن است که لکهها کمتر در آن نفوذ میکنند چرا که مواد آکریلیک خاصیت نفوذ ناپذیری دارند. هر قدر تراکم مواد به کار رفته در گرانیت سینک ظرفشویی بیشتر باشد خاصیت ضد خش بیشتری پیدا میکند. وقتی نوبت به طراحی دکوراسیون آشپزخانه میرسد استفاده مناسب از رنگهای مختلف و چگونگی قرار دادن آنها کنار هم، اهمیت بسیاری پیدا میکند. تهیه میکنند. در ادامه رایجترین سینک های ظرفشویی آشپزخانه را معرفی میکنیم. سایت تخصصی سینک گرانیتی همیشه سعی کرده است تا بهترین مارک سینک گرانیتی ایرانی، آلمانی و ایتالیایی موجود در بازار را به کاربران معرفی نماید. اکنون معروفترین و معتبرترین برندهای انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه را شما معرفی می کنیم.

بیشتر در آشپزخانههایی به سبک روستیک استفاده میشود که ظاهر آشپزخانه را جذابتر میکند و افرادی که رنگ برای آنها مهم است این گزینه را بیشتر میپسندند. نکته آخر هنگام شستشو در اثر برخورد ظروف با سینک ظرفشویی صداهایی تولید میشود برخی از سینک ظرفشویی ها پدهای مخصوصی دارند که این پدها صداهای ناهنجار را کمتر میکند. اگر آشپزخانه شما حتی کمی شیب دار باشد، این شیب در خلاف جهت عبور آب برای وارد شدن، راه آب باشد، نهایتا آن وقت ما دچار مشکل جدی میشویم چون همیشه مقداری آب در سینک ظرفشویی باقی مانده و رسوب ایجاد میکند. بر خلاف سینک های رو کار که تنها در شکل مستطیلی موجود هستند سینک های تو کار تنوع طرح دارند و می توانند زیبایی ویژه ای به آشپزخانه شما ببخشند. برای آشپزخانههای کوچک که محدویت فضا دارند این مورد گزینه مناسبی است. یکی از پرکاربردترین وسیله در آشپزخانه سینک ظرفشویی است که علاوه بر کارایی بالا نقش موثری در دکوراسیون آشپزخانه دارد. قیمت سینک آشپزخانه با در نظر گرفتن مواردی مانند جنس، ضخامت و تعداد لگن تعیین می شود و ارتباط چندانی با نوع سینک ندارد. در این مقوله تمامی برندها یک استاندارد را دنبال کرده و تفاوت چندانی را باهم ندارند.

طیف گستردهای از رنگها را میتوان در ساخت سینکهای چدنی بهکار برد. ابتدا به انداره سینک صفحه را برش میزنند و سپس از داخل صفحه آن را نصب میکنند. 3. گرانیتی: جنس آنها از پلیمرهای گرانیتی است همچنین مقابل خراشیدگی مقاوم و لکههای آب را نشان نمیدهد. سینک گرانیتی در طرحها و رنگهای مختلفی تولید میشود که طرحهای منحنی یا اریب، از نمونههای رایج آن است. برای انتخاب یک سینک ظرفشویی خوب باید به معیارهایی از قبیل نوع نصب (توکار ، روکار ، کورین) ، جنس سینک (استیل ، شیشه ای ، گرانیتی) ، ضخامت ورق (0.6 ، 0.8 ، 1 میلیمتر) ، شکل ظاهری ، ابعاد سینک ، عمق لگن ، راست لگن یا چپ لگن بودن ، حسن شهرت و خدمات پس از فروش تولید کننده ، توجه داشت. یکی از متداول ترین دغدغه افراد در آشپزخانه، وجود لکه در سینک ظرفشویی است که البته از بی کیفیت بودن جنس آن سینک نشات می گیرد. به عنوان مثال نصاب سینک ظرفشویی سرامیکی سفید و نصاب سینک ظرفشویی دو قلو می توانند یک نفر باشند و شما در هنگام استخدام متخصص لازم نیست نگران این مسئله باشید. هنگام خرید به ایمنی سینک نیز توجه کنید. انواع ضخیمتر این سینکها، نسبت به نوع نازکتر مقاومتر و بادوامتر است، و هنگام شستشو سر و صدای کمتری ایجاد میشود.

با توجه به اینکه کارخانه اخوان جم در جهت برآورده کردن نیاز مشتری قدم برداشته است، دارای بیش از 250 مدل سینک مختلف در اندازههای متفاوت و قیمتهای متغیری داشته که شما عزیزان بتوانید بیشتری بهره و استفاده را از آن ببرید. تمامی برندهای دارای محصولات شاخص بوده ولی درمجموع با توجه به فاکتور قیمت، تنوع محصول، کیفیت مواد اولیه، دقت در تولید، استقامت بالا و امکانات جانبی به این نتیجه رسید که، سینک ظرفشویی اخوان و سینک ظرفشویی استیل البرز میتواند انتخابی مناسب و بهینه بوده و تمامی فاکتورهای لازم را داشته باشد. ولی امروزه از لولههای پلاستیکی استفاده میشود که زنگ نمیزنند و انعطافپذیری بهتری دارند، از طرف دیگر هزینه آن نسبت به اتصالات فلزی کمتر است. شاید باورتان نشود، ولی ظرفشستن زمانی که یک سینک ظرفشویی مناسب، استاندارد و مرغوب داشتهباشید، آنقدرها هم خستهکننده و بد نیست. به عنوان مثال شاید همان جایی که سینک ظرفشویی خود را از آن خریداری کردید بتواند به شما شماره نصاب سینک ظرفشویی را نیز بدهد. سینک های ظرفشویی از تنوع و طرح هخای متفاوتی برخوردارند و انتخاب بهترین آن ها شاید شما را سردرگم کند.

دیدگاهتان را بنویسید