انواع سینک ظرفشویی و نکات مهم خرید آن – درجه

به طور کلی سینک ظرفشویی در سه سبک نصب میشود. در طراحی آشپزخانه به سبک امروزی و نوین، تاکید بسیاری بر محل قرارگیری سینک میشود. این سبک از سینک در کنار کابینت ام دی اف ساده جلوه بیشتری دارد. درباره خدمات پس ار فروش این دو برند نیز باید گفت که استیل البرز یکی از بهترین برند ها در ایران در زمینه پشتیبانی است و برند اخوان نیز پشتیبانی معمولی و ساده دارد. شما باید در میان این دو برند محبوب ایرانی، آن سینکی را خریداری کنید که بیشتر به کار شما می آیند و آن را بیشتر دوست دارید را انتخاب کنید. نحوهی نصب سینک ظرفشویی، گزینهی بعدی ست که میتواند در انتخاب شما موثر باشد. سینک های ظرفشویی، باید با کیفیت بالا تولید شوند و اگر یک برند این کار را به خوبی انجام ندهد، موفقیتی نخواهد داشت. تقریبا همه سینک آشپزخانه استیل البرز از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و سینک هایی عالی توسط این برند تولید می شوند. البته قیمت های سینک آشپزخانه اخوان نیز بسیار مناسب و خوب است. سینکهای ظرفشویی شیشهای، ظاهر جذابی دارند و چنانچه از جنس خوب تهیه شوند، مقاومت و دوام بالایی دارند. سینک ظرفشویی سنگی یکی از خاص ترین گزینه ها برای خرید انواع سینک ظرفشویی است.

سینک اخوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین سینک های آشپزخانه می باشد که کیفیت، زیبایی و تنوع بالا را با هم تلفیق نموده است. از معایب سینک ظرفشویی توکار این است که در حین شستشوی ظروف، آب معمولا به دور سینک ریخته میشود و کابینت را خیس میکند. سینک ظرفشویی ممکن است توکار یا روکار باشد. معمولاً طرح های توکار به دلیل زیبایی و جذابیتی که دارند گرانتر از طرح های روکار هستند. سینک ظرفشویی روکار طرح ها و مدل های متنوع تری نسبت به دیگر سینک ها دارند و وسعت انتخاب آن بیشتر است. در این نوع سینکها، سینی از جنس شیشهی بسیار مقاوم ساخته شده و لگن ظرفشویی از جنس استیل است. این سینکها، ظاهر بسیار زیبایی دارند و بسیار مدرن به نظر میرسند. هم چنین این سینک که از مرغوب ترین مواد اولیه خارجی یعنی ترکیب پودر سنگ گرانیت و رزین اکرلیک تولید شده، با ظاهر زیبا و جدید خود و هم چنین کیفیت بالای خود توانسته جایگاه مناسبی در میان خریداران پیدا کند. دقت کنید که محل نصب شیرآلات در سینک ظرفشویی با جایگاه شیرآلات در آشپزخانه هماهنگ باشد. سینک ظرفشویی شیشه ای یکی از فانتزی ترین سینک ها می باشد و بسیار زیبا و مدرن است.

توجه داشته باشید، سینکهای ظرفشویی از نظر تعداد لگن بسیار متنوع هستند و انواع مدلهای مختلف را میتوان در میان آنها انتخاب کرد. در هنگام خرید سینک گرانیتی به تعداد تک لگنه و یا دو لگنه بودن سینک، سایز سینک، عمق لگن ها، تنوع رنگبندی، کیفیت و شرکت سازنده آن دقت نمایید. هر دو این برند ها، بالای ۵۰۰ نمونه سینک ظرفشویی دارند که تعداد بسیار بالایی است و افراد مختلف، در انتخاب این سینک ها هیچ مشکلی ندارند. سینک های ظرفشویی همچنین در زیبایی آشپزخانه شما بسیار تاثیر گذار هستند و بعد از کابینت ها، بیشترین تاثیر در زیبایی را دارند. اما سینکهایی که با مرمر ساخته میشوند بسیار گران هستند. سینکهای ظرفشویی استیل، اگر چه از نظر جنس و رنگ، متنوع نیستند اما از نظر طرح و مدل، انواع بسیار گوناگون و پرکاربردی دارند و گزینههای بسیاری را برای انتخاب در اختیار شما قرار میدهند. ظاهری زیبا، درخشنده و بسیار شفاف دارد.

خدمات پس از فروش نیز یکی از نکات بسیار مهم درباره برند های مختلف است که باید به آن دقت داشته باشید. برند استیل البرز نیز یکی از دیگر از نام آشنا ترین برند هایی است که در ایران وجود دارد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۱ شروع کرده و نزدیک به ۳۰ سال، در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه تجربه دارد. سیلور یراق؛ یکی از بهترین و معتبر ترین فروشگاه های تجهیزات آشپزخانه است که فعالیت خود در این زمینه را در سال ۱۳۸۵ شروع کرده است و نزدیک به ۲۰ سال در زمینه فروش محصولات مختلف آشپزخانه تجربه دارد. اما اگر بخواهیم برند برتر را در این زمینه پیدا کنیم، برند استیل البرز، با اختلاف کمی، اخوان را در این زمینه شکست می دهد. یکی از نکاتی که در خرید هر چیزی به آن دقت زیادی داریم، برند محصولی است که می خریم. در ادامه به برخی از نکاتی که برای خرید سینک باید به آنها توجه کرد اشاره خواهیم کرد. از ویژگیهای این نوع سینکها میتوان به استحکام بالا و مقاوم در برابر خوردگی و خراش اشاره کرد. ضخامت ا میلیمتر تا 1.5 میلیمتر ورق های استیل استفاده شده در تولید سینک اکسلنت به آن استحکام و کیفیتی دوچندان بخشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید