انواع سینک ظرفشویی، کدام سینک برای خانه من مناسبه؟

این سینک در طرح مستطیل موجود است و عمق آن 60 سانتی متر است و به نسبت سینک های تو کار فضای بیشتری را در اختیار شما می گذارد. نکته مثبت درباره این شکل از سفارش آنلاین خدمات این است که شما می توانید سابقه کار نصاب سینک ظرفشویی مورد نظر خود را ببینید و بر اساس نظرات دیگر مشتریان و قیمت پیشنهادی بهترین و به صرفه ترین خدمات را انتخاب کنید. بر خلاف سینک های رو کار که تنها در شکل مستطیلی موجود هستند سینک های تو کار تنوع طرح دارند و می توانند زیبایی ویژه ای به آشپزخانه شما ببخشند. اگر آشپزخانه شما حتی کمی شیب دار باشد، این شیب در خلاف جهت عبور آب برای وارد شدن، راه آب باشد، نهایتا آن وقت ما دچار مشکل جدی میشویم چون همیشه مقداری آب در سینک ظرفشویی باقی مانده و رسوب ایجاد میکند. میزان استفاده شما از سینک زیاد است یا کم؟ مناسب آشپزخانههای با متراژ کم است.

برای آشپزخانههای کوچک که محدویت فضا دارند این مورد گزینه مناسبی است. در واقع شستشوی سبزی-میوه در سینکهای تک لگنه مشکل است لذا بعضی از تولیدکنندگان سبد شستشویی برای آنها تولید کرده اند تا که امکان شستشوی راحت تری برای کاربران فراهم کنند. سینک اخوان عموما از ورق های استیل ضدزنگ تولید میشوند. در انتخاب سینک ظرفشویی استیل، بهتر است به ضخامت ورق استیل آن دقت کنید. ضخامت ورق سینک های اخوان بین ۰٫۴ تا ۱ میلی متر متغیر است. ضخامت ورقهای موجود عبارتند از ۰/۶ ، ۰/۸ ، ۱ ، ۱/۲ میلیمتر است. امروزه به دلیل تغییر سبک آشپزخانهها و مدرنیزه شدن آن نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران، این نوع فلز از طرف مصرف کنندگان و تولیدکنندگان حمایت شده است. ولی امروزه از لولههای پلاستیکی استفاده میشود که زنگ نمیزنند و انعطافپذیری بهتری دارند، از طرف دیگر هزینه آن نسبت به اتصالات فلزی کمتر است. از معایب این نوع از سینک این است که به مرور زمان تیره میشود و درخشندگی خود را از دست می دهد.

3. گرانیتی: جنس آنها از پلیمرهای گرانیتی است همچنین مقابل خراشیدگی مقاوم و لکههای آب را نشان نمیدهد. بعضی از سینکهای گرانیتی جایی برای نصب شیر آب ندارند و برای نصب باید آن را سوراخ کرد که ممکن است باعث شکستن آن شود،. پس مهم است که در هنگام خرید سینک ظرفشویی بدانیم که چه نوع سینک را برای آشپزخانه مان برگزینیم. اگر هنگام استفاده از سینک ظرفشویی، جلوی آب راه آن در پوشی قرار دهیم لذا مراقب باشیم که مواد غذایی وارد لولهها نشود دراین صورت اتصالات سالهای زیادی عمر میکنند. به دلیل دو لگنه بودن و کوچک بودن سینک ها، این مدل از سینک ها را در دسته انواع سینک ظرفشویی کوچک قرار می دهند. سینک ها به دو دسته روکار و تو کار تقسیم می شود. نصب سینک تو کار به چه صورت است؟ آشپزخانه قلب خانه است و سینک ظرفشویی یکی از مهمترین و پراستفادهترین عناصر در آشپزخانه محسوب میشود.

ضخامت این سینکها متفاوت است و در طرحهای مختلف تولید میشود. در ساخت سینک ظرفشویی از سنگ صابونی استفاده میشود که نتیجه کار تولید محصولاتی بسیار زیبا با طراحی فوقالعاده و چشمگیر است. در مدلهای براق لکههای آب را کمتر نشان میدهد و به راحتی تمیز میشود. تولیدکنندگان سینک های ظرفشویی آشپزخانه را با استفاده از مواد مختلفی از جمله سنگ و فلز، شیشه و … زیرا با روکش سفال لعابی پوشیده شده و استحکام بالایی دارد. سعی کنیم برای تمیز کردن سینک ظرفشویی از مایعهای جرمگیر، سفید کننده استفاده نکنیم زیرا بعد از بکارگیری از این مواد شیمیایی سینک ظرفشویی به مرور کدر میشود. 6. شیشه ای: ظاهری بسیار زیبا دارد همچنین به راحتی تمیز میشود. سینک مقاومت بالایی دارد و امکان شکستگی و خوردگی بسیار پایین است. مقاومت به حرارت در سینک گرانیتی به دلیل دارا بودن درصد زیاد سنگ بسیار بیش تر از سینک های استیل است. همچنین سطح آن مقاومت خوبی در مقابل خراش دارد. تمامی سینکهای ظرفشویی دارای گارانتی معتبر شرکتی بوده، همانطور که مشاهده میفرمایید تنوع موجودی سینک ظرفشویی فروشگاه ما نسبت به تمام کالاهای موجود در فروشگاههای اینترنتی دیگر بالاتر است شما با مقایسه میتوانید محصول دلخواه خود را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه نمایید لذا بدین منظور جهت خرید آسان سینک ظرفشویی و دسترسی سریع به محصول مورد نظر میتوانید با بخش فروش کلبه چین در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید