انواع سینک ظرفشویی، کدام سینک برای خانه من مناسبه؟

در ادامه توضیحات کاملی از این چهار نوع سینک داده خواهد شد. بنا به نوع دکوراسیون آشپزخانه، بودجه و سلیقه خود، سینک روکار یا توکار انتخاب کنید. برندهای بسیار زیادی در سال های اخیر اقدام به تولید سینک گرانیتی کرده اند به همین دلیل انتخاب سینک ظرفشویی گرانیتی کمی با دشواری همراه است. این نوع از سینک ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و از مس ساخته شده اند. سینک استیل در دو نوع مات و براق تولید میشود تا بتواند انواع سلیقهها را پوشش دهد. ویژگی بارز سینک ظرفشویی استیل البرز چیست ؟ سیفون اتوماتیک سینک ظرفشویی چیست؟ انتخاب سینک ظرفشویی براساس عمق لگن ، بستگی به سلیقه و نیاز مشتری دارد. هر کدام از برندها دارای مزایا و قابلیت های ویژه خود هستند و می توانند رضایت مشتری را کسب نمایند. با توجه به اینکه کارخانه اخوان جم در جهت برآورده کردن نیاز مشتری قدم برداشته است، دارای بیش از 250 مدل سینک مختلف در اندازههای متفاوت و قیمتهای متغیری داشته که شما عزیزان بتوانید بیشتری بهره و استفاده را از آن ببرید. استیل بدون آلیاژ و ضد زنگ محبوب ترین ماده برای سینک های آشپزخانه مدرن است، ظاهری براق و به خصوص در هنگام جفت شدن با گرانیت، سنگ یا میزهای چوبی بهترین انتخاب است.

بنابراین در مورد نقاط قوت و ضعف های احتمالی ماده سینک آشپزخانه، گزینه ها را بخوانید تا بتوانید انتخاب مناسبی برای بازسازی آشپزخانه خود داشته باشید. از این رو سینکی را انتخاب کنید که به مرور زمان لکه آب و آلودگی در سطح آن نمایان نشود و به راحتی تمیز گردد. از شستن دست ها تا تمیز کردن ظروف، سینک شما نقش اساسی در عملکرد و طراحی آشپزخانه شما دارد. بهترین روش برای تمیز کردن سینک ظرفشویی استیل استفاده از آب و صابون است. گروه سنگ سیانی (سفارش یاکاموز) با تولید سینک های مدرن و طراحی متفاوت سعی در فراهم کردن هر چه بهتر محصولات سنگی با کیفیت بالا که مواد اولیه و رویه آن از ترکیه وارد و استفاده شده که عمر سینک رو به بیش از 10 سال ارتقا داده است تا رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آورد. سينك توکار بهتر است یا سینک روکار؟ سینک های توکار نسبت به روکار دارای ظاهری زیباتر و از طرفی دیگر به دلیل عرض کمتر ، دارای وزن و قیمت کمتری می باشند. سینک ها از یک، دو و یا سه کاسه تشکیل شده اند و شما با توجه به میزان استفاده خود می توانید نسبت به خرید اقدام نمائید.

سینک، گاز و یخچال سه ضلع مثلث کار یا مثلث طلایی آشپزخانه هستند. تهیه میکنند. در ادامه رایجترین سینک های ظرفشویی آشپزخانه را معرفی میکنیم. دارای لگن های الکتروپلیش شده در برخی از مدلها که این امر از رشد و نمو باکتری های بیماری زا جلوگیری می کند. برای مثال سینک هایی که از استیل ضد زنگ ساخته می شوند هر چند لکه آب ممکن است بر روی برخی از آن ها پدیدار شود اما به راحتی با دستمال مرطوب می توان سطح آن ها را پاک نمود و آن ها را درخشان کرد. از یک جهت می توان سینک ها را به دو دسته ی سینک های فانتزی و سینک های نیمه فانتزی تقسیم بندی کرد. استفاده از بست های فلزی ایتالیایی جهت آب بندی مناسب کابینت. سینک های روکار به روی کابینت نصب و به دیوار آشپزخانه متصل می شوند. این نوع سینک ها به گونه ای نصب می شوند که صفحه کابینت بر روی لگن های سینک قرار می گیرد.

کابینتی که برای سینک روکار ساخته شده است ، صفحه ندارد و سینک به صورت کامل کل فضای کابینت را می پوشاند. طراحی سینک باید بر اساس دو فاکتور زیبایی و کاربرد صورت گیرد. برای انتخاب و خرید بهترین و صد البته مناسبترین سینک ظرفشویی آشپزخانه ، باید به فاکتورهایی مانند طراحی و رنگ بندی وسایل آشپزخانه ، سبک چیدمان ، فضای آشپزخانه ، ابعاد ظاهری سینک (طراحی و شکل ظاهری ، عمق لگن ، راست لگن یا چپ لگن بودن ) ، نوع نصب سینک (توکار ، روکار ، کورین) ، ضخامت ورق سینک (0.6 ، 0.8 ، 1 میلیمتر) ، جنس سینک (استیل ، شیشه ای ، گرانیتی) ، حسن شهرت و خدمات پس از فروش تولید کننده ، توجه داشت. سینک ظرفشویی شیشه ای تمیز و نگهداری آن آسان است که یک مزیت بزرگ است. آب بندی مناسب برای جلوگیری از خراش، لکه دار شدن و صدمه زدن به مواد تمیز کننده و سایر مواد شیمیایی به مراقبت نیاز دارد. 1. استیل: این نوع سینک ظرفشویی دارای کیفیت مناسبی است که بسیار مقاوم بوده و به راحتی تمیز میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید