اندازه اجاقهای دوگانهسوز چقدر است؟

در بیشتر اجاق گازها، در قسمت پایینی درب فر، یک زوار نیم تا یک سانتی وجود دارد که شیشه داخل آن قرار گرفته و در جای خود ثابت می شود. اگر قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان نیست، می توانید به سراغ انواع گاز صفحه ای طرح فر بروید. اجاقهای ایستاده همچنین دارای یک صفحه پشتی هستند که میتواند به سادگی آن را به دیوار تکیه دهید. این مدل نیز مانند مدل قبلی دارای دستگیره و ولوم های مختلفی است که امکان تنظیم حرارت فر و شعلهها را برای شما فراهم میکند. فندک گاز در این مدل، روی دکمههای ولوم گاز قرار دارد. مشعل ها و جوجه گردان موجود در فر گاز می تواند تجربه ای بی نظیر از عطر و طعم یک مرغ سوخاری را برای شما به ارمغان آورد. ذکر این نکته ضروری است که اگر در اجاق گاز از جنس شیشه باشد بهتر است زیرا هم راحت تر تمیز می شود و هم غذا در حین پخت قابل مشاهده میباشد. به طور کلی شیشه های خمیده قیمت بالاتری نسبت به شیشه های صاف دارند. از طرف دیگر اگر به دنبال قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان قیمت می گردید، باید بگوییم که اجاق گاز رومیزی شیشه ای یکی از ارزان ترین مدل هایی است که می توانید پیدا کنید.

در نتیجه شما می توانید با توجه به سلیقه و مدل آشپزخانه خود، محصولی ایدهآل انتخاب کنید. از آنجایی که اجاق گاز مبله با گاز طبیعی و پروپان راه اندازی میشود، هنگام پخت و پز شما با دود، بخار، بود و … خوشبختانه اجاق گاز مبله در طرحهای مختلف ساخته میشود. اگر فر زودتر از زمان تعیین شده و بیدلیل خاموش میشود در ۸۰ درصد مواقع مشکل از خرابی ترموستات است. هرچه BTU مشعل بالاتر باشد، داغتر خواهد شد و در نتیجه زمان پخت کاهش مییابد. با این مقدمه، در ادامه این نوشته از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با مشخصات اجاق گازهای فردار و راهنمای خرید این محصول آشنا شوید. در عین حال، از نظر قیمت و خدمات پس از فروش مزایای مناسبتری نسبت به نمونههای خارجی دارند، در این مقاله، میخواهیم شما را با ویژگیها و همچنین تولیدکنندگان بهترین اجاق گاز فردار آشنا کنیم، با بلانتون همراه باشید. یکی از سوالاتی که مصرف کنندگان در زمان مطالعه راهنمای نحوه پخت کیک در فر گاز برایشان مطرح می گردد این است که استفاده از کدام طبقه برای پخت کیک بهتر می باشد، در ادامه برای اینکه ای سوال دیگر برای شما مطرح نماند همراه ما باشید تا پاسخی کاربردی به آن بدهیم.

توان پخت برای دامنه های گاز در BTU (واحد حرارتی انگلیس) اندازه گیری می شود. مهمترین فاکتوری که قبل از خرید اجاق گاز مبله باید در نظر داشته باشید اندازه آن است. 30 اینچ: اجاقهایی با این اندازه متداولترین نوع برای آشپزخانهها هستند. امیدواریم با نکات این مقاله توانسته باشید بهترین مدل فر گاز را برای آشپزخانهتان انتخاب کنید. امیدواریم با مطالعه این مطلب بتوانید محصولی ایدهآل برای منزل خود خریداری کنید. در این مطلب از لیست ابزار، بهترین اجاقهای موجود در بازار و فاکتورهای مهمی که هنگام خرید باید در نظر گرفته شود ارائه شد. اگرچه امروزه با کوچک شدن فضای آشپزخانه ها و روی آوردن مردم به زندگی مدرن، استفاده از گازهای مبله کاهش یافته و به جای آن اجاق گاز رومیزی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد، اما هنوز هم این گازها را می توان از جمله پرطرفدارترین انواع اجاق گاز در نظر گرفت. 48 اینچ: اجاق گاز مبله 48 اینچی امکانات ویژهای نسبت به مدلهای قبلی دارد و برای آشپزخانههای بزرگتر مناسب است. این محصولات پیکربندیهایی شبیه به اجاقهای 24 اینچی دارند اما امکانات بیشتر و بهتری دارند. از طرف دیگر این محصولات قیمت کمتری نسبت به مدلهای دیگر دارند.

36 اینچ: نسبت به مدلهای قبلی بزرگتر است. قیمت مناسب و کمتری نسبت به سایر فرها دارد. اجاق گاز 5 شعله طرح فر مدل 511 TLSیک اجاق به صرفه، با ظاهری بسیار زیبا و کیفیت ساخت مناسب است که از فضای کابین آن میتوانیدبرای قرار دادن ظروف آشپزی یا هر چیزی به سلیقه ی خود استفاده کنید ،این گاز دارای شبکه ی چدنی و پایه های قابل تنظیم اشاره داشت اجاق گاز طرح فر تکنوهاوس مدلTLS511 یک محصول مقاوم و با دوام و با ظاهری زیبا و عامه پسند است . کودکان نسیت به اجاق گاز بسیار کنجکاو هستند، اما امروزه بسیازی از اجاق گازهای موجود در بازار دارای قفل کودک هستند و درهای فر مجهز برای کودکان از دسترس خارج است. برخی از اجاقهای گازی موجود در بازار دارای ویژگیهای خاصی مثل شعله پیلوت، قفل خودکار، قطع کردن گاز به صورت اتوماتیک و … برخی دیگر نیز دارای قطره چکان هستند و باعث ریخته شدن چربی به درون گاز میشوند. تعداد شعله های گاز تابع برخی موارد کلی مانند تعداد اعضای خانواده، ابعاد آشپزخانه و کابینت ها می باشد. این قطعه یک سمت آن به ورودی جریان گاز و سمت دیگر آن به فندک شعله متصل است.

دیدگاهتان را بنویسید