اجاق گاز فر لوفرا لوکاتی L2 W – نمایندگی مرکزی الگانس

سپس به وسیله کلید جرقه زن مشعل را روشن نمود . در مواقعی، علی رغم روشن بودن فر و قرار دادن مواد غذایی برای بازه زمانی طولانی، حرارت کافی در داخل فر تولید نمی شود. این سیستم از طریق بالا بردن حرارت داخل محفظه ی فر، چربی ها را به خاکستر تبدیل می کند و پس از این کار نی توان با یک دستمال نرم مرطوب خاکستر ها را از روی دیواره و سینی داخل فر تمیز نمود. امروز تنوع بسیاری در میان اجاق گازها دیده می شود که انتخاب را سخت تر می کند. اجاقگازهای جدید از سیستم ترموکوپل استفاده میکنند که در صورت قطع شعله به طور خودکار جریان گاز را قطع می کند. در واقع فن اجاق گرما را به جریان در می آورد. این انبساط بخارها هم باعث افزایش جریان گاز میشود و در نهایت گاز به مشعلها میرسد و آنها را روشن میکند. معیوب بودن ترموستات نیز بلافاصله باعث خاموش شدن فر اجاق گاز خواهد شد. شبکه های چدنی و فولادی که به سبب استحکام بیشتر و همچنین وزن بالاتر، باعث حفظ تعادل در هنگام قرارگیری ظروف سنگین در یک سمت آنها می شود، گزینه مناسب تری برای انتخاب می باشند. شبکه ها باید از جنس میله ای (فولادی) با پوشش لعاب یا از جنس چدن باشند که هنگام حرارت دیدن برای آن ها مشکلی پیش نیاید.

در اجاق گازهای تمام استیل، رویه و همچنین بدنه دستگاه از جنس استیل بوده که این قسمت ها در اجاق گازهای لعاب از جنس لعاب حرارت دیده می باشند. در برخی از مدل ها رویه دستگاه از جنس استیل و بدنه دارای پوشش رنگ لعاب می باشد. اجاق گازها از نظر پوشش بدنه و رویه، به دو دسته استیل و لعابی دسته بندی می شوند. هر دو نوع سوخت گاز یا برق برای اجاق گازها می تواند مزیت های خود را داشته باشد. اکثر اجاق های مدرن گزینه هایی مانند پخت و پز سریع یا متعادل و حالت های خود تمیز شونده و غیر نیز دارند. اما هنوز هم آشپزان حرفه ای به دنبال اجاق گاز هایی با کوره های دوست داشتنی هستند که می توانند در پخت انواع غذاها و شیرینی ها کمک کنند. معمولاً اجاق گازهای مبله یا ایستاده دارای یک فر می باشند اما برخی از مدل های آن دارای دو یا سه محفظه فر جداگانه هستند که قابلیت استفاده هم زمان را دارا می باشند. فر را می توان به صورت جداگانه به عنوان مایکروویو، ماکروفر و… به طور معمول اجاق گاز مبله دارای یک کابین فر می باشد اما امروزه برخی مدل ها دارای دو یا تعداد بیشتری کابین فر مجزا هستند که قابلیت استفاده به صورت همزمان را دارند.

شاید در این حالت هزینه اولیه کمی بالا باشد، اما شک نکنید از هزینههای تعمیر و مصرف بالای انرژی و… حساسیت درجه حرارت در فر برقی بسیار بالا و قابل کنترل است. حتما اجاق گازهای دارای ترموکوپل و فندک با امنیت بالا بخرید. فندک اتوماتیک از دیگر امکانات یک اجاق گاز می باشد که با چرخاندن ولوم ها و فشار به داخل به صورت اتوماتیک روشن می شوند و دیگر نیازی نیست که از فندک دستی استفاده کنید. اگر چه حتی این اجاق گازهای فردار نیز هر چند وقت یکبار نیاز به تمیز کردن دستی خواهند داشت. تعداد طبقات، نحوه قرار گیری و یا حتی تعداد سینی ها از مواردی هستند که به هنگام خرید باید به آنها توجه کرد. تمامی اجاق گاز مبله ها دارای گارانتی اصلی شرکتی بوده و همانطور که مشاهده می فرمائید تنوع موجودی اجاق گاز مبله ها نسبت به تمام فروشگاه های دیگر بالاتر می باشد، بدین منظور و جهت سهولت در خرید شما به راحتی امکان فیلترینگ محصولات جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظر و حتی امکان مقایسه اجاق گاز مبله های مختلف را دارا می باشید. شما میتوانید کیک را در یک محفظه و پیتزا در قسمت دیگر قرار دهید و یک خورشت را روی گاز تهیه کنید.

نحوه چیدمان طبقات و سینی ها در داخل محفظه فر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از دیگر ویژگیهای آن میتوان به شیشه سه جداره مقاوم در برابر حرارت، طبقه ریلی داخل محفظه فر، شیشه، جداشونده داخل، پایه های قابل تنظیم، فن سیرکوله داخلی محفظه فر و دارای ریل تلکسوپی اشاره کرد. مزیت پوشش استیل، طول عمر مفید بیشتر آن و همچنین مقاومت بیشتر در برابر خوردگی (به ویژه در مناطق با آب و هوای مرطوب) و مزیت پوشش لعاب در سهولت بیشتر به هنگام تمیز کردن می باشد. به عنوان یک پیشنهاد می توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی ، از انواع مدل های اجاق گاز مبله اسنوا دیدن کنید. برندهای مختلفی از اجاق گاز مبله مانند: اخوان، سینجر ، اسنوا و تکنو گاز در بازار وجود دارند . همانطور که می بینید با وجود برندها و مدل های مختلف موجود در بازار این امکان برای شما فراهم است که برای خرید اجاق گاز مبله ، مدلی که متناسب با بوجه و معیارتان است را در ساختمان صنعت انتخاب کنید . بسته به استفاده شما از اجاق گاز، میتوانید یکی از انواع مختلف اجاق گازها مثل گاز فردار، طرح فر، گاز صفحهای و اجاق الکتریکی را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید