اجاق گاز دو فر امرسان

حواستان باشد که اگر یک ماده غذایی برای زمان طولانی روی اجاق گاز رومیزی استیل باقی بماند نمی توانید آن را به راحتی پاک کنید. مثلا در یک خانواده 3 الی 4 نفره یک اجاق گاز دو شعله نیازهای خانواده را برطرف میکند. اگر خانواده شما پر جمعیت است به دنبال اجاق گازهایی بروید که دارای شعله بزرگ هستند، چون شعله های کوچک قادر به پخت و پز برای قابلمه های بزرگ نیستند. اجاق گاز دو فر شباهت زیادی به نوع تک فر ندارد چون هرکدام از لحاظ طراحی شگفت آفرین بودهاند. چون برعکس اجاق گاز طرح فر با خرید گاز فردار در واقع با یک تیر دو نشان زده اید، هم اجاق خریده اید و هم فر. در اثر گرم شدن جرقه زن، دریچه گاز باز و جریان گاز توسط مشعل به بخش جرقه زن انتقال پیدا می کند. اگر عددی که بر روی مولتی متر دیده شود OL باشد، ترموکوبل دارای استمرار و جریان نیست و قابلیت استفاده شدن را ندارد.

مطمئن شوید که مولتی متر مورد استفاده توانایی خواندن مولتی ولت و همچنین مقاومت اهم را داشته باشد. این محافظ ها توانایی تحمل انواع قابلمه های بزرگ و سنگین را دارند. نقطه قوت گاز طرح فر این است که در قبال قیمت گاز طرح فر جدید خودتان به شبکه های محافظ از جنس چدن و فولاد دسترسی خواهدی داشت. به احتمال زیاد دود و بوی غیر عادی آن به خاطر سوختن بستهبندی محافظ است. منظور از مدل آج دار این است که ضد خش دارد و خط و خشی روی آن ایجاد نمی شود. برخی از اجاق گاز های دارای بدنه استیل ضد زنگ هستند و برخی دیگر دارای، بدنه رنگ شده با رنگ های مختلف، که شما می توانید با توجه به رنگ دیگر وسایل رنگ آن را با سایر لوازم آشپزخانه ست کنید. اولین نکته ای که هنگام خرید اجاق گاز باید به آن توجه داشته باشید، قیمت آن می باشد. لازم به ذکر است جنس شبکههای این اجاق چدنی است و ولومهای آن بسیار شیک طراحی شدهاند. گرچه قیمت محصولات ایرانی نسبت به قبل چندین برابر شده است.

در هر صورت ، معمولا اجاق گازها دارای شعلههایی با توان حرارتی برابر نیستند و توان بعضی شعلهها از ۰,۸۷تا ۱,۴ کیلووات (معادل ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ BTU) است. اگر خانواده شما پر جمعیت نیست به شما توصیه میکنیم تا از اجاق گازهایی با شعله کمتر استفاده کنید. به هر ترتیب قیمت اجاق گاز معمولی استیل کمتر است. گازهای قدیمی تر دارای سیستمی بودند که به شمعک معروف بود، یعنی زمانی که اجاق گاز را خاموش می کردید یک شمع کوچک کنار شعله روشن بود و برای استفاده مجدد از گاز فقط با چرخاندن شعله گاز روشن می شد. اجاق گاز طرح فر یا مبله یکی از معروف ترین مدل های اجاق گاز است که از گذشته های دور در بازار دیده می شد. امیدواریم با نکات این مقاله توانسته باشید بهترین مدل فر گاز را برای آشپزخانهتان انتخاب کنید. می توانید مدل گاز طرح فر برای خانواده کم جمعیت انتخاب کنید که 4 شعله داشته باشد.

یکی از مدرن ترین مدل گاز طرح فر را باید اجاق های رومیزی شیشه ای بنامیم. از طرف دیگر یکی از مزیت های این مدل جدا از خوب بودن قیمت اجاق گاز طرح فر ، این است که تنوع این محصولات بی نظیر است. در بین قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان خبری از جنس استیل نیست. خرید اجاق گاز طرح فر شیشه ای را به افرادی پیشنهاد می دهیم که دکوراسیون مدرن را دوست دارند و به دنبال لوازم شیک می گردند. مشکلاتی مانند پیچ خوردگی در تیغه فن و کثیف بودن بیش از حد آن می تواند باعث ایجاد سر و صدا در فر اجاق گاز شود. اگر اجاق گاز طرح فر دیجی کالا را جست و جو کنید، مدل های شیشه ای پر طرفدار تر هستند. قبل از اینکه اجاق گاز طرح فر مبله میخواهید خریداری کنید حتما قبل از آن فضای آشپزخانه خود را اندازه گیری کنید تا بتوانید اجاق گاز مورد نیاز و مناسب خود را خریداری کنید. سپس با استفاده از یک اسفنج نرم و محلول شوینده مناسب به آرامی باقیمانده غذا و چربی را از روی المنت و قفسهها پاک کنید. بسته به استفاده شما از اجاق گاز، میتوانید یکی از انواع مختلف اجاق گازها مثل گاز فردار، طرح فر، گاز صفحهای و اجاق الکتریکی را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید