آموزش روشن کردن فر اجاق گاز

۱۵- بعد از ۳۵ دقیقه کیک را یک مقدار از تو فر بیرون میکشیم و با انگشتمان وسطش را تاپتاپ میزنیم (نوک چاقو یا کبریت را در این مرحله وسط کیک فرو نمیکنیم چون موجب میشود همه پف کیک فروکش کند). ۲- در اول کار فر را روی درجه حرارت ٣٢۵ درجه فارنهایت یا ١۶۵ درجه سانتیگراد میگذاریم تا گرم شود. اگر دیدیم شل است و معلوم است که هنوز نپخته و دوباره میگذاریم تا حدود ۷ دقیقه دیگر هم بپزد و باز دوباره چک میکنیم؛ این دفعه با یک چوب کبریت یا نوک چاقو وسط کیک میزنیم. اگر چوب کبریت یا نوک چاقو تمیز آمد بیرون کیک پخته شده. ١٠ تا ١۵ دقیقه صبر میکنیم کیک تو قالب بماند و بعد کیک را با یک چاقو از لبههای قالب جدا میکنیم. سه ولوم سمت راست شعله های کناری و میانی راستی را هدایت میکنند. این کار در مدل های مختلف فرق می کند، ولی معمولا فقط نیاز است که برق را قطع کنید، چند عدد پیچ را باز کنید، سیم جرقه زن را خارج کنید و جرقه زن جدید را متصل کنید و دوباره همه چیز را ببندید. به گزارش همشهری آنلاین، کیک اسفنجی یکی از انواع کیکهای ساده و پرطرفدار در سراسر جهان است که با دستورهای بسیار متنوعی درست میشود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه این کیک ساده با پف زیاد ادامه مطلب را بخوانید.

۸- بعد از ۴ دقیقه هم زدن رنگ تخم مرغها کرم میشود و کمی پف می کند. اینطور وقتها میشود خیلی سریع یک مایهی کیک کوچک را آماده کنیم و بفرستیمش داخل فر تا آماده بشود. خدمت دهنده موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید. خدمت دهنده می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر وسیله گازسوز نماید. رفع عیب برای زمانیکه شعله ها بد می سوزند و بوی بد تولید می کنند. عیب یابی و رفع عیب برای زمانیکه فندک روشن نمی شود. چنانچه صدای اشتعال گاز را نمی شنوید و صدای کلیک متوقف می شود، فر را خاموش کنید و تعویض جرقه زن را بررسی کنید. راهحل: صفحه مخلوط کن را کمی ببندید. ۱۱- شیر و کره را روی اجاق گاز یا ماکروفر میگذاریم تا با هم مخلوط شوند و کره آب شود. چون باید خیلی سریع کارمان را انجام دهیم تا حبابهابی که ایجاد شده در مایع کیک از بین نرود؛ یعنی قبل از شروع کار قالب را آماده میکنیم، مواد را اندازهگیری میکنیم و همه چیز را برای شروع آماده میکنیم. تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و خدمت دهنده موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

اجاق گازهای بلانتون کیفیت و قیمت مورد انتظار شما را دارند و با توجه به خدمات پس از فروش عالی این شرکت، حتما از خریدتان راضی خواهید بود. سپس برای ثبت درخواست ، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید. ۴- تخم مرغها را به مدت ۴ دقیقه با درجه متوسط همزن برقی هم میزنیم. از این طریق می فهمید که چقدر باید درجه حرارت فر را تنظیم کنید. همچنین شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 33193 و هماهنگی با اپراتورهای 24 ساعته خدمات شهروندی ، درخواست خود را ثبت نمایید. شما میتوانید از شمارههای صفحه تماس با ما استفاده کنید. پس از آن درخواست تعمیرات و تاسیسات برای خدمت دهندگان امرتون ارسال شده و آنها با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را پذیرش می کنند و در اسرع وقت با شما تماس حاصل می نمایند. ۱۴- مخلوط مایع کیک را میریزیم تو قالبی که از قبل گریس کاری و آرد پاشی کردیم.

۱۳- مخلوط شیر و کره را که گرم است میریزیم و باز با دور کند هم میزنیم. اما به طور کلی مواد غذایی را سریع از روی اجاق گاز طرح فر یا بدون فر استیل پاک کنید تا در دراز مدت زیبایی خودش را از دست ندهد. اجاق گاز رومیزی استیل دو نوع دارد. اجاق گاز پیلوت مدل PT با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بالا در سه رنگ سفید، مشکی و استیل به بازار عرضه شده است. شیشه ای: صفحه نشکن این اجاق ها بسیار زیبا و مقاوم در برابر حرارت است. در نهایت اگر قصد خرید یک اجاق گاز که هم با کیفیت و زیبا بوده، و هم اینکه فر بسیار پر قدرتی داشته باشد دارید، به هیچ عنوان در خرید این محصول درنگ نکنید. این اجاق گاز از پر فروشترین اجاق گازهای موجود در حال حاضر میباشد که توسط برند معتبر پیلوت و با مدل PT روانه بازار شده است. متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه ثبت می شود. زمانی که اجاقگاز شما دچار مشکل شده و یا زمانی که وسیله گران­قیمتی مثل اجاقگاز و یا فر گاز دیگر کار نمیکند و نیاز به تعمیر دارد، سامانه هوشمند خدمات شهروندی امرتون می توانید بهترین تعمیرکاران متخصص را به شما معرفی کن تا با خیالی آسوده و مطمئن حل مشکل خود را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید